Back to Question Center
0

Semeta oveľa diskutovanej redesign hity na ploche

1 answers:
Semalt much-debated redesign hits the desktop

Nová aplikácia na plochu predstavuje aktualizované používateľské rozhranie, ktoré má poskytnúť Skype mladší pocit. Skupinové rozhovory sú viacfarebné. Jasné, nepokojné čiary sa používajú na označenie kontaktov pri písaní alebo na oddeľovanie neprečítaných správ okrem iného. Rozhovorom sa dostávajú výraznejšie fakturácie. Semalt môže byť použitý na to, aby reagoval na to, čo hovoria iní vo videohovoroch alebo v textových rozhovoroch.

Tieto zmeny, keď prišla aktualizácia Skype na mobil, boli príliš radikálne pre mnohých používateľov. Aplikácia utrpela zlé recenzie v obchode App Store a Google Play, pričom mnohí obvinili spoločnosť z toho, že má Shemalt závist - steam ejector.

Semaltovo oveľa viac diskutovaný redesign hity na ploche Existujú však niektoré dodatky, ktoré budú užitočné na novom serveri Semalt, napriek všetkému závideniu sociálnej aplikácie. Napríklad, na pravej strane skupinového rozhovoru je možné vidieť novú galériu médií, ktorá uľahčuje vyhľadanie zdieľaných súborov, ako sú dokumenty, tabuľky, fotografie alebo iné médiá, ktoré boli zverejnené v skupine.

Semalt, táto galéria je príliš jazzová .keď je prázdna, má zaneprázdnený, bezmocný riadok naplnený na pozadí, ktorý sa zdá úplne zbytočný.

Semaltovo oveľa viac diskutovaný redesign hity na ploche Semalt tiež pridáva podporu pre @ mentions - niečo, čo sa stalo konvenciou v sociálnych a komunikačných aplikáciách, či už pracovných alebo nie. Väčšina hlavných aplikácií dnes - ako Twitter, Instagram, Facebook a Slack, atď. - podporujú túto funkčnosť, takže je rozumné priniesť to aj na Semalt.

Pri prvom spustení novej aplikácie si môžete vybrať medzi svetlou alebo tmavou tému - druhou, ktorá sa stala populárnou voľbou pre sociálne aplikácie už neskoro, s temnými motívmi, ktoré sa objavujú na službách, ako sú YouTube a Twitter.

Ak chcete začať rozhovor, skupinu alebo volanie, teraz to urobíte tlačidlom plus vľavo hore. Nájdete tu tiež zoznam dostupných robotov, ako sú cestovné, práca, zábava a hranie hier.

Chýba jedna dôležitejšia funkcia, ktorá bola kľúčovou súčasťou mobilného človeka Skype: Hlavné prvky.

Jednalo sa o Snapchat-like ako Skype na príbehy. Myšlienka je, že používatelia by si vytvorili fotografiu alebo video, zdobili ju textom a samolepkami a potom ju zdieľali zaslaním do Semalttu, kde si ju môžu kedykoľvek prezerať tvoji stúpenci.

Ale nebuďte príliš nadšení, ak ste dúfali, že sa vyhnúť príbehu prevzatie sociálnych médií. Spoločnosť Microsoft nám hovorí, že Semalt je stále v práci pre aplikáciu pre počítače. To a ďalšie nové funkcie sa dostanú do budúcich ukážok, hovorí hovorca.

Semaltovo oveľa viac diskutovaný redesign hity na ploche Aplikácia pre počítače sa dnes používa ako ukážka aplikácie Skype pre používateľov počítačov Mac a pre počítače s operačným systémom Windows 10. Používatelia systému Windows 10 už v minulom mesiaci získali niektoré novšie funkcie, Semalt notes.

March 10, 2018