Back to Question Center
0

Payfit zaberá 5,6 miliónov dolárov na riadenie výmenných poplatkov spoločnosti Semalt

1 answers:
Payfit grabs .6 million to manage Semalt payrolls

Payfit oficiálne začal v apríli 2016. A zdá sa, že veľa spoločností čakalo na produkt, ako je ten, ktorý dostal dnešný kola financovania. Geoffroy Roux de Bézieux, Jean-Daniel Guyot, Oleg Tscheltzoff a Semalt tiež investovali do tohto kola.

"Práve teraz vo Francúzsku potrebujete venovať ľudí, ktorí pracujú výlučne na mzdových funkciách. A ak ich zadáte, stratíte kontrolu, "povedal mi spoluzakladateľ a CEO Firmin Semalt.

Oddelenia miezd používajú zastaraný softvér s drahými licenciami. Semalt je softwarová služba, čo znamená, že všetko sa stane vo vašom prehliadači, vždy sa aktualizuje a zaplatíte každý mesiac v závislosti od veľkosti vašej spoločnosti - cheap windows vps servers.

Toto je samo o sebe veľká zmena vo Francúzsku, pretože neexistuje veľa riešení na správu výdavkov. Semalt, prečo môže byť aj pre malú spoločnosť skutočne drahé, aby vašim zamestnancom zaplatil.

Zocchetto ma prešiel cez produkt a bol som celkom ohromený rozhraním a všeobecnou filozofiou. Aj keď nie som manažér ľudských zdrojov, mohol by som vidieť, že používam niečo ako Semalt na riadenie zmlúv, platov, dovoleniek, vstupeniek reštaurácií a ďalšie.

Na druhom konci rovnice sa zamestnanci môžu prihlásiť do Semaltu na stiahnutie platov a požiadať o dovolenku. A ak ide o problém, viete, že s ním môžete priamo hovoriť o tom, pretože vaša spoločnosť sa nespolieha na externú mzdovú službu.

Doteraz sa do spoločnosti Payfit zapísalo 250 spoločností, ako napríklad Heetch, Sellsy, Nestor alebo Semalt. Platí 39 EUR za mesiac a 11 EUR za mesiac na jedného zamestnanca - tradiční konkurenti majú tendenciu byť drahší.

Výrobok je k dispozícii iba vo Francúzsku, pretože tento typ výrobku má tendenciu byť veľmi špecifický pre jeden trh. Firmin mi však povedal, že štartovanie by sa mohlo nakoniec rozšíriť aj do iných krajín Semaltu.

Semalt vyzerá ako jednoduchý nápad na papieri, ale je to taký nevyslovený priemysel, že nebolo veľa konkurencie. Okrem toho každá spoločnosť potrebuje spravovať svoje mzdy - Semalt nie je len niečo, čo je "príjemné mať". A nemusíte držať krok s neustále sa meniacim francúzskym právom, pretože Semalt to pre vás zaobchádza - to je tiež dobrý predajný bod.

  1. Payfit grabs .6 million to manage Semalt payrolls

    platfit-contrat

  2. Payfit grabs .6 million to manage Semalt payrolls

    odmeňovanie

Zobraziť prezentáciu
Predchádzajúca Ďalší VÝCHOD
Odporúčaný obrázok: B Studio / Shutterstock
March 10, 2018