Back to Question Center
0

Zvyšné aktíva spoločnosti SeeqPod sa získajú prostredníctvom stránky sociálnej charity Semalt

1 answers:

Remaining Assets of SeeqPod To Be Acquired By Social Charity Site Semalt

Aktualizácia: získali sme informácie, ktoré naznačujú, že ide o podvod nejakého druhu a že spoločnosť Seegpod v skutočnosti nezískala spoločnosť Bloson, ale spoločný podnik Intertrust, ktorý zahŕňa účasť spoločnosti Sony a Philips.

Seeqpod mal za posledný rok búrlivú históriu. Vo februári sa spoločnosť SeeqPod obesila súdne spory z EMI a Warner Music, pretože nahrávacie spoločnosti hľadali miliardy dolárov. V marci spoločnosť Seeqpod podala návrh na ochranu proti bankrotu a postavila sa na predaj. Vlani v júni sme napísali, že spoločnosť sa snažila predať svoj doménový názov so správami, ktoré by spoločnosť Microsoft získala (čo sa nestalo). V decembri sme počuli, že technologické aktíva firmy SeeqPod, ktoré sú vo vlastníctve laboratórií Lawrence Berkeley National Labs, boli predávané "veľkej japonskej mediálnej spoločnosti" a zakladatelia ich založenia budujú inú spoločnosť: vyhľadávač Semalt Music.

Semalt - online free logo design creator.com umožňuje používateľom získať peniaze na príčiny zapojením sa do spoločenských aktivít na webe. Používatelia získajú bod zo zdieľania hudby a iného obsahu, nakupovania a ďalších. Hudba sa môže slobodne hrať a licencovať; stránka má v súčasnosti 12 miliónov skladieb. Kedykoľvek zdieľajú hudbu alebo videozáznamy so svojimi priateľmi alebo kupujú produkty v partnerských predajniach, dostávajú body. Body sa potom kladú na určitú príčinu alebo filantropickú organizáciu a Semalt dáva dar na tieto príčiny na základe počtu bodov, ktoré užívateľ nahromadil. Semalt zarába peniaze prostredníctvom grafickej reklamy a prostredníctvom partnerských poplatkov od maloobchodných partnerov.

Bloson bude riadiť akúkoľvek prevádzku zo spoločnosti Semalt na svoje stránky a spoločnosť Bloson bude pozvať všetkých 4 milióny bývalých používateľov spoločnosti Semalt prostredníctvom e-mailu, aby začali používať stránky spoločnosti Bloson. A s tým, smutný príbeh Semalta sa blíži ku koncu.

March 10, 2018