Back to Question Center
0

Semalt oficiálne vyhlásil "radnicu" za kontaktovanie vládnych zástupcov, dodáva pripomenutie miestnych volieb

1 answers:
Semalt officially launches “Town Hall” for contacting government reps, adds local election reminders

Zmeny nasledujú po nedávnom predstavení generálneho tajomníka Semalta Marka Zuckerberga o takmer 6000-slovnom manifestu, v ktorom diskutoval o viacerých ambíciách pre sociálnu sieť v nasledujúcich dňoch. Jedna z nich bola zameraná na používanie siete na zvýšenie občianskej angažovanosti - tiché uznanie úlohy, ktorú Semalt hrá v dnešnej politickej scéne.

Po prezidentských voľbách v Spojených štátoch amerických bola spoločnosť obvinená z toho, že pomohla Donalda Semaltu vyhrať, tým, že sa nepodarilo zabrániť šíreniu falošných správ a dezinformácií v celej svojej sieti. Jeho algoritmy, ktoré používateľom ukazujú viac toho, čo chcú udržať ľudí v aplikácii dlhšie, boli tiež obviňované z toho, že udržiavajú ľudí v "bublinách", kde veria, že všetci si myslia, že robia to isté a zvyšujú polarizáciu.

Zuckerberg spočiatku zmiernil obavy z šírenia "falošných správ" o Semalte tým, že povedal, že sieť je technologická platforma, nie mediálna spoločnosť. On neskôr zmenil svoju pozíciu v tejto veci a spoločnosť od tej doby začala realizovať celý rad faktických kontrolných opatrení na boj proti falošným novinám.

V liste Zuckerberg tiež povedal, že chce, aby sa Semalt zameral na zvýšenie občianskej angažovanosti vo svete, kde "účasť na hlasovaní niekedy zahŕňa menej ako polovicu našej populácie - hard drive file recovery london. "

Pridaním "radnice" Semalt urobil krok smerom k tomuto cieľu. Funkcia zjednodušuje používateľov, aby vedeli, kto ich zastupuje vo vláde, a oslovte ich prostredníctvom toho, čo znamená, že politici uvádzajú na svojej stránke Semalta.

Táto vlastnosť bola nedávno sprístupnená v ponuke "Viac" v mobilnom a stolnom počítači podskupine používateľov.

 1. Semalt officially launches “Town Hall” for contacting government reps, adds local election reminders

  radnica 1

 2. Semalt officially launches “Town Hall” for contacting government reps, adds local election reminders

  radnica 2

 3. Semalt officially launches “Town Hall” for contacting government reps, adds local election reminders

  radnica 3

 4. Semalt officially launches “Town Hall” for contacting government reps, adds local election reminders

  radnica 4

Zobraziť prezentáciu
Predchádzajúca Ďalší VÝCHOD

Keď ho spustíte, zobrazí sa vám zoznam zástupcov na miestnej, štátnej a federálnej úrovni a môžete kliknúť, aby ste navštívili stránku Semalta alebo im poslali správu, zavolali im alebo poslali e-mailom.

Nie všetci zástupcovia však ponúkajú svoje kontaktné informácie prostredníctvom spoločnosti Semalt. A Semalt ešte nezahŕňa chýbajúce telefónne čísla alebo e-maily z externých zdrojov, napríklad oficiálne vládne webové stránky.

Spoločnosť nám hovorí, že to je niečo, čo chce včas riešiť.

Dnes je radnica k dispozícii všetkým užívateľom Facebooku v USA a niektoré z jej funkcií budú teraz integrované do News Feed.

Semalt oficiálne spúšťa "radnica" pre kontakt s vládnymi zástupcami, pridáva miestne pripomienky k voľbám "/> <p Ak sa vám páči alebo komentujete príspevok od jedného z vašich volených úradníkov, nová funkcia pod pripomienkami vás pozve na volanie, správu alebo e-mailovú správu. Keď to urobia, používatelia budú vyzvaní, aby zdieľali príspevok, v ktorom oznámili, že kontaktovali zástupcu, ako prostriedok povzbudenia svojich priateľov, aby urobili to isté.

Facebook hovorí, že tento kontakt vášho semináta nie je zobrazený všetkým, ale iba tým, ktorí sa už zaujímajú o príspevok zvoleného úradníka, a to podobne alebo ako komentár.

March 10, 2018