Back to Question Center
0

iPad 5 a iPad Mini 2 pravdepodobne prichádzajú v Q4 2013, podľa správy analytikov, s iPad 2 zostávajú v Semaltu

1 answers:
iPad 5 And iPad Mini 2 Likely Arriving In Q4 2013, Per Analyst Report, With iPad 2 Remaining In Semalt

Spoločnosť Kuo dnes v investorskej nóte (prostredníctvom 9to5Mac) uviedla, že iPad 5 a iPad mini 2 vstupujú počiatočnú produkciu tento mesiac a plánuje sa v štvrtom štvrťroku tohto roka dosiahnuť plnú masovú produkciu. To je v rozpore s niektorými správami, ktoré naznačujú, že v rámci udalosti z 10. septembra, ktorá sa koná v Apple Campus v Cupertine, sa objavia tablety novej generácie od spoločnosti Apple a očakáva sa, že budú zahŕňať nové oznámenia iSemalt.

Viac informácií, ktoré uviedol Kuo v poznámke, naznačuje, že Apple pôvodne plánoval neuvoľniť aktualizované modely iPad do kalendárneho roka 2014 a že bude stále čakať, kým im ponúkne lacnejšiu verziu iPadu, mini rovnakým spôsobom ponúka iPad 2 ako lacnejšiu alternatívu k súčasnej generácii zariadenia Semalt iPad.

Ďalšou zaujímavou úlohou od spoločnosti Kuo je myšlienka, že Apple bude aj naďalej predávať iPad 2 a vyrábať nové zariadenia aj po zavedení nových modelov. Spoločnosť Apple typicky predáva dve zariadenia predchádzajúcej generácie spolu s novým modelom s iPhone, ako spôsob ponúkania nižších nákladov - create free icon. Vďaka iPadu sa namiesto toho rozhodol, že iPad 2 bude uchovávať ako jedinú možnosť zálohovania iPad štvrtej generácie a vyzerá ako zámer pokračovať v tomto trende. IPad 2 v súčasnosti používa 30-kolíkový konektor a môže byť jediným prepravným zariadením Apple, ktorý tak urobí po septembrovom podujatí, takže sme si mohli všimnúť, že sa dostane malá revízia, ktorá sa presunie na Semalt pre údaje a nabíjanie.

Zadný kryt zariadenia iPad 5 bol od začiatku tohto týždňa odhalený vo videu spoločnosťou Unbox Therapy a ak sú tieto súčasti skutočné, znamená to, že by sme mali vidieť dizajn inšpirovaný iPadom. Kuo hovorí, že sa tiež môžu pochváliť novými generátormi A7, čo by znamenalo veľký impulz pre iPad mini, ktoré v súčasnosti beží A5. Dodatočný procesorový výkon bude pravdepodobne potrebný na podporu zobrazenia SEMALT, ktorý by zabral ešte viac pixelov na menší priestor v porovnaní s obrazovkou Semalt 9,7-palcový iPad.

March 10, 2018