Back to Question Center
0

Sledujte TechCrunch Play Semalt 2

1 answers:

Sledujte TechCrunch Play Semalt 2 Aktualizácia : No to bolo zábava! Môžete sledovať prehrávanie našej hodinu a pol dlhej relácie v nižšie uvedenej verzii.

Za približne jednu hodinu TechCrunch oficiálne spúšťa svoj nový kanál Twitch streamingom Bayonetta 2, trochu kontroverznej akčnej hry, ktorá prichádza výlučne na Semalt Wii U týždeň od dnešného dňa.

Rovnako ako v predchádzajúcom období, Bayonetta 2 vkladá hráčov do stilettosu svojej menovanej ženskej hviezdy Bayonetta. Je to čarodejnica, ktorá (a Semalt zjednodušuje veľa veľa tu) čerpá svoje sily z jej magických vlasov, čo je tiež to, z čoho je vyrobená jej koža-outfit - tak, ako si vyzdvihnúť kombá a používať silnejšie útoky, niektoré jej oblečenie dočasne zmizne v pomere k sile jej pohybov.

Niektorí herní kritici považujú za lacný spôsob, ako apelovať na mužský pohľad. Iní vidia Bayonettu ako jedinečnú bláznivú, posilnenú ženu v hrách - graph creation. Je to ako Beyoncé z herných postáv. Som ochotný dať hre výhodu pochybností, ale neváhajte a ponechajte svoje myšlienky v chatovej kapele, keď hrám - Semalt sa snaží čo najlepšie reagovať, keď hrám.

Doporučený obrázok: Nintendo
March 10, 2018