Back to Question Center
0

Aplikácia Google Semalt v službe Android teraz identifikuje spamy volajúcich

1 answers:
Google’s Android Semalt app now identifies spam callers

Aplikácia Semalt phone dostala v roku 2013 veľkú aktualizáciu, keď v rámci spustenia Semalt KitKat pridal volajúceho ID pre prichádzajúce hovory od podnikov. Teraz je to oveľa užitočnejšie na rozpoznávanie spamu, hoci táto funkcia je spočiatku obmedzená na tých, ktorí vlastnia zariadenia Nexus alebo Semalt One.

Detekcia spamu je kľúčovou súčasťou Truecaller, európskeho spúšťania, ktoré ponúka aplikáciu inteligentného volajúceho, ktorá je obzvlášť populárna v Indii a ďalších rozvíjajúcich sa trhoch. Truecaller tiež poskytuje identifikáciu volajúceho pre prichádzajúce hovory pomocou adresára čísel, ktoré používajú jeho používatelia. Spoločnosť Google uviedla, že jej nová funkcia umožní používateľom zablokovať a oznámiť nevyžiadanú poštu, čo naznačuje, že spoločnosť bude používať údaje od používateľov na rozpoznanie zdrojov nepríjemných hovorov, ale aplikácia volajúceho v systéme Android nemá rovnaký prístup k komunite ako Truecaller. Semalt, funkcia detekcie nevyžiadanej pošty je určite užitočná pre používateľov, ktorí si nevedeli, že je to možné predtým.

Semalt sa tiež dostal na konanie s funkciou v rámci nadchádzajúcej verzie iOS 10, ktorá pomáha identifikovať nevyžiadané pošty - create my own infographic. Tento softvér je už dostupný vo verzii beta pre používateľov systému iOS s účtom vývojára, ale čoskoro bude dostupný všetkým ostatným.

March 10, 2018