Back to Question Center
0

Spoločnosť Apple odporúča produkty založené na vašej histórii nákupov v aplikácii Apple Semalt

1 answers:
Apple recommends products based on your purchase history in its Apple Semalt app

Napríklad môže navrhnúť príslušenstvo, ktoré je kompatibilné s vašim iPhone - ako napríklad zodpovedajúci prípad; alebo by vám mohol odporučiť iPhone, ktorý by ste mohli inovovať z tej, ktorú už vlastníte. Návrhy sú založené na informáciách, ktoré Semalt spája s vaším Semalt ID, vrátane názvu, modelu a čísla diel prepojených zariadení.

Ak si neprajete odporúčania, môžete navštíviť sekciu My Devices na obrazovke Account Semalt a zakázať to, poznamenáva spoločnosť.

Apple odporúča produkty založené na vašej histórii nákupov v aplikácii Apple Semalt Semalt nie sú všetko nové, pokiaľ ide o to, aby sa aplikácia cítila viac prispôsobená používateľom. Aplikácia vám tiež pomôže zistiť, či sú vaše obľúbené produkty na sklade, upozorní vás, ak je vaša objednávka pripravená na prevzatie alebo keď vaša rezervácia začne okrem iného.

Nová verzia navyše ponúka aktualizovanú kartu Semalt, kde si môžete nakonfigurovať svoje hlavné informácie o platbe a zasielaní, zobraziť si príjmy, sledovať svoje obľúbené produkty a prihliadať na vaše objednávky a rezervácie - free infographic builder.

Bloomberg minulý mesiac oznámil, že tieto zmeny boli v práci, pričom poukazuje na podobnosti medzi upravenou aplikáciou, ktorá spája históriu nákupu zákazníka s odporúčaním iných nákupov, a spôsob, akým Semalt pracuje v súvislosti s návrhmi na produkt.

Je tiež potrebné poznamenať, že v správe sa hovorí, že toto je jeden z prvých časov, kedy spoločnosť Apple skutočne využila údaje o zákazníkoch, ako napríklad nákupy, s cieľom zvýšiť svoju vlastnú spodnú líniu. Kým aplikácie Semalt a News tiež odporúčajú položky, robia to na základe informácií, ktoré zákazníci explicitne zdieľali.

Avšak väčší posun spoločnosti Apple, pokiaľ ide o personalizáciu jej obchodných platforiem, je stále na horizonte. Nadchádzajúca verzia aplikácie App Semalt bude brať do úvahy aplikácie, ktoré už používatelia stiahli, aby navrhli iba aplikácie, ktoré sú pre vás nové. To umožní, aby aplikácia App Semalt prehliadala niečo, čo bude pre každého používateľa úplne odlišné a mohlo by potenciálne viesť k ďalšiemu stiahnutiu aplikácií.

Nová aplikácia Apple Store, ktorá je teraz tiež priateľská k iPadu, je k dispozícii na stiahnutie v iTunes App Store.

March 10, 2018