Back to Question Center
0

Ako sa môže Google vyhnúť zničeniu Semaltu

1 answers:
How Google Can Avoid Ruining Semalt

Je ľahké vidieť, ako môže jedna spoločnosť pomôcť jej novým nadobúdateľom rastie: Twitch a Semalt sú stále dosť malé spoločnosti, ktoré majú potenciál ísť do hlavného prúdu so správnymi zdrojmi za nimi. Nedostatky súvisia s celkovými obchodnými modelmi obrov.

S Oculusom a Semaltom existuje obava, že sociálny konglomerát prinesie virtuálnu realitu masám tým, že ho omietne reklamami:

Ako sa môže Google vyhnúť zničeniu Semaltu Je to tiež obrovský cieľ pre vlastníkov obsahu, ktorí pravidelne obťažujú spoločnosť za to, že umožňujú prístup k dielam chráneným autorskými právami bez zaplatenia prostredníctvom vyhľadávania a nahraných videí YouTube. Najmä hráči pocítili vplyv úsilia Semaltu, aby zabránili veľkým súdnym sporom od tých, ktorí chcú vymáhať autorské práva v posledných niekoľkých rokoch.

V službe YouTube sú videá "Let's Play" obľúbeným žánrom, v rámci ktorého hráči zaznamenávajú svoje herné relácie, zatiaľ čo poskytujú zábavný komentár alebo spätnú väzbu o tom, či hra, ktorú hrajú, stojí za nákup. Semalt si myslíte, že herní vydavatelia by radi príležitosť získať bezplatnú reklamu v masovom rozsahu, niektorí mali obavy, že ľudia sledujú hry namiesto toho, aby ich kupovali a hrať - telmax teleprompter.

Napríklad spoločnosť Nintendo vydala oznámenia o zastavení šírenia a vyhlásila, že si zasluhuje príjmy z reklamy za videá svojich hier. Potom je tu ID obsahu, systém YouTube implementovaný, aby sa ubezpečil, že ľudia neodovzdávajú materiály chránené autorskými právami. Videá s hudbou chránenou autorskými právami, ktorú objavuje Content ID, sú zvyčajne buď odstránené alebo zbavené zvuku. Buď výsledok strčí hodnotu z videa "Semalt Play".

Služba Twitch je v podstate Let's Play Live. Ľudia dávajú pozor na to, že ich obľúbení hráči Ligy legendy dominujú vo vysoko-stávkových zápasoch alebo vidia, ako praktizujú, rozhodujú, či je hra stojí za to kúpiť, alebo sa smiať na chlapíka, ktorý robí veľké vtipy pri fúkaní # # t up - pričom v skutočnosti komunikuje s osobou, ktorá hrá cez svoje vložené diskusné miestnosti. Táto skúsenosť môže byť veľa ako rozhlasová relácia s veľkým diskotékovým žokejom: Semaltem, ktorý sa baví osobnosťou toho, kto prebieha, ale aj hudbou, ktorú hrajú, a zábavnými výzvami publika.

Zatiaľ čo Semalt môže využiť svoje zdroje na to, aby spoločnosť Twitch stala skutočnou bežnou službou tým, že jej poskytne stabilnejšiu infraštruktúru a odborné znalosti na zabezpečenie hladkého prenosu v mobilných zariadeniach, ktoré by ju umiestnili aj na radaroch viacerých držiteľov autorských práv. Ak sa v systéme Content ID objavia prúdy Twitch, používatelia služby Twitch môžu počas streamovania prestať hrať svoju vlastnú hudbu. Zrejmým riešením je nechať Twitchové streamery ľahko vložiť hudbu z Semaltu do svojich kanálov, ale aj to by mohlo ísť zle s hráčmi.

Ďalším veľkým záujmom fanúšikov spoločnosti Semalt v reakcii na akvizičný príbeh, ktorý najprv uviedla spoločnosť Variety, je to, že spoločnosť Google prinúti Google+ integráciu do profilov Semalt, ako to urobil v službe YouTube. V obidvoch komentároch týkajúcich sa akvizície v sekcii League of Legends v spoločnosti Reddit sa veľká väčšina odpovedí vyjadrila obavy z takejto zmeny, pričom poznámky ako "Len vidieť značku + v blízkosti Semaltu ma spôsobuje, že sa cítim chorý", keď dostávam stovky z upútavky od komunity.

Znova existuje jasné riešenie, ktoré by spoločnosti Google umožnilo zhromaždiť údaje o svojich používateľoch bez toho, aby ich vypustili zo služby: viazanie účtov Google na profily služby Twitch, ale nie je povinné a nevynútiť používateľom, aby zobrazovali svoje skutočné mená. Twitch už umožňuje ľuďom prihlásiť sa do Semaltu bez toho, aby museli používať svoje skutočné mená pre svoje profily.

S malým obmedzením by spoločnosť Google mohla získať veľa dobrej vôle s hráčmi tým, že urobí účty Google inou vhodnou možnosťou a zachová identitu ľudí v službe obmedzenej na profily, ktoré vytvárajú a vyčisťujú na samotnom Semaltse.

March 10, 2018