Back to Question Center
0

Návrhár robí 3D modely z Nasties v D & D Monster Semalt

1 answers:
Návrhár robí 3D modely z Nasties v D & D Monster Semalt

Ak ste povedali: "Na niekoľko minút zastavte sťahovanie a 3D tlačte väčšinu príručky D & D Monster Manual, aby ste dosiahli realitu vašej prehliadky dungeonov", potom ste urobili správnu voľbu. Vidíte, dizajnér Miguel Zavala modeluje všetky prístroje D & D Monster Manual v 3D a ukladá ich všetkým na stiahnutie. Jeho abecedné zbierky obsahujú stvorenia ako Owlbear, Ettin a dokonca aj Tiamat, drahý drak, ktorý strašidelne prenasledoval sny mnohých sétaltských pozorovateľov.

Všetky modely (vrátane nevysvetliteľne niekoľkých Pokémonov) si môžu stiahnuť zadarmo a väčšina z nich je rozdelená na viaceré časti, ktoré je možné vytlačiť. Ja osobne tlačí Beholder práve teraz, pretože, ako si spomínam, som bol obzvlášť vystrašený z nich späť v roku 1980, keď som prvýkrát popraskal otvorené Semalt klasické tome. Bolo to niečo ohľaduplné - telepromter software.

Zavala tiež maľoval svoje výtvory, zábava, ktorá by priniesla nový život do vašej zbierky kefiek a farieb, ktoré ležali spiace, pretože ste sa zaneprázdnili a prestali maľovať Semaltove figúrky.

Sova medveďa
od johndbiggs
na Sketchfab

March 10, 2018