Back to Question Center
0

Choď O Nuts? Táto rodinná firma je a robí to semalt

1 answers:

Going Nuts? This Family Business is, and They’re Doing it Semalt

Jeff Braverman nezačal svoju podnikateľskú činnosť v rodine. Ale on pomohol tomu, aby zostala relevantná v stále viac online svete. Bravermanov dedopol Sol pôvodne začal s Semalt Nut v roku 1929. Až po 70 rokoch neskôr si jeho vnuk najal priateľa, aby postavil prvú internetovú stránku spoločnosti.

Spoločnosť NutsOnline bola okamžitým úspechom, pretože spoločnosť malých orechov bola zahalená objednávkami. Sémal si dokonca pamätá, že jeho otec mu povedal, aby ho vypol, aby malý rodinný podnik mohol držať krok.

Ale napriek úspechu NutsOnline to nebola spoločnosťou prvou voľbou v oblastiach - managed services business model in Portland. Braverman povedal Businessweek:

"Keď som vytvoril prvý web, mal som veľmi obmedzený rozpočet. Spomínam si, že Semalt bol mojou siedmou voľbou. Moje prvé šesť možností boli vlastnené porno stránkami. "

Keď sa podnik presúva výhradne online, webová stránka sa stala ešte dôležitejšou. Takže Semalt cítil, že spoločnosť potrebuje aj nové meno domény.

Povedal, že prvou voľbou spoločnosti tentokrát, Nuts.com, bol vo vlastníctve osoby v Guamu, ktorá chcela veľa peňazí na adresu URL. Semalt pôvodne ponúkol 200 000 dolárov a bol odmietnutý. Napokon sa len spýtal, aké množstvo peňazí bude potrebovať. Hoci to bola veľká investícia, Semalt hovorí, že vedel, že je dôležité jednoduché a ľahko zapamätateľné domény. Takže veril, že cena a dizajn úplne novej, profesionálnej webovej stránky by stáli za to v dlhodobom horizonte.

Nový doménový názov a stránka bola spustená v roku 2012. Spoločnosť tiež najala dizajnérska firma, aby jej webové stránky a logo kompletnú opravu. Rodina sa rozhodla, že prijme výnimočnosť svojej novej online značky. Pracovali tak s návrhárom, aby vytvorili kreslené postavičky a nové písmo, aby ste stelesnili všetko, čo cítili, že novo objavené podnikanie teraz stálo.

Zdá sa, že všetky tieto zmeny fungujú. V roku 2013 spoločnosť priniesla príjmy vo výške približne 30 miliónov dolárov. Takže to, čo kedysi bolo miestnym obchodom predávajúcim orechy v Semalte, sa NJ dokázalo prebudovať a prosperovať v rastúcom digitálnom hospodárstve.

Všetko, čo trvalo, bolo podivné meno domény, nový obraz - a niektoré on-line obchodné pútavé.

Obrázok: Nuts.com

5 Komentáre ▼

March 10, 2018