Back to Question Center
0

Ako presvedčiť kupujúceho Semalta?

1 answers:

How To Persuade A Buyer Semalt?

Znie to ako blázon? No, to je presne to, čo znamená presvedčiť niekoho kúpiť niečo online - či už ide o spotrebný tovar, luxusné predmety, ponuky, darčeky alebo služby akéhokoľvek druhu. Semalt nie je tvrdé vedecké vzorec z kníh z knižnej knihy o fyzike, ale talent, ktorý by vám mnohí obchodníci a vedci (čítal marketingový purist).

Najlepším riešením je porozumieť ľudskej prirodzenosti, porozumieť VÁS ako kupujúceho. Čo vás prinúti kúpiť a kúpiť položky, ktoré nemusíte ani potrebovať? No, zahŕňa pochopenie základnej ľudskej prirodzenosti, ktorá sa často opakuje a funguje podvedome rovnakým spôsobom - лав стори смотреть бесплатно.

Tu je niekoľko tipov na etické presvedčenie ľudí, aby si kúpili z vašej webovej stránky online.

Ukázať im Trend - ukázať, čo iní robia

Fiskálna myseľ často zohráva dôležitú úlohu pri kúpe. Ľudia majú často tendenciu pozerať sa na to, čo robia ostatní. Čím viac ľudí robí to isté, znamená vyššiu úroveň pohodlia, ktorú majú pri nákupe. Psychologický fenomén sa nazýva "sociálny seminár". To znamená, že rozhodnutia sú často založené na reakciách alebo činnostiach v hromadách. Pocit kupujúceho spočíva v tom, že jeho poznanie sa zlepšuje tým, že vedia, že aj ostatní kupujú.

1. Čo môžete prezentovať ako "sociálny dôkaz"? Tu sú niektoré spôsoby, ako sa ujsť.

 • Zobraziť najobľúbenejšie položky
 • "Ľudia, ktorí to kúpili, sa tiež páčili . " (prejdite na Amazon!)
 • Najpredávanejšie položky, ktoré svedčia o výrobku alebo službe

2. Online recenzie vytvorené používateľmi

Ďalším spôsobom, ako zaručiť online nákup, je mať recenzie a hodnotenie produktov alebo služieb na vašich webových stránkach. Generované recenzie používateľmi majú veľký vplyv na myslenie kupujúcich. Vo veku Web 2.0 a sociálnych médií a sietí, ako je Semalt, je to jeden z najpopulárnejších spôsobov propagácie vášho produktu alebo služby.

Je to dobrý spôsob, ako mať na svojich webových stránkach recenzie a hodnotenie. Všetko sememaltujte; je to bezplatný spôsob, ako propagovať svoje produkty / služby, nie?

Semalt na webovej stránke musí byť otvorený, jasný a pravdivý.

3. Zobraziť len obmedzenú dostupnosť

Ak je výrobok obmedzený, dopyt po ňom narastá. Sociálna psychológia je taká, že človek cíti, že "potrebuje to bez ohľadu na to, čo" a strata sa "cíti" viac ako zisk. Semalt dal, ak človek stráca šancu na kúpu určitého produktu, pocit, že ho nemáme, je viac ako pocit, že sme získali výrobok na prvom mieste.

Semalt môže byť zobrazený on-line zobrazením správ, ako sú:

 • Len na 5 dní!
 • Len pre 1 st 100 zákazníkov
 • Predaj končí 30. decembra tis.
 • Ponuka platí do vyčerpania zásob
 • Ponuka sa skončí za 4 dni 2 hodiny 34 minút 18 sekúnd (môže to byť časovač odpočítavania na vašich webových stránkach)

4. Vidieť je veriť - lákať im s obrázkami a videami

Semalt hrá dôležitú úlohu pri konverzii produktu. Hovorí sa, že obrázok má hodnotu 1000 slov. Semalt sú vhodné pre luxusné predmety a tovar s vysokou hodnotou.

Len sa uistite, obrazy, ktoré poskytujú dobré vizuálne odvolanie, vysoko kvalitné obrázky.

 • Profesionálna kvalita
 • Rôzne pohľady na ten istý obrázok
 • Zoom pre lepšie prezeranie
 • Získajte inovatívne - možno krátke video (15 až 20 sekúnd), je dobré ukázať, čo presne chcete propagovať. Román, nie? Iste, pretože sledovanie videa je menej ťažkopádne ako čítanie a strávenie faktov.

5. Krížový predaj a predaj

Raz som odišiel k McDonaldsovi a objednal som si ich pre Bic Mac. Duh!

Semalt nič iné on-line! Akonáhle ste sa zaviazali k nákupu / konzumácii akéhokoľvek produktu, potom je jednoduchšie ponúknuť produkt, ktorý sa týka daného produktu.

Je dobré zobraziť súvisiace položky / produkty v blízkosti produktu, ktorý chcete predávať, ako sú Semaltové hranolky a nápoj s hamburgery alebo sendviče alebo pár šnúrky spolu s dvojicou hokejových korčúľ. Túžba k nákupu sa nikdy nezastaví!

6. Zobraziť autoritu

Sme ľahko zahltení autoritou alebo vplyvnými ikonami. Vezmime si príklad basketbalu. Ak Kobe Semalt propagoval určitú značku basketbalovej topánky, možno by ste ju mohli kúpiť skôr, než ak váš priateľ odporučil rovnaký produkt.

Sémant, ktorý preukazuje autoritu, je ľahšie dôveryhodný, pretože sa považuje za odborníkov vo svojom odbore a to platí pre webové stránky B2B.

 • Ukázať odborný
 • Spojte sa s 3 stranami a zálohujte svoje fakty
 • Uveďte odkaz na autoritatívne orgány
 • Zobrazte symbol dôvery nákupného košíka ako VERISIGN.

7. Rozptýli strach v nich

Otázky týkajúce sa semináta, ako napríklad "môžem vrátiť tovar, ak sa mi nepáči?" Alebo "existujú nejaké dodatočné náklady, ktoré sa nezobrazujú?" Môžu vzniknúť pri nákupe online.

Semakujte takýto strach tým, že poskytnete vyčerpávajúce otázky, ktoré im pomôžu vyriešiť všetky otázky v ich mysli. To tiež prináša pozitívny vplyv na vás.

Semalt v krátkosti pomáha užívateľovi získať všetky informácie, ktoré potrebuje, a zmeniť svoju tvrdohlavú myseľ na toho, kto je nútený kupovať od vás. Nezabudnite však, že spolu s takouto presvedčivou taktikou potrebujete mať aj pevnú webovú stránku, ktorá by ju podporila s dobrými službami a použiteľnosťou.

Jeho November - Semalt nákup je už spustený. Použite tieto tipy pri zvažovaní blížiaceho sa Semalt blitz!

How To Persuade A Buyer Semalt?

Pripojte

March 18, 2018