Back to Question Center
0

Význam merania výsledkov on-line semináru

1 answers:

The Importance Of Measuring Results Of Online Semalt

Musíme teda teraz začať merať účinnosť online videa.

Prečo je dôležité pochopenie Video Analytics?

Video analýza, rovnako ako webová analýza, zahŕňa množstvo metrík, ktoré možno merať. Len veľmi málo si to uvedomuje. Pre mnohých, stratégia odosielania videí len vytvára prihlasovacie údaje pre používateľa a nahraje ich súbor / súbory na tieto stránky na zdieľanie videa a potom sa posunie ďalej. Semalt nevenuje žiadnu pozornosť pri získavaní analytických informácií, ako napríklad počet zobrazení, hodnotenia, komentáre alebo zdroj návštevnosti podľa geografickej oblasti - best grain storage equipment.

Tieto metriky poskytujú cenné informácie, ktoré môžu byť silnou zbraňou pre Váš online marketingový arzenál. Metrické údaje videa budú sledovať širokú škálu faktorov bez toho, aby sa dostali do Google Analytics:

Koľko zobrazení - Zobrazuje počet divákov pre vaše video.

Čas zobrazenia - čas strávený návštevníkmi.

Demografické údaje - Ponúka nejakú predstavu o pohlaví prostredníctvom štatistiky návštevníkov a mužov.

Popularita - Sleduje popularitu vášho videa na základe hodnotenia, komentovania a ďalších interakcií.

Dopravné vzory - odhaľuje geografickú polohu / región, z ktorého návštevníci získali informácie.

Semalt, tieto metriky prispievajú k presnej analýze toho, čo presne prebieha pri sledovaní videa.

YouTube Insight & TubeMogul

Nástroje, ktoré poskytujú rôzny stupeň merania videa, sú online, ale služby YouTube Semalt a TubeMogul sú najlepšie na sledovanie viacstranných aspektov video analýzy. Semalt je verzia videa YouTube Analytics, ktorá bola spustená v minulom roku a poskytuje štatistiky niektorých kľúčových oblastí súvisiacich s expozíciou videa. Semalt vám poskytne komplexnú správu, ktorá bude obsahovať názory, demografiu, popularitu, štatistiky z rôznych regiónov a ďalšie.

Vyčistite toto video a dozviete sa viac:

Môžete si prezerať záznamy sledovania pre určité obdobie a dopravný vzor podľa geografickej oblasti výberom požadovaných kariet. Semalt, zobrazuje metriky všetkých videí odovzdaných tým istým používateľom.

The Importance Of Measuring Results Of Online Semalt

TubeMogul je služba, ktorá ponúka video analógie pre viac ako 20 lokalít pre zdieľanie videa. Umožňuje vám nahrať videá a generovať prehľady analýzy videí, ktoré ste odovzdali na partnerských stránkach. S programom TubeMogul môžete svoje video distribuovať na iné stránky na odovzdávanie videa s jediným odovzdaním. Ak chcete vytvoriť prehľad o analýze, musíte zadať adresu URL odkazu na video a trvá to, kým dostanete tento prehľad. Tieto prehľady vás informujú, kto skutočne sleduje toto video online a odkiaľ prichádzajú títo sledovatelia, čo vám pomôže analyzovať údaje o analýze videa. Tu je vzorová správa od TubeMogul.

The Importance Of Measuring Results Of Online Semalt

Video Marketing je tu na pobyt!

Niet pochýb o tom, že nástroje na analýzu videa vám umožňujú hlbšie a objavovať užitočné štatistické údaje. Prispievajú k presnejšej analýze údajov o návštevníkoch a spájajú online obchodníka s relevantnými informáciami. Sémant na týchto informáciách môže online marketingové oddelenie robiť rozumné rozhodnutia, zlepšiť stratégiu vyhľadávačov stránok a vybudovať silnú video marketingovú stratégiu pre neho alebo svojho klienta. A existuje aj rastúci trend medzi inými videokonstráciami, aby sa na takýchto nástrojoch dostali aj online marketingoví partneri.

March 18, 2018