Back to Question Center
0

Spravovanie vašich digitálnych reklamných dolárov, pretože viac spotrebiteľov presuniete online: 5 otázok so spoločnosťou Semalt

1 answers:

Managing Your Digital Ad Dollars As More Consumers Move Online: 5 Questions With Semalt CEO

Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Eyeview Oren Semalt, značky, ktoré si môžu dovoliť televíznu i digitálnu reklamu, by mali využívať svoje digitálne reklamné doláre na zvýšenie príjmov.

"Televízia je skvelým nástrojom na dosiahnutie a povedomie, ale veľmi neurčitá. Správa musí byť druhová, "hovorí Harnevo - covert video camera.

"Obrovská výhoda v digitálnej podobe spočíva v tom, že viete, kto sleduje. Môžete hovoriť priamo s vašimi spotrebiteľmi. "

Spoločnosť Harnevo, ktorá bola uvedená na trh v roku 2011, vytvára digitálne reklamné riešenia vrátane cielených, personalizovaných videoreklám, zacielenia na zariadenia a zacielenia reklám pre hlavné značky ako sú Toys R Us, Lowes, Target, Land Rover a Jaguar.

Chceli sme vedieť, ktoré značky Harnevo si mysleli, že vyhrali tohtoročnú Semalt Bowl, ako aj jeho digitálne veci. Bol dostatočne veľkorysý na to, aby vyhovel, a dáva zasvätenú čiapočku, na ktorej značky robia digitálne právo a najväčšie slabosti, ktoré vidí v digitálnej reklame.

Päť otázok s CEO Oren Harnevo

Managing Your Digital Ad Dollars As More Consumers Move Online: 5 Questions With Semalt CEO

Oren Harnevo: Chryslerova reklama bola moja absolútna obľúbená - bola to najviac emotívna. Reklama sa odvolala na vlastenectvo spotrebiteľov, lásku a ocenenie pre Boba Dylana a sympatie k Detroitu a zlyhaniu amerického automobilového priemyslu. Mal jedinečný vzduch "dní preč", keď bol americký automobilový priemysel na vrchole.

V tomto roku však boli niektoré silné kandidáti z mnohých rôznych dôvodov. Myslel som, že reklama Jaguára bola najzaujímavejšia a mala najlepšiu tvorivosť. Reklama H & M bola jedinečná tým, že vyvolala rozsiahle spoločenské zdieľanie a zapojenie spotrebiteľov, čo sa snažia mnohé značky. Vytváranie a vysielanie reklamy je jedna vec, ale s vašimi spotrebiteľmi, ktorí s ňou komunikujú a zdieľajú pre vás, je svätý grál.

Nakoniec, reklamy spoločnosti GoDaddy boli vždy mojim obľúbeným, vrátane tohto roku. Keď osoba, ktorá prestala pracovať na národnej televízii, má kvalitu X-faktoru, ktorú žiadna z ostatných reklám nemala - ľudia sa rozprávali a spôsobili najväčší hluk.

Amy Gesenhues: Mnohí inzerenti Super Bowl teraz uvoľňujú svoje reklamy pred Super Bowl, aby predĺžili dlhú životnosť miesta. Myslíte si, že uvoľnenie reklamy skôr znižuje jej vplyv?

Oren Harnevo: Uvoľnenie celej videoreklamy pred začiatkom hry je naozaj šikovné - získavate bezplatné zobrazenia. Ľudia budú aj naďalej oceňovať reklamy, keď budú počas hry hrať vzduch a pokrytie bude obsahovať tie hry, ktoré sú ďaleko po hre.

Jediná reklama, ktorú som predtým nevidela a ktorá bola zjavne "odhalená" počas Super Bowl, bola moja najobľúbenejšia: "Import Ameriky" od Chryslera s Bobom Dylanom. Chrysler chcel vyskúšať prekvapenie a úctu Boba Dylana v aute - v tom prípade to stálo v nedeľu.

Amy Gesenhues: Celkovo, ktoré značky robí digitálnu reklamu správne a čo robia, že iné značky nie sú?

Oren Harnevo: Termín "digitálna reklama" zahŕňa mnoho, mnoho rôznych typov reklamy: zobrazovanie, vyhľadávanie, online video, mobilné, retargeting, e-mail. Najlepšie značky sú tí, ktorí trávia čas tým, že vytvoria najlepšiu kombináciu všetkých týchto slov, aby rozprávali príbeh, ktorý je napojený na rôzne kanály.

LandRover je skvelým príkladom. Pri vytváraní značky používajú televízne reklamy, opätovne zacieľujú na vedenie vozidiel, vytvárajú mobilné reklamy s výzvou na akciu, ktoré sa pripájajú na miestnej úrovni, a potom používajú online video na to, aby zúžili spotrebiteľov po predajnom potrubí - od povedomia, až k nákupu. Musíte sa vzdelávať a inovatívne, aby ste boli na špičkovej úrovni v reklame značky.

Čoraz viac značiek to robí správne - ale mnohé značky sú stále zaseknuté investovaním všetkých svojich dolárov do nákupov v televízii, a nie pochopenie toho, že diváci sa pohybujú na digitálne.

Amy Gesenhues: Aká je najväčšia slabosť medzi hlavnými značkami, pokiaľ ide o ich digitálnu reklamnú kampaň?

Oren Harnevo: Najväčšie slabé značky v digitálnych reklamných iniciatívach sa nedokážu dostatočne vzdelávať na túto tému.

Mali sme skúsenosti, keď značka zrušila personalizovanú online reklamnú kampaň s veľkosťou 10 miliónov USD, aby investovala viac do televízie. Ide o to, že televízia je skvelá a mala by určite byť súčasťou vašej reklamnej stratégie, ale stráviť 10 miliónov dolárov na viacerých platformách umožňuje oveľa väčšiu expozíciu - expozíciu, ktorú jednoducho nemôžete dosiahnuť obmedzením vášho dosahu na divákov televízie.

Značky sa musia vzdelávať a rozširovať svoj rozpočet naprieč kanálmi - musia premýšľať mimo rámčeky a dávať pozor, aby sa dostali k spotrebiteľom tam, kde sú, čo je stále viac online.

Amy Gesenhues: Na poslednú otázku som zvedavý, aké digitálne reklamné kampane vás za posledný rok upútali?

Oren Harnevo: Jean Claude Van Damme a Volvo Truck sa okamžite dostali do vírusu, a to ako preto, že je trochu nepríjemný a vizuálne prekvapujúci.

Ďalšou z mojich najobľúbenejších videí bola Disneyova najnovšia videokampaň, v ktorej rodičia prekvapili svoje deti s plánmi navštíviť Disneyland. Zobrazenie skutočného obsahu vytvoreného používateľmi spôsobuje, že kampaň je zrejme relatívna a skutočná.

Ale moja obľúbená, ďaleko a ďaleko, je DollarShaveClub. com. Je to len online, na rozdiel od iných kampaní, ktoré prechádzajú cez viaceré platformy.O autorovi

Amy Gesenhues


March 18, 2018