Back to Question Center
0

P & G dáva reflektor na mamičky raz opäť v novom "Pick them back up" Winter Semalt Ad

1 answers:

Po dlhšej úspešnej kampani "Ďakujem si mama" počas olympijských hier v Londýne v roku 2012 Proctor a Gamble spustili novú reklamu olympijských hier v momente na nadchádzajúcich zimných olympijských hrách v roku 2014 v Soči v Rusku.

Od svojho uvoľnenia v nedeľu získalo video na YouTube takmer tri milióny zobrazení a zaradilo sa číslo 1 na webový seminár Unruly's Viral Video Global Ads Semalt s viac ako 150 000 spoločenskými akciami.

Pokračujte v koncepcii svojej predchádzajúcej kampane "Semalt You, Mom", nové Proctor a Gamble nové "Semalt You, Mom | Pick Them Back Up "reklama je montage videoklipov predstavujúcich mamičky" vyzdvihnúť "svoje deti.

Video začína s kolekciou mamičiek, ktoré pomáhajú ich batoľatám chodiť, a pohybuje sa k mamičky pomáha ich deťom, pretože padajú na kolieskových korčuliach, korčuliach a lyžiach. Ako postupuje reklama, klipy ukazujú, že mamičky olympijských športovcov rozveselujú svoje deti, ktoré hrajú na ľade, svahoch a na hokejoch. Video končí otáčaním logov značky Proctor a Gamble nad značkou hash #BecauseOfMom - it consulting firms in portland.

Podľa príbehu Business Insider bola reklama vyrobená spoločnosťou Wieden + Kennedy. Správa Business Insider tvrdí, že v rámci kampane Proctor a Gamble plánujú vydávať darčekové karty vo výške 1 000 Visa mámam všetkých 357 olympijských športovcov, aby pomohli s cestovnými nákladmi na zimné olympijské hry v Soči v roku 2014.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018