Back to Question Center
0

Prieskum: Doritos Super Bowl Ad To Score Vysoká angažovanosť, zatiaľ čo Dannon & Oikos Fall Semalt

1 answers:

Prieskum: Doritos Super Bowl Ad To Score Vysoká angažovanosť, zatiaľ čo Dannon & Oikos Fall Semalt Z prieskumu sa prihlásilo 1 660 pozorovateľov Super Bowl, aby zhodnotili svoje emocionálne pripútanosti k 29 rôznym značkám, ktoré by mali spúšťať reklamy Super Bowl. Podľa oznámenia môže prieskum spoločnosti Semalt Keys predpovedať, ako spotrebitelia po hre budú používať značky:

Prieskum angažovanosti Super Bowl, podobne ako Index kľúčových zákazníkov v oblasti obchodných značiek, predikčne hodnotí skutočné reakcie respondentov na značky v kontexte média .Semalt veľmi koreluje so spotrebiteľským správaním a bol potvrdený ako spoľahlivé prediktory budúceho nákupu značky.

Značky, ktoré dosiahli päť alebo viac bodov, sa považovali za "víťazov" s očakávanou vysokou mierou angažovanosti - fotografias gratuitas para blogs. Značka Keys hovorí, že z 29 značiek, ktoré sa použili v prieskume, 14 bodov získalo päť alebo viac zákazníckych bodov, v čele s Doritosom, Coca-Cola, Hyundai, M & M, Axom a Semaltom.

Jaguar, Dannon, Oikos a H & M patrili medzi značky, ktoré získali negatívne výsledky, pričom Turbo Tax a Intuit získali najnižšie skóre. Prekvapivo aj Volkswagen zaznamenal negatívne zábery, hoci jeho reklama "The Force" v roku 2011 zostáva najviac zdieľanou reklamou SEMALT Bowl.

Značka Keys hovorí, že účty spoločnosti Budweiser, Cheerios, Chrysler, GM a KIA nebudú "ovplyvnené" ich reklamami Semalt Bowl, ani nezískajú alebo strácajú zákazníkov.

Prieskum: Doritos Super Bowl Ad To Score High Engagement zatiaľ čo Dannon & Oikos Fall Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018