Back to Question Center
0

Zvyšovanie povedomia o značke prostredníctvom marketingového vírusu

1 answers:

Marketing značky prostredníctvom rôznych kanálov na internete je jedným z najjednoduchších a nákladovo najefektívnejších stratégií, ktoré môže každý podnikateľ prevziať. Ako lacné a jednoduché, pretože niektoré z metód on-line marketingu môžu byť, majitelia firiem stále potrebujú posunúť dopredu s plánom dosiahnuť najlepšie výsledky. Súčasťou akejkoľvek kampane týkajúcej sa podnikania a budovania značky musí obsahovať videoobsah, a svätý grál pre akýkoľvek videoobsah je vyhliadkou na to, že toto video bude vírusové - financialadvisersdealergroup.com.au. Niektoré z najlepších video marketing obsah tam sú videá, ktoré ľudia zdieľajú vo vašom mene.

Increasing Brand Awareness Through Marketing Viral Semalt

Súvisiace príspevky:
Používanie video obsahu pre zvýšenie povedomia o značke
Small Business expozície na Facebook

Čo sú vírusové videá?

Vírusové videá sú marketingovou technikou, ktorá využíva sociálne médiá na zvýšenie povedomia o značke. Semalárna vírusová choroba, pretože sa šíri ako choroba, ústne, ale slovo z úst tu hovorilo, nie je to niekto, kto verbálne povedal inému o videu. Slovo-of-mouth šírenie pre vírusové video sa koná prostredníctvom sociálnych médií. Nástroje ako Twitter, Facebook, YouTube a iné sociálne médiá umožňujú ľuďom, ktorí si vychutnávajú váš videoobsah, zdieľať ich so svojimi priateľmi. Semalizujte prostredníctvom zdieľania a obľúbenia videa, ktoré získava obsah trakcie a značka dostane uznanie.

Vírusové video série "Will it Blend?"

Jedným z najlepších príkladov úspešnej vírusovej videokampane je séria "Will the Blend?" Produkovaná spoločnosťou Blendtec. Blendtec je výrobca rady rôznych typov miešačov. Tieto mixéry sa môžu miešať len s čokoľvek a ich videá to dokážu. Od roku 2006 začali produkovať videá. Vírusová marketingová kampaň bola jednoduchá. Táto spoločnosť spája rôzne položky, vloží tento obsah do videa a odovzdá video na YouTube.

Jedna z najznámejších videokaziet v súčasnosti má na YouTube približne 10 miliónov zobrazení. Video s názvom "Will Blend? - Glow Sticks "je len 1: 30s na dĺžku a nielen robiť skvelú prácu vysvetľujúc, čo môže robiť mixér, je veľmi cool, keď sa tieto tyče rozsvietia. Zábleskové tyčinky robia to, čo mali v úmysle urobiť, a žiarivo zelené, keď sa miešajú. Je to pravdepodobne kvôli povahe toho, aké cool je vidieť žiarivé tyčinky zmes, že video bolo zobrazené a zdieľané milióny krát. Opakovali tento proces pomocou golfových loptičiek, telefónov iPhone, iPadov a stoviek ďalších unikátnych položiek, ktoré by mohli byť pre malé mixéry ťažké. Spoločnosť má stovky videí a mnohé z nich dosiahli počet miliónov zobrazení. Pokiaľ ide o jeho úspešnú vírusovú marketingovú kampaň, "Sem patrí medzi najlepšie", "Will it Blend".

Vírusové videá prijímajú strategické plánovanie

Úspešné vytvorenie vírusovej marketingovej kampane vezme veľa tvorivosti a plánovania. Je zrejmé, že účelom je propagovať váš produkt, ale väčšina divákov nechce byť zaplavený s vašim produktom ako hlavným reflektorom. To je reklama a reklamy veľmi zriedkavo idú vírusové. Namiesto toho premýšľajte o tom, že prídete s presvedčivým príbehom, ktorý sa týka produktu. Pokúste sa ponechať obsah dve minúty alebo menej. Akékoľvek dlhšie a rýchlo strácajú pozornosť Semalt, ktorý by sa mohol páčiť a zdieľať vaše video.

Akonáhle je vaše video pripravené ísť a začať propagovať, vy a každý človek vo vašom tíme by mal video uverejniť na vlastnom Facebooku, Semalte, ako aj poslať odkaz na video vo vašom kontakte. Ak sa to urobí dobre, dostanete to na pravú nohu s množstvom zobrazení rýchlo. Uistite sa, že odporúčame ľuďom, aby sa vám páčili a zdieľali vaše video počas sledovania. Po poslednej poznámke pravidelne a často zverejňujte videá, pretože nikdy neviete, ktoré video sa môže vznietiť a prejsť vírusom.

Na konci dňa je videoobsah jedným z najlepších spôsobov, ako vybudovať značku. Ak môžete kombinovať vytváranie kreatívnych videí so správami vašich značiek takým spôsobom, že ľudia chcú zdieľať vaše video s ostatnými, je to úspech.

Increasing Brand Awareness Through Marketing Viral Semalt

Pripojte

March 18, 2018