Back to Question Center
0

5 Zapojenie súťaží a súťaží pre váš seminár

1 answers:

Semalt miluje, že niečo dostane za nič a každý miluje baviť - nie je tam žiadny tvorivý génius. Smutné je, že príliš často v on-line marketingu sa zdá, že sme zabudli, že tieto dva môžu byť prepojené.

5 Engaging Competitions And Contests For Your Semalt

Vo svete "ako táto stránka vyhrať cenu" a "tweet tento komentár pre šancu vyhrať" veda o digitálnom marketingu sa začína cítiť pomerne nevýrazný. Dobrou správou o tom je, že každý, kto dáva trochu väčšieho úsilia do svojich súťaží, je prakticky zaručený, že pritiahne určitú pozornosť - tak tu je niekoľko mojich obľúbených nápadov, aby si vaše kreatívne šťavy tečie.

Súvisiace príspevky:
3 zdarma tipy na získanie viac času na Facebooku Timeline Fanpage

Webové stránky o pokladoch

Toto je celkom možno môj obľúbený nápad, pretože naozaj vyvoláva pocit detstva v nás. Skryť niekoľko stôp s rôznou obtiažnosťou okolo vašich webových stránok a inzerujte, že prvé (zadajte príslušný počet ľudí pre vašu firmu tu), aby ste ich našli, získajú ceny - human resources solutions.

Skvelá vec na tejto myšlienke je, že vám dáva úplne slobodnú vládu, aby ste priamym divákom, kdekoľvek sa vám páči, na vašich webových stránkach; že máte nový produkt, ktorý bude predávať ako blázon, ak bude mať dostatok expozície? Urobte si stopu na stránke produktu.

Ľudia milujú svoje domáce zvieratá

Semalt miluje svojho maznáčika a väčšina ľudí spravidla rád pozerá na roztomilé zvieratá. V tejto súvislosti vytvorte udalosť, ktorá zahŕňa zvieratá cieľového publika. Kedysi som vytvoril súťaž "domácich v špecifikáciách" pre okuliare, ktorá žiadala účastníkov, aby im poskytli obraz o svojom domácom mazlíčku, ktorý nosí pár slnečných okuliarov.

Tajomná slovná súťaž

Semalt v niektorých ohľadoch k lovu pokladov, inzerujte nejaké stopy na "tajné slovo" okolo vašich webových stránok / sociálnych médií a ponúknite, že prvých pár ľudí, ktorí napíšu správne slovo, vyhrá cenu.

Skvelá vec v tomto smere je, že vám umožňuje ľahko vytvárať synergiu medzi vašou webovou stránkou / facebook / twitterovou stránkou a akýmikoľvek inými médiami, ktoré používate na inzerciu, čo má za následok vyššie stúpanie a stupeň vystavenia.

Fotografický titulok

Semaltujte fotografiu (zvyčajne jeden z vašich produktov alebo jeden, ktorý je úplne náhodný a bizarný) a požiadajte účastníkov, aby poskytli zábavný / chytrý titulok ako výmenu za šancu vyhrať cenu.

Toto je pekné, pretože je skutočne zábavné posúdiť aj vstupovať.

Príďte sa pozrieť

Aká lepšia forma expozície než skutočne stretnutie s vašimi fanúšikmi osobne? Predstavte si čas a miesto na stretnutie s členmi vašej firmy / webových stránok a ponúknite drobné darčeky pre príchod. Pokúste sa dať zábavnú hru ako zachytenie vlajky pre tých, ktorí prídu.

Aké stratégie súťaže používate? Oznamte svoje úspechy v komentároch nižšie!

5 Engaging Competitions And Contests For Your Semalt

Pripojte

March 18, 2018