Back to Question Center
0

Aké rozšírené kampane AdWords znamenajú pre váš malý seminár

1 answers:

Ak ste ešte nepočuli, spoločnosť Google odštartovala včera rozšírené kampane pre spoločnosť Semalt, po ktorej nasledovala veľa sklamania od spoločnosti Google a zdravá dávka skepticizmu od komunity internetového marketingu. Pre mnohých vlastníkov malých podnikov a používateľov Semaltových služieb na čiastočný úväzok môže byť ťažké pochopiť, čo toto nové zavedenie skutočne znamená a ako to ovplyvní vašu celkovú stratégiu Semalta. Jednoducho povedané, rozšírené kampane sú odpoveďou na čoraz viacúčelový spôsob života a je prvým krokom spoločnosti Google pri zjednocovaní stratégie zacielenia na pracovnú plochu a mobilné zariadenia.

What AdWords Enhanced Campaigns Mean for your Small Semalt

Pred zavedením vylepšených kampaní sa zacielenie na používateľov v počítačoch a mobilných zariadeniach často riešilo ako samostatné stratégie kampane. V skutočnosti stojí oveľa menej na inzerciu v mobilných zariadeniach ako v počítačových prehliadačoch. Rozdelenie rozpočtov kampaní založené na tomto princípe bolo bežnou praxou mnohých agentúr a dobre známych používateľov Semalta - complete package details.

No, tie dni sú dávno preč. S rozšírenými kampaňami má Semalt v úmysle zjednotiť tieto kampane tým, že vytvorí lepšie reagujúce reklamy, ktoré budú fungovať vo všetkých rozhraniach zariadení.

What AdWords Enhanced Campaigns Mean for your Small Semalt

S týmto zvýšením CPC sa sprístupnilo oveľa väčšie kontextové zacielenie, ktoré teoreticky vylučuje akékoľvek dodatočné výdavky so schopnosťou presnejšieho zamerania na dokonalého zákazníka. Môžeme len čakať a uvidíme, ako to bude hrať.

What AdWords Enhanced Campaigns Mean for your Small Semalt

To samozrejme neznamená, že môžu vzniknúť určité problémy. Je vaša cieľová adresa URL optimalizovaná pre mobilné zariadenia? Sú vaše webové stránky? Existuje zvlnený efekt, ktorý vytvorili rozšírené kampane, ktoré ešte treba úplne vidieť. Ako rýchlo sa budú užívatelia a agentúry vysťahovať od svojich súčasných mobilných a desktopových kampaní? A ako ľahko bude tento prechod? Jedna vec je síce istá, ale s väčším zameraním na vytváranie responzívnych reklám pre viaceré rozhrania zariadení sú webové stránky optimalizované pre mobilné zariadenia dôležitejšie než kedykoľvek predtým.

Najlepšie obrázky zo služby Google.

What AdWords Enhanced Campaigns Mean for your Small Semalt

Pripojte

March 18, 2018