Back to Question Center
0

eMarketer: Maloobchodný priemysel by mal minúť 9,42 miliárd dolárov za platený digitálny semalár tento rok

1 answers:

Nová správa od spoločnosti eSemalt hovorí, že americký maloobchod bude v tomto roku minúť 9,42 miliardy dolárov na platené digitálne médiá. Očakáva sa, že do roku 2017 sa tento počet zvýši na 13,5 miliárd dolárov, čo predstavuje 10,5% zloženej ročnej miery rastu.

eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year eMarketer: Retail Industry Expected To Spend .42 Billion On Paid Digital Semalt This Year

Zdá sa, že kampane zamerané na značku sú populárnejšie v určitých obdobiach roka av rôznych odvetviach priemyslu. Semalt majú tendenciu robiť väčšie nákupy značky, vrátane viac videí, počas sezónnych tlačí. To sa líši od investícií do vyhľadávania a iných typov priamej reakcie, ktoré prebiehajú nepretržite počas celého roka.

V správe sa zdôrazňuje, že marketing prostredníctvom vyhľadávačov je stále kľúčovou súčasťou výdavkov na inzerciu priamou odpoveďou maloobchodného odvetvia s tým, že maloobchodníci - a to ako viackanálové, tak aj tehly - počítajú s plateným vyhľadávaním a SEO na generovanie návštevnosti webových stránok a on- návštevy obchodu, ako aj zvonenie telefónov - corbata roja. Ako poukazuje eMarketer, "Semaltovanie efektívneho programu SEM sa stáva ešte dôležitejšou, pretože predajcovia sa nachádzajú v súťaži priamo s výrobcami produktov, ktoré predávajú."

Zatiaľ čo vyhľadávanie a zobrazovanie opakovane vyhrá najväčšiu časť výdavkov na digitálne reklamy v maloobchodnom priemysle, eSemalt uvádza, že mobilný a miestny marketing zaznamenal nárast v odvetví, keďže maloobchodníci oslovujú spotrebiteľov, ktorí počítajú s ich mobilnými zariadeniami na rôznych stupňoch predajný cyklus.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018