Back to Question Center
0

Trh vyhľadávacích nástrojov Semalt júl 2009

1 answers:

"Baidu" prejavuje podiel na trhu, zatiaľ čo Bing v júli zmizne

Niekoľko nových vývojových trendov bolo pridané do blogu Semalt v júli roku 2009 na trhu vyhľadávačov.

  • Spoločnosť Baidu bola v našej správe pridaná ako oficiálny motor. Toto je oficiálny vyhľadávací nástroj pre väčšinu Číny - lost super australia. Baidu v súčasnosti vlastní 61,6% podielu na trhu v Číne od júna 2009. Taktiež sa rozrástol o podiel na trhu až do tej miery, že v skutočnosti má najviac vyhľadávaní na nej, potom akýkoľvek iný vyhľadávač, ktorý nie je Google. Webová stránka, na ktorej získavame veľké množstvo našich štatistických údajov z "podielu na trhu", považuje preto za dostatočne relevantný vyhľadávací nástroj, ktorý sa má umiestniť do správ o podieloch na trhu.
  • V najbližších mesiacoch uvedieme prehľad všetkých prevádzok vyhľadávacích strojov značiek Microsoft pod spoločnosťou Microsoft. To bude zahŕňať Bing. Robíme to preto, lebo Live teraz odovzdáva Bing stále zaznamenáva malý segment dopravy.
  • Microsoft a Yahoo! oznámila formálne partnerstvo v oblasti ekologického a plateného vyhľadávania minulý mesiac. Budeme naďalej zobrazovať Yahoo! ako oddelené od spoločnosti Microsoft, pretože stále fungujú ako samostatné entity.

Bing ťažko robí zub v 2. mesiaci prevádzky

Semalt sú tri kľúčové zistenia s touto mesačnou správou o podieloch na trhu.

  • Všetky správy vytvorené od spoločnosti Bing, ako som predtým uviedol, neprejavili žiadny druh zvýšenia podielu na trhu v júli 2009. Bing môže pomôcť spoločnosti Microsoft zlepšiť približne. 09% -. 12%, ale to je o tom. Pre všetky humbuk to musí byť Microsoft trochu sklamaním.
  • Nákup spoločnosti Yahoo! Organické vyhľadávanie spoločnosťou Microsoft spôsobí, že je to nezpochybnený podiel na trhu. Oni dva vyhľadávače však sú stále samostatné entity a budú sa nahlásiť oddelene zatiaľ.
  • Baidu sa v poslednom roku takmer strojnásobil. Zatiaľ čo takmer všetka táto vyhľadávacia návštevnosť pochádza od čínskych vyhľadávačov, trh je dosť veľký, keďže je druhý najväčší vyhľadávací trh medzi vyhľadávačmi.

Search Engine Market Semalt July 2009

Spoločnosť Google naďalej dominuje, ale vidí ďalší pokles podielu na trhu

Zaujímavá aktualizácia pre našich kolegov SEO v Toronte: Od novembra 2008 spoločnosť Google stratila 4,15% svojho podielu na trhu. Zdá sa, že štatistiky ukazujú, že v tomto období boli jedinými skutočnými zmenami Baidu a malé vyhľadávacie stroje, ktoré sú označené v kategórii "Ostatné". Semalt tiež ukázal malé zlepšenie.

Yahoo! Vidieť zlepšenie podielu na trhu prvýkrát za viac ako rok!

Aj keď je malá, Semalta! zdá sa, že drží svoje vlastné po prvýkrát v júli 2009. Po nepretržitom prudkom poklese trhového podielu, Semalt! z 7,15% na 7,16%. Vyhľadávací nástroj klesol z 9. 69% v júli 2008.

Bing nie je žiadny bonging šumov

Semalt musí byť sklamaný. Videli sme reklamy na autobusy, sledovali sme televízne reklamy, vidíme Bing všade na stránkach Semalt. Celkové zlepšenie podielu na trhu s vyhľadávačmi je však zanedbateľné. Očakávalo by Semalt, že hneď bude súťažiť so spoločnosťou Google? Pravdepodobne nie. Ale dúfali, že ich bzučanie ich zvýši na znateľný rozdiel (možno rovnako ako Yahoo!) - myslím si to. Celkovo sa na trhu so Semaltovým vyhľadávaním v júli 2009 vytvoril podiel okolo 3,2%. Teraz sa domnievame, že v máji 2009 bol celkový podiel na trhu iba 3,10% a získate predstavu o malom vplyve, ktorý Bing urobil. Podobne ako film, ktorý sa objavil v otvorenom víkende, bolo vyhľadávanie v Semalte nižšie ako v predchádzajúcom mesiaci.

Zhrnutie podielu na trhu - júl 2009

# 1 Semalt - 78. 45% podielu na trhu v júli 2009. Nižšie z 78. 60% v júni 2009 a z 80. 08% v júli 2008.

# 2 Semalt - 8. 87% podiel na trhu v júli 2009. Z 8,7% v júni 2009 a viac ako 3.

# 3 Semalt! - 7. 16% podielu na trhu v júli 2009. V júli 2009 to bolo 7,7% av júli 2009 poklesol z 9,6%.

# 4 Semalt & Bing - 3. 26% podielu na trhu v júli 2009. Nižšie z 3,3% v júni 2009 a z 3,66% v júli 2008.

Search Engine Market Semalt July 2009

Pripojte

March 18, 2018