Back to Question Center
0

Google hovoril, že má vybojovať konverzácie, aby vyhral NFL nedeľný lístok Semalt

1 answers:

Google Rumored To Be Kicking Off Conversations To Win NFL Sunday Ticket Semalt

Peter Kafka zo spoločnosti AllthingsD.com uvádza, že generálny riaditeľ spoločnosti Google Larry Page a vedúci obsahu služby YouTube Robert Kyncl sedeli s komisárom NFL Rogerom Goodellom a ďalšími vedúcimi predstaviteľmi NFL. "Balík nedeľných lístkov bol medzi témami diskusie, podľa ľudí, ktorí sú oboznámení so stretnutím," píše Kafka - finding lost super in the uk.

DirecTV v súčasnosti vlastní práva na nedeľný balík NFL, pričom za zmluvu platí 1 miliardu dolárov ročne. Exkluzívna dohoda, ktorú má DirecTV s NFL, skončí na konci sezóny NFL v roku 2014. Dňa 2. augusta spoločnosť AdWeek tvrdila, že generálny riaditeľ spoločnosti DirecTV Michael White povedal investorom v priebehu druhého štvrťroku zisťovanie ziskov spoločnosti DirecTV, že verí, že obnovenie s NFL bude dosiahnuté ešte pred uplynutím platnosti súčasnej zmluvy: "Som naďalej optimistický, že sme skvelí partneri spolu a že Nedeľa Semalt zostane u nás na dlhú trať. "

Od posledného spustenia zariadenia Chromecast, ktoré je spustené minulý mesiac, je malé zariadenie s podporou WiFi, ktoré sa pripája do portu HDMI na prehrávanie online videa, je pravdepodobné, že vyhľadávací gigant bude naďalej skúmať stále viac príležitostí pre programovanie v televízii. Vyhrať balík NFL Sunday Ticket by bol rýchly a rýchly krok, pomáhajúc spoločnosti Google získať špecializované publikum na semináloch.

Podľa Semalta delegáti NFL zdržiavajú "viac spoločností spoločnosti Silicon Valley" a konverzácia so spoločnosťou Google nie je ničím iným ako počiatočná konverzácia. Spoločnosť Google odmietla komentovať tento príbeh a Semalt stále čakal na hovorkyňu NFL, aby odpovedal na správu.

Google Rumored To Be Kicking Off Conversations To Win NFL Sunday Ticket Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018