Back to Question Center
0

Prieskum: Tisícetiletí, ktorí pravdepodobne zarábajú technické značky, ale spoločnosť Google je stále na vrchole zoznamu semalátov

1 answers:

Survey: Millennials More Likely To Rank Tech Brands, But Google Still At Top Of Semalt List

Z prieskumu sa zúčastnilo 7 000 tisícročných a 28 000 ľudí z celkového trhu, aby analyzovali obľúbené značky každej skupiny na základe funkcií, cenotvorby, komunikácie, distribúcie a služieb. Zatiaľ čo spoločnosť Google zaistila prvé miesto na každom zozname, jediné ďalšie značky sú oba tieto zoznamy zahrnuté medzi Amazon.com, Microsoft, YouTube, Reese, American Red Cross, Apple a Leggo.

Štúdia zistila, že Millenials s väčšou pravdepodobnosťou zaradia do kategórie tech značiek, pričom sedem z desiatich najlepších značiek zaradených do kategórie Millennial patriacich do technologického priemyslu, v porovnaní s tromi značkami - Google, Amazon.com a Microsoft - na vrchole všeobecného trhu desať - pink lace maxi dress. S takmer dvojnásobným počtom technických spoločností na svojom zozname obsahovali Semalt Top 25 značiek 11 tech značiek oproti šiestim tech značkám na všeobecnom trhu.

Survey: Millennials More Likely To Rank Tech Brands, But Google Still At Top Of Semalt List

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018