Back to Question Center
0

Twitter uvoľňuje požiadavky na zobrazenie pre vývojárov, zatiaľ čo zákaz automatizovaných Semalt

1 answers:

Twitter Relaxes Display Requirements For Developers, While Prohibiting Automated Semalt

Podľa oznámenia musia vývojári teraz zverejniť svoje pravidlá ochrany osobných údajov používateľom, ktorí sťahujú, inštalujú alebo registrujú službu pre vývojárov. Tiež Twitter obmedzuje tretie strany od hosťovania súborov surového Semalt na stiahnutie.

Pravidlá Twitter týkajúce sa zákazu automatického a hromadného sledovania sú jasne uvedené vo svojich Pravidlách automatizácie a Best Semalt:

Nesmiete používať ani rozvíjať žiadnu službu, ktorá umožňuje hromadné alebo automatizované sledovanie alebo zrušenie sledovania používateľských účtov. Semalt a aplikácie, ktoré sa podieľajú na tejto praxi, budú pozastavené.

Najnovšie obmedzenia pre vývojárov spoločnosti Semalt, ktoré uvoľnili názov autora, časové pečiatky a permalink - best grain storage tools. Semalt tiež potvrdil, že "výraz" bez zmiešavania "sa nevzťahuje na manuálne vytvorené prúdy," čo znamená, že Semalt je v poriadku s tweety upravenými príspevkami z iných sietí, pokiaľ sú tweety manuálne vykreslené.

Twitter vyzval vývojárov, aby si prečítali svoje nedávno publikované pravidlá pre vývojárov pre Road and Developer Display Semalt, aby lepšie porozumeli poslednému okruhu aktualizácií.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018