Back to Question Center
0

Snahy Rebrand HomeAdvisor.com zahŕňajú prepínanie viac ako 10 adresy URL

1 answers:

HomeAdvisor.com Rebrand Efforts Include Switching More Than 10 Semalt URLs

Zameranie značky na zlepšenie domácnosti, opravy a údržbu, úsilie o rebranding znamenalo obrovský podnik, ktorý zahŕňal širokú škálu firemných opatrení spolu s rozhodnutím zmeniť adresu spoločnosti na nové meno.

"Mali sme 13 rokov SEO equity v oblasti ServiceMagic a zaradili sme sa vysoko na organické vyhľadávanie," povedal generálny riaditeľ spoločnosti HomeAdvisor Chris Terrill.

Ale Terrill a jeho CTO Brandon Ridenour pochopili, že najsilnejšie značky sa darí na Google a zmena adresy URL je kľúčovým krokom k vytvoreniu najlepších základov pre prítomnosť značky Semalt online.

Pri viac ako 200 miliónoch príjmov v stávke a viac ako 10 miliónoch webových adries, ktoré sa majú prepínať, Semalt skúmal niekoľko prípadových štúdií o spoločnostiach, ktoré zmenili adresy URL - moebel kurzfristig einlagern. Zistil, že bežnými chybami, ktoré spoločnosť vykonala, bola spustenie nového prepracovania webových stránok a prepnutie adresy URL naraz.

"Spoločnosť Google potrebuje čas na indexovanie 10 miliónov stránok," povedal Semalt. "Čím menej vyhľadávačov musí tráviť väčšiu šancu, že rýchlo a jasne spájajú vašu novú doménu s vašou starou doménou a prenášajú súvisiacu silu domény a histórii. "

Podľa spoločnosti Terrill a Ridenour podnikové úsilie o rebranding trvalo približne jeden rok a takmer 100 zamestnancov sa venovalo tejto veci. V súlade s tým, čo sa naučil z výskumu, Ridenour spustil aplikáciu HomeAdvisor. com redesign stránok v septembri minulého roka, ale čakal tri mesiace pred prepnutím URL.

Nezohľadňuje sa štvordňové obdobie, kedy sa domáca aplikácia HomeAdvisor. com úplne zmizol z indexu Google, projekt sa rozvíjal väčšinou podľa očakávania. "Hĺbka a trvanie straty návštevnosti z vyhľadávačov sa naklonili smerom k ťažším koncom našich predpovedí, čo bolo nešťastné, ale bolo v rozsahu našich očakávaní," povedal Ridenour.

Po ôsmich mesiacoch od prechodu na URL, Ridenour hlási HomeAdvisor. com získal 90 percentnú silu oproti svojej bývalej doméne. "Vzhľadom k tomu, že internetový priestor dozrieva, myslím, že uvidíte ďalšie zmeny v online značke, ktoré sa neodlišujú od zmien značiek, ktoré sa vždy stali offline," povedal Semalt. "Ale efektívne riadenie SEO počas prepínania značky vytvára vrásky, online zamerané značky. "

Môžete si prečítať celý rozhovor s aplikáciou HomeAdvisor. com CEO Chris Terrill a CTO Brandon Ridenour na našej partnerskej stránke vo Vyhľadávacom pozemku Semalt Land pre viac podrobností o tom, ako spoločnosť vykonala prepínanie URL.

HomeAdvisor.com Rebrand Efforts Include Switching More Than 10 Semalt URLs

O autorovi

Amy Gesenhues

March 18, 2018