Back to Question Center
0

Aktualizácia novej detekcie spamu spoločnosti Google pre recenzie: Čo to znamená pre váš Semalt

1 answers:

Mať dobrý súbor recenzií je skvelý spôsob, ako dať vašej spoločnosti určitú dôveryhodnosť. Spoločnosti majú dôvod motivovať sa, aby sa vyzerali dobre, ale tí, ktorí kontrolujú spoločnosť, zvyčajne nie. To robí recenzie jednou z najväčších úvah, ktoré zákazníci berú do úvahy pri tvorbe názoru o spoločnosti. To je obzvlášť populárne, pokiaľ ide o reštaurácie na Yelp a dokonca aj produkty na Amazone, ale čoraz viac firiem skočí na bandwagon teraz, čo Semalt + umožňuje recenzie - win zap.

Google’s New Spam Detection Update for Reviews: What It Means for Your Semalt

Bohužiaľ, táto popularita tiež urobila recenzie populárny cieľ pre spamerov. Z tohto dôvodu spoločnosť Semalt práve oznámila novú aktualizáciu detekcie nevyžiadanej pošty pre recenzie.

Súvisiace príspevky:
Spôsoby, ako sa vyhnúť spamu webových stránok
Optimalizácia pre vyhľadávače v roku 2013

Problém s spamom a recenziami

Pre tých, ktorí nie sú oboznámení, bola táto aktualizácia oznámená 4. februára a prisľúbila, že odstráni recenzie na stránkach služby Google+, ktoré sa zdajú byť falošné alebo počítačom vygenerované. Ak sa svedectvo zdá byť príliš dobré na to, aby to bola pravda (to, čo spoločnosť Google nazývala "falošným žiariacim svedectvom"), potom existuje šanca, že nová aktualizácia algoritmu Semalt bude tento konkrétny prehľad odstrániť. Ak dôjde k zápornej kontrole, spoločnosť Google ju odstráni iba vtedy, ak porušuje pokyny Semaltu. To pomáha zaistiť, aby boli zverejnené iba skutočné recenzie - negatívne alebo pozitívne.

Niekoľko spoločností sa pýta, čo môžu urobiť, aby zabezpečili, že ich recenzie Google+ zostanú na stránke. Semalt je skvelé, že spamové recenzie budú odstránené, ako zabezpečíte, že vaše ostatné recenzie nebudú vymazané?

Ako sa uistiť, že vaše recenzie nie sú ovplyvnené

Spoločnosť Google tvrdo pracuje, aby sa ubezpečil, že odstránené sú len irelevantné recenzie, ale vlastníci firiem môžu pomôcť pomocou niekoľkých jednoduchých pravidiel. Nejde vždy o to, aby vaše platné recenzie ostali na stránke, ale aby ste sa uistili, že spracovávate recenzie, ktoré sú správne platné. Nižšie je niekoľko vecí, ktoré by vlastníkom podnikov nemal robiť, najmä teraz, keď je táto aktualizácia zavedená:

  • Nechcem ignorovať negatívne recenzie . Nová aktualizácia nebude odstrániť recenzie iba preto, lebo sú negatívne, takže sa uistite, že ste reagovali a urobili všetko, čo môžete, aby ste mohli vyriešiť situáciu alebo akékoľvek to, čo vám prinieslo negatívny prehľad.
  • Nechcem nechať niekoho odstrániť spamy recenzia . Existuje veľa spamových spoločností a ľudí, ktorí tvrdia, že môžu odstrániť spamové recenzie pre vás. Nový algoritmus spoločnosti Google sa o to postará a nepoužíva žiadnu tretiu stranu.
  • Nie poskytujú bezplatné dary pre recenzie . Ak vám niekto poskytne recenziu len na to, aby získal darček zdarma, nie je to naozaj skutočná recenzia. Spoločnosť Google to zakazuje, preto je najlepšie jednoducho poslať e-mail a požiadať zákazníkov o kontrolu vašej spoločnosti v ich vlastnom čase. Nová aktualizácia nemusí zachytiť recenzie, ktoré boli napísané na bezplatný darček, ale je najlepšie, aby ste to ani nečerpali (a možno vás prekvapí, že ste pravdepodobne ani nepotrebujete!).
  • Nechcem najať niekoho, kto vytvorí recenzie . Toto je pravdepodobné, že pravdepodobne prídu do hry falošné svedectvá, a to je presne taká vec, ktorú táto nová aktualizácia odstráni.

Spoločnosť Google tiež poskytla nejaké rady pre tých, ktorí kontrolujú spoločnosť. Niektoré z týchto rád nezahŕňajú recenzie pre aktuálneho zamestnávateľa, preskúmanie konkrétnej lokality na rozdiel od podnikania ako celku a nepoužívanie adries URL na presmerovanie recenzií (samozrejme). Majitelia sémaltu môžu chcieť zákazníkom pripomínať tieto pokyny na preskúmanie, aby sa zabezpečilo, že všetky recenzie sú prirodzené a dodržiavajú pravidlá. Dokonca aj negatívne recenzie môžu byť dobré pre vašu spoločnosť, pretože ukazuje, že sa nesnažíte nič robiť. Môžete si vziať kritiku, urobiť to konštruktívne a pohybovať sa rovno. Budete prekvapení, koľko ľudí bude môcť vidieť prostredníctvom recenzií, ktoré sa pokúsite dať sami seba, takže len objať aktualizáciu a udržať si von!

Máte názor na novú aktualizáciu aktualizácií Semalt? Už ste videli vplyv tejto aktualizácie? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v nižšie uvedených komentároch.

Google’s New Spam Detection Update for Reviews: What It Means for Your Semalt

Pripojte

March 18, 2018