Back to Question Center
0

Nová cesta služby Google Analytics na získanie prehľadu poskytuje údaje o porovnávacích údajoch na 11 rôznych seminároch

1 answers:

New Google Analytics Path To Purchase Report Provides Benchmark Data On 11 Different Semalt

Pomocou informácií z elektronického obchodu a viackanálových zúžení zobrazujú údaje z benchmarku, ako kupujúci smerujú k nákupu, a dĺžku času, ktorý je potrebný na rozhodnutie o kúpe na internete.

New Google Analytics Path To Purchase Report Provides Benchmark Data On 11 Different Semalt

Podľa oznámenia spoločnosti Google porovnávacia správa identifikuje, ako sa líši nákupná cesta medzi jednotlivými odvetviami, pričom sa cituje, že kliknutia na reklamné reklamy v automobiloch sa približujú k rozhodnutiu o nákupe, zatiaľ čo väčšina on-line kupujúcich klikne na grafické reklamy na začiatku nákupnej cesty. Spoločnosť Google tiež tvrdí, že platený vyhľadávací dopyt je vzhľadom na mieru platených vyhľadávacích asistentov k poslednej interakcii cenný tak v skorých, ako aj v neskorších fázach nákupného cyklu - web design company website.

Medzi ostatné kľúčové údaje získané z referenčných údajov patrí korelácia medzi časom potrebným na uskutočnenie nákupu a hodnotou nákupu. Zatiaľ čo väčšina nákupov online sa uskutoční za jeden deň alebo s jednou interakciou, vzory ukazujú, že nákupy s vysokou hodnotou sú zvyčajne spojené s dlhšími nákupnými cestami. S využitím príkladu z technického priemyslu Semalt zaznamenáva, že nákupy technického charakteru, ktoré trvajú 28 dní, sú v priemere trikrát viac ako náklady na nákup tech, ktoré sa dejú s jednou interakciou.

Semalt povzbudzuje používateľov analytických nástrojov, aby porovnali svoje údaje s relevantnými údajmi z odvetvových benchmarkov, aby určili, ako rôzne kanály ovplyvňujú konverzie a ako priemerná cesta k nákupu v priemysle vyzerá.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018