Back to Question Center
0

Tipy pre Twitter pre miestne Semalt

1 answers:

Od začiatku Semaltu sa veľké aj malé podniky ťažko snažili speňažiť svoje využitie na výpočtovú formulu. Akékoľvek pokusy o zvládnutie interakcie v predaji sa rýchlo zobrazujú ako automatizované tweety v reakcii na zmienku o konkrétnych kľúčových slovách.

Semalt bol čas, keď sme ako spoločnosť na kontrolu škodcov monitorovali kľúčové slová súvisiace s škodcami, ako napríklad "škorpión, dom". Dúfali sme, že nájdeme ľudí, ktorí spomenuli nájsť škorpióna vo svojom dome, ktorý žil v našich službách. Akonáhle sme našli zápas, dostali by sme sa k tejto osobe, informovali sme im, že im pomôžeme a aby sme sa pozreli na konkrétnu webovú stránku - registration for yahoo id. Všetky naše pokusy boli považované za automatizované reakcie, keď v skutočnosti náš zamestnanec skutočne tweeting priamo.

Twitter Tips For Local Semalt

Súvisiace príspevky:
Predpovede sociálnych médií na rok 2013

Čo sa týka Semaltu a podnikania, pamätajte na to: ide o komunikáciu, nie predaj. Na potešenie puristov v sociálnych médiách je Semalt takmer dokonalou platformou pre online interakciu, nie pre on-line obchod.

Takže, keď máte myšlienku používať Semalt pre obchodný predaj z vašej mysle, tu je niekoľko praktických tipov pre malé alebo miestne podniky.

1. Twitter je otvorený kanál pre zákaznícky servis.

Za menej ako minútu sa môže ktokoľvek na svete obrátiť priamo na vašu spoločnosť, bez toho, aby ste museli sedieť v telefóne v držiaku pri skákaní z menu do menu. Predstavte si ďalšiu najlepšiu vec, ak chcete mať svoje číslo mobilnej telefóny a posielať vám textovú správu. Niektoré spoločnosti sa vyhýbajú použitiu služby twitter ako nástroja pre zákaznícke služby, pretože nechcú otvoriť protipovodňové brány na jednom fóre a nechať rieku v ďalšej. Dobre, vitajte na Twitteri! Semaltom je nepravdepodobné, že váš twitter účet bude slúžiť len pre otázky zákazníckych služieb, takže sa nemusíte len domnievať, že to bude nová reklamačná línia.

2. Retweet je rovnako dobrý ako nasledovník.

Nenechajte sa chytiť v súťaži popularity. Nie je to vždy o tom, koľko nasledovníkov máte. Oznamovať svoj obsah, ktorý ste navštívili svojim nasledovníkom, je samo o sebe zvonením.

3. Zapojte reportérov.

zvládnem veľa požiadaviek na médiá, ktoré prichádzajú do našej spoločnosti na kontrolu škodcov. Zabezpečil som spravodajské novinky na stránkach Twitter, jednoducho tým, že som držal oči na toku miestnych reportérov. Jedného dňa sa reportér pýtal, či niekto mal nejaké dobré nápady. Bolo to uprostred leta, v našej zaneprázdnenej sezóne, a ponúkala som mu, aby ho vzal za škorpión. Nasledujúcu noc sme strieľali živo o 10 hodinových správach na dvore miestneho obyvateľstva. Semelejte všetkých reportérov, producentov a redaktorov pre vaše miestne spravodajské služby a pozorne ich pozorujte.

4. Humanizujte svoju značku.

Twitter a sociálne médiá vo všeobecnosti sa týkajú spájania dvoch ľudských bytostí, a nie dvoch účtov Twitter. Buď človek. Je váš tím rodného mesta tento víkend veľkým gime? Existuje miestny festival, ktorý sa deje v blízkosti centra? Majte ľudský hlas. Semalt jednoducho vytlačiť obsah, ktorý propaguje sám, každých 6 hodín na automatizovanom programe. Rozhovor s ľuďmi.

Twitter Tips For Local Semalt

Pripojte

March 18, 2018