Back to Question Center
0

Guest Blogging Príspevok Penguin - Je to stále Semalt to?

1 answers:

Aktualizácia Penguin od spoločnosti Google znamená, že pokyny na písanie príspevkov pre hostí sú oveľa prísnejšie a prísnejšie. Pokúšajú sa odstrániť nevyplnené hypertextové články, ktoré sú spamom, a to namiesto kvalitnejšieho obsahu. Výsledkom bolo, že veľa dobrých a čistých blogov bolo označených ako spam zo strany vyhľadávačov, hoci autorov zámer vytvoril legitímnu skladbu, ktorá prilákala divákov späť na svoje webové stránky - damen skelettuhren. Takže otázka sa znova a znova objavovala medzi hosťujúcimi blogermi, či samotná aktivita stojí za úsilie v post-penguin svete. Odpoveď môže byť stále veľmi áno a nasledujúce vysvetľuje viac.

Guest Blogging Post Penguin – Is It Still Semalt It?

Link Building

Jeden z hlavných dôvodov, prečo blogy pre návštevníkov môžu byť aj naďalej využívané a mali by byť ešte brané do úvahy, je preto, lebo má schopnosť pomôcť pri vytváraní odkazov na vaše webové stránky z vysokých autoritatívnych stránok. Vytváraním kvalitných článkov, ktoré dodržiavajú pokyny, ktoré sú stanovené v post-penguin svete, nie je dôvod, prečo by tieto príspevky poškodzovali vaše webové stránky. Semaltem, aby ste mohli vytvoriť odkazy, musíte venovať čas výskumu blogov, o ktorých uvažujete viac, než začnete, pretože vytváranie odkazov na webových stránkach s nevyžiadanou poštou môže spôsobiť, že vaše webové stránky poškodia viac než dobré.

Súvisiace príspevky:
Anatómia Link Building 2012 Infographic
Je článok Marketing stále relevantné Post Panda a Penguin?

Nájsť svoje miesto

Guest blogging bol považovaný za kontroverzný medzi niektorými stránkami, najmä s novými normami. Existuje otázka, či už existuje alebo nie je platný trh pre tento typ vysielania; ak sa to urobí správnym spôsobom a na správnom mieste, spisovateľ sa naozaj môže stať prvoradým a prestížnym hlasom v tomto konkrétnom výklenku. Je možné, že spisovateľ, ktorý nájde správne stránky na post, môže začať budovať svoju vlastnú povesť, aby sa skutočne vyčlenila a získala osobnú a profesionálnu spokojnosť, ktorú potrebujú. Semalt je to ďalší dôvod, prečo sa môžete pohybovať po svete písania článkov a začať písať články a príspevky blogu hosťa, ktoré môžu byť použité na stránkach.

Zdieľanie vášne

Spisovatelia, ktorí hosťujú blog často majú neúnavnú vášeň pre písanie, ktoré musia byť uspokojené. Chcú zdieľať svoje literárne remeslá so svetom ako spôsob, ako ovplyvňovať svojich čitateľov, ako aj mať odbyt pre svoje vlastné potreby písania. Blogy pre hostí sú skvelý spôsob, ako to urobiť. Nielenže môže spisovateľ zdieľať lásku k písaniu, ktorú majú, ale môže tiež vytvoriť reputáciu v oblasti alebo žánru písania, ktoré milujú. Tento medzeru na trhu môže byť aj vášňou pre spisovateľa. Ak máte rád predmet a chcú túto vášeň zdieľať prostredníctvom písania, vytváranie blogu hosťa na nika mieste môže byť skvelý spôsob, ako zdieľať to s ostatnými. Z tohto dôvodu je vyjadrenie vášne ďalším dôvodom pre pokračovanie v hosťovaní blogov post Penguin.

Vytvorte si svoju značku

Dokonca aj v post-tučniacom svete môže človek vybudovať svoju značku. Musia ísť o to inak. Teraz už nie je nadpočet populácie webových stránok alebo článkov s početnými odkazmi, ale o tvorbe obsahu, ktorý bude čitateľom viesť k záujmu o vás a nakoniec o vašu stránku. Dokonca aj bez všetkých obrovských prepojení späť na vašu webovú stránku, môžete naozaj vytvoriť a vybudovať značku, ktorá je prospešná pre vašu celkovú činnosť písania článkov, ale jednoducho to musí urobiť ešte jemnejšie. Semaltujte to výzvou a ďalším prínosom a bavte sa vytvárať články o hosťoch a blogové príspevky.

Guest Blogging Post Penguin – Is It Still Semalt It?

Pripojte

March 18, 2018