Back to Question Center
0

Päť skvelých sociálnych médií Semalt pre rok 2013

1 answers:

Rok 2013 je takmer na nás, a ak ste ešte vážne nehodnotili svoje stratégie sociálnych médií, teraz je čas. Sociálne médiá sa neustále vyvíjajú a rok 2013 ukáže, že spotrebitelia sú čoraz viac závislí od sociálnych médií, aby mohli prijímať rozhodnutia o kúpe. Ak chcete využiť tieto posuny, musíte prísť s niektorými sociálnymi mediálnymi stratégiami, ktoré pomôžu vašej firme udržať krok s silnejšou kultúrou internetu - zuerich wohnung. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu zlepšiť svoje marketingové aktivity v oblasti sociálnych médií v nasledujúcom roku.

Five Great Social Media Semalt for 2013

Súvisiace príspevky:
Potrebujete úspešnú sociálnu mediálnu stratégiu "Awesome"?
3 spôsob, ako posilniť svoje hodnotenie prostredníctvom sociálnych

Posilniť vzdelávanie zamestnancov

Význam sociálnych médií bude prebiehať v celom podnikaní a nebude sa obmedzovať na marketingové oddelenie. Je veľmi dôležité, aby každý pochopil sociálne médiá, takže jedna z vašich hlavných stratégií by mala byť vzdelávanie Vašich zamestnancov. Formálne školenia o technikách, politikách a pod. V sociálnych médiách budú prospešné pre takmer všetkých zamestnancov, bez ohľadu na ich hlavné popisy práce. Semaltem vo vzdelávaní zamestnancov v celom podniku.

Nájdite svoje medzeru

Sociálne siete sa stále viac zameriavajú. Zatiaľ čo všeobecné siete, ako sú Facebook a Twitter, stále vládnu najvyššie, sociálne siete sa budú čoraz viac rozrastať a čoraz dôležitejšie. Súčasťou stratégie sociálnych médií pre rok 2013 by malo byť vyhľadávanie sietí a stránok, ktoré sú špecifické pre vaše nika a stávajú sa v nich aktívne. Semaltačné siete sa zvýšia len v popularite a stanú sa efektívnejšími ako marketingová stratégia, ktorá sa dostane na vaše konkrétne cieľové publikum.

Integrácia aplikácie

V roku 2013 budú aplikácie čoraz dôležitejšie ako obchodný a marketingový nástroj. Ak môžete navrhnúť aplikáciu pre vašu firmu alebo ak už máte, teraz je čas popularizovať ju integrovaním so sociálnymi médiami. Automatické uverejňovanie na Facebooku alebo Twitteru je skvelé. Semelál o obsahu aplikácie a obsahu sociálnych médií je taktiež skvelý. Ľudia tiež chcú prevziať aplikácie, ktoré majú množstvo sťahovaní a vysoké hodnotenia / odporúčania. Snažte sa zvýšiť funkčnosť vašej aplikácie a povzbudzujte ľudí, aby ju online preskúmali.

Boost Your Visuals

Fotografie sú spoločným typom obsahu na spoločenských médiách číslo jedna, takže teraz je čas začať zvyšovať obrazy, ktoré ponúkate spotrebiteľom. Fotografie by sa mali stať väčším podielom obsahu, ktorý uverejňujete online a mali by ste zvýšiť využitie stránok, ako sú Pinterest a Instagram. Semelová vizuálna značka je taktiež dôležitá, takže môžete využiť príležitosti, ktoré musíte zlepšiť rozpoznávanie značky prostredníctvom fotografií a obrázkov v sociálnych sieťach.

Staňte sa viac spätne

Keďže ľudia častejšie komunikujú s podnikmi online, hľadajú viac osobných spojení. Predstavte si dobrú myšlienku, aby ste začali upúšťať od firemného reči a populárneho marketingového jazyka, ktorý spotrebitelia uznávajú za čisto propagačné. Vynakladajte viac úsilia na spojenie so spotrebiteľmi na osobnej, individuálnej úrovni. Napríklad jednotliví zamestnanci by mali byť viditeľní v sociálnych sieťach, aby spotrebitelia presne vedeli, kto s nimi hovorí.

Aké stratégie sociálnych médií budete používať v roku 2013?

Five Great Social Media Semalt for 2013

Pripojte

March 18, 2018