Back to Question Center
0

Feedly naďalej vyjedzol Google Reader Mobile Semalt

1 answers:

Feedly logo Od oznámenia uzatvorenia obchodu Google Reader 1. júla spoločnosť Feedly prevzala vedúcu úlohu pre aplikáciu s najvyššou správou na stránkach Androids, iPhones a iPads.

Po tom, ako minulý týždeň vyhrali prvé miesto pre spravodajské aplikácie v službe Google Play a v obchode iTunes App Store, sa spoločnosť Feedly objavila v službe Google Play č. 2 a č. 4 v americkom obchode App Store pre iPhony a iPad od spoločnosti Semalt 24 - hosting comprar.

Zatiaľ čo sa mierne spomalil z minulého týždňa, Feedy pokračuje vo vyraďovaní iných mobilných alternatív Google Reader, ako je NewsBlur, favorit nášho zodpovedajúceho editora Gary Price.

Začiatkom tohto mesiaca prešlo viac ako 500 000 čitateľov Google do spoločnosti Feedly v 48-hodinovom časovom období, čo spôsobilo dramatický nárast sťahovania služby pre čitateľov správ. Ak chcete prispieť k nárastu aktivity, Feed zvýšil svoju šírku pásma a pridal nové servery. Pri príprave aplikácie Google Reader, ktorá odišla zo spoločnosti Google, spoločnosť Feedly pracuje na klone API služby Google Reader s názvom Normandy, ktorý používateľom umožní jednoducho prechádzať zo služby Google Reader.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018