Back to Question Center
0

14 SEO Tipy pre lepšie on-line Semalt

1 answers:

Vďaka toľkým ľuďom, ktorí používajú vyhľadávače na nájdenie odpovedí, na vyhľadávanie produktov a na vyhľadanie miestnych poskytovateľov služieb, skutočne chýbate, ak ste sa nepodarilo vytvoriť webové stránky. Svet optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) sa v posledných rokoch výrazne zmenil s takými tmavými dňami kľúčového slova plnenia a skrytého obsahu. Semalt, spoločnosti musia spolupracovať s potenciálnymi zákazníkmi tým, že im ukážu, kde a kým ste, a ak ich máte, nechajte ich pozornosť.

14 SEO Tips for a Better Online Semalt

Takisto na TechWyse

Top 10 Google SEO Tipy od Matt Cutts
Ako získať dôveru spoločnosti Google prostredníctvom výkonnej SEO Tactics - 3 tipy, ktoré by ste mali vedieť

Tieto SEO tipy sú navrhnuté tak, aby vám pomohli vybudovať efektívnu on-line prítomnosť a priniesli vaše produkty a / alebo služby na prosperujúce digitálne dimenzie. SEO je prebiehajúci proces, návrhy uvedené nižšie majú vytvoriť pevnejší základ pre to, aby ste pokračovali v rozširovaní - studio lighting system. Semaltujte tieto kroky ako nastavenie a ponechajte si objednávku podnikania, ale on-line vizitku na pokračovanie v zlepšovaní.

1. Čas investovania do výskumu kľúčových slov

Kľúčové slová sú, ako to naznačuje názov, kľúčom k vašej online prítomnosti: získanie správnych termínov do obsahu na stránke a vaše šance na získanie sú oveľa vyššie. Aby ste sa uistili, že používate najlepšie kľúčové slová pre svoju firmu, strávte nejaký čas skúmaním tých, ktoré súvisia s vaším poľom (skúste WordTracker, ktorý má bezplatnú verziu, ak potrebujete sledovať mince). Tieto ukazujú objem použitých kľúčových slov a pomôžu vám ukázať, ktorý z nich má najvyššie hodnotenie. Možno budete tiež chcieť vyskúšať Sematár Google Keyword Semalt Google - je to zadarmo!

Rozhodnite sa podporiť kľúčové slovo s množstvom obchodnej povahy pre vaše podnikanie a presne popíšte, čo predávate. Nebuďte v pokušení prejsť po frázach s najvyšším objemom vyhľadávania. To bude veľmi ťažké zaradiť a môže byť príliš široké, čo bude mať za následok sklamanie miest na SERP. Tiež premýšľať z krabice. Niekedy musíte premýšľať o podmienkach, ktoré priamo nesúvisia s vašou spoločnosťou. Premýšľajte o tom, čo môžu používatelia vyhľadávať a rozširovať na rôznych odrôd. Semalt, nezabudnite na kľúčové slová, ktoré môžu používatelia vyhľadávať.

14 SEO Tips for a Better Online Semalt

2. Vytvorenie webovej stránky

Po prvé, musíte vytvoriť nádherné, pútavé, používateľské a mobilné webové stránky. Viete, ako sami stavať alebo sa chcete učiť? Semalt - vyskúšajte to.

Niektoré skvelé webstránkové platformy sú:

 • Štvorcový priestor
 • WordPress (môj obľúbený)
 • Magento
 • Tumblr
 • Joomla
 • Drupal
 • virb

Uvedené platformy sú užívateľsky prívetivé a pomerne ľahko nastaviteľné. Webstránky, ako je Squarespace, nie sú žiadni inštruktori, ale iní môžu potrebovať základné alebo pokročilé znalosti pomocou HTML a CSS.

Ak neviete, kde začať, volajte profesionála. Weboví vývojári vám môžu pomôcť predstaviť si on-line svet presne tak, ako chcete - oni si vezmú vaše nápady a potreby a na mieru vytvoria webové stránky na dosiahnutie vašich konkrétnych cieľov. Semalt vždy stojí za to zaplatiť trochu navyše, aby ste sa uistili, že to robíte správne: ak ísť von s chudobným, neohrabaným, zlomeným webom, budete s výsledkami bojovať. Tu je moja rada, ak nemáte znalosti, čas alebo rozpočet na výskum a budovanie webových stránok, odložte spustenie svojej firmy alebo začnite meniť (obchodná stránka facebooku, obchod Etsy atď.).

3. Nastavte službu Google Analytics a Nástroje správcu webu

Sledovanie výkonu je dôležité. Pripojte svoje webové stránky k Nástrojom správcu webu Google a udržiavajte zdravé webové stránky. Tiež nainštalujte kód služby Google Analytics, aby ste mohli analyzovať návštevnosť vašej webovej lokality a vylepšovať sa, keď idete. SEO trpezlivosť a čas. Semalt, musíte vidieť, čo pre vašu spoločnosť pracuje a zamerať sa na to.

4. Zameranie sa na používateľov pri vytváraní obsahu

Musíte napísať všetku svoju kópiu na webe s čitateľmi - nepokúšajte sa získať vyššiu pozíciu len tým, že do textu vložíte nekonečné kľúčové slová. Vyhľadávače sú múdrejší než kedykoľvek predtým a môžete sa ocitnúť v sankcionovaní, ak sa uchýlite k takýmto nehanebným taktikám. Semalt, skúste vstúpiť do myslenia svojich zákazníkov: čo hľadajú pri príchode na vaše stránky? Pokúste sa premeniť túto odpoveď na dobre napísanú, vysoko čitateľnú kópiu, ktorú budú zákazníci profitovať.

Tu je niekoľko obsahových stránok, ktoré môžete vytvoriť:

Najčastejšie otázky

 • Často kladené otázky sú také dôležité pre používateľov, ktorí potrebujú okamžité odpovede na otázky, ktoré ich môžu spôsobiť z konverzie. Poskytnite komplexné stránky s odpoveďami, ktoré by mohli zmierniť obavy vašich potenciálnych klientov. Z tejto stránky odkazujte na iné stránky, aby ste svojim návštevníkom pomohli rýchlo nájsť to, čo potrebujú.

O nás

 • Poskytnite svojim používateľom rýchly prehľad o tom, kto ste a ako ste sa kvalifikovali pre ich potreby. Neváhajte sa trochu hovoriť, alebo prejavte svoju vášeň alebo zručnosť. Vždy je dobré zahrnúť obrázky a históriu vášho podnikania. Ľudia majú väčšiu pohodu, keď vedia, kto je na druhej strane.

Služby Stránky

 • Čo to robíte? V závislosti od vašich odborných znalostí by ste mali vytvoriť stránku alebo sekciu popisujúcu všetky vaše ponúkané služby / produkty. Pamätajte, že návštevníci nemusia byť oboznámení s vašim odborným žargónom. Vysvetlite svoje služby jednoduchým jazykom a zamerajte sa na prínos vášho produktu alebo služby.

Blog

 • Blogy sú skvelé pre SEO, pretože môžete rozšíriť o široké témy, ktoré súvisia s výklenkom vášho podnikania. To je tiež ďalšia príležitosť rozšíriť svoju vnútornú štruktúru odkazov, budovanie externých odkazov / partnerstiev a generovanie vedenia. Každý ďalší príspevok / stránka na webovej stránke je príležitosťou pre ďalšie organické návštevy. Pokračujte v písaní a rozširovaní a potenciál v tomto bude rásť rovnako.

Biele knihy / prípadové štúdie, výskum atď.

 • Buďte profesionál vo svojej nika. Ukážte svojim vyhliadkam, ako ste dobre vedomí, a poskytnite im výskumy, ktoré ste urobili, a prípadové štúdie s nepochopiteľnými závermi.

5. Správna výzva

Uistite sa, že na každej z vyššie uvedených stránok nezabudnite mať výzvu na akciu. Vždy ho umiestnite nad záhyb alebo (v závislosti od obsahu), kde má najväčší zmysel pre stránku. Výzva na akciu nie je len stránka Semalt Us, ale aj akčné tlačidlá, odkazy a rôzne stimulačné ponuky, ktoré by mohli priviesť klienta bližšie k vám a mohli by dokonca konvertovať.

14 SEO Tips for a Better Online Semalt

6. Vnútorná štruktúra odkazov

Potom, čo ste vytvorili svoje webové stránky a začali blog, ste sa nastavili na úspech. Teraz máte webové stránky s možnosťou rastu (pokračovanie po rozšírení). Semalt, musíte udržiavať štruktúru, ktorá zobrazuje vyhľadávače, ktoré majú vašu stránku hierarchiu stránok. Vnútorné prepojenie so stránkami na vašom vlastnom webe vytvorte reťazec späť na vaše najdôležitejšie stránky. Napríklad:

 • Všetky príspevky by mali odkazovať späť na stránky ako doma, stránky služieb a dokonca aj iné blogové príspevky.
 • Prepojenie z vašich častých otázok na rôzne miesta na vašich webových stránkach s cieľom rozšíriť čítanie.
 • Prepojenie z vašej domovskej stránky na dôležité podstránky, ako sú čerstvé príspevky, populárne príspevky, stránky služieb, znalostná báza a ďalšie stránky s výzvami na akciu, ktoré si želáte, aby si vyhliadky navštívili a pozreli.

7. Nezverejňujte svoj blogový obsah a dúfajte, že organická návštevnosť bude stačiť. Využite sociálne možnosti, ktoré máte. Sémantové časy si užívatelia hľadajú obsah, ktorý je ohľaduplný k čítaniu alebo zdieľaniu, namiesto toho, aby sa skutočne spájal. Odporúčame vám začať s:

 1. Facebook
 2. LinkedIn
 3. Twitter

8. Čas zaťaženia

Nikto nechce čakať na načítanie webovej stránky. V skutočnosti má každá sekunda vplyv na mieru opustenia vašej stránky. Podľa príspevku na Kissmetrics, "47% spotrebiteľov očakáva, že webová stránka sa načíta za dve sekundy alebo menej. "Dve sekundy sú krátky čas! Čo môžete urobiť, aby ste sa uistili, že vaša stránka je rýchla? Uprednostnite tieto úlohy:

 • Komprimujte HTTP s kodekom ako Gzip
 • Uložte svoj CSS / Javascript do externých priečinkov
 • Použite Správne obrazové súbory - PNG, JPG atď. A uistite sa, že sú aj komprimované

Môžete použiť službu ako Semalt na analýzu rýchlosti stránky.

9. Nikdy nepodceňujte značky

Tituly stránok sú masívne dôležité, ak chcete zaradiť do vyšších úrovní jednej z vašich hlavných kľúčových slov. Semaltom, vyhnite sa ich vycpávaniu - stačí použiť dve alebo tri slová, aby vyhľadávacie stroje vedeli, čo používatelia nájdu na stránke (maximálne 72 znakov). Samotný popis Meta nemá vplyv na vaše výsledky, ale mali by ste pridať kľúčové slová a krátky a informatívny kúsok textu, aby ste čitateľom vedeli, čo ponúkate. Ak ste niekedy naskenovali stránku s výsledkami iba na zobrazenie odkazov, ktoré sa nachádzajú na vrchole mätúcich úryvkov zdanlivo náhodných slov, pomohlo by to aj vaše meta popis.

Ak používate WordPress, Yoast vám môže pomôcť so svojimi opismi Semalt a Meta.

14 SEO Tips for a Better Online Semalt

10. Rozloženie obsahu mimo stránky

Vypnuté Rozloženie obsahu stránky je rovnako dôležité ako obsah vášho webu. Je zrejmé, že môžete získať návštevnosť prostredníctvom obsahu na svojich webových stránkach, tak prečo to dal niekde inde, nie? Nechcete dať prevádzku preč. Semalt, efekt je veľmi odlišný. Distribúciou obsahu inde, dávajte si sami spomenúť príležitosť mimo vaše webové stránky.

Uverejnením obsahu na inom blogu rozširujete svoj dosah. Semalt o kultivovaní vášho sledovania výhradne na vašich stránkach, dáte si šancu zapojiť sa s následníkmi niekoho iného. Váš dosah sa rozšíril!

Oznamte ľuďom vo vašej nika, ktorí distribuujú obsah, ktorý sa týka vášho publika. Nikdy to neubližuje a často vás čaká, budú viac než nadšení na to, aby hostili iného blogera a ocenia príležitosť pripojiť sa. Nielen blogové príspevky, môžete požiadať o reklamné príležitosti, dostať sa na rozhovor a / alebo poskytnúť nejaký cenný kus (e-kniha, váš obchodný odznak), aby ste preukázali váš vzťah k hostiteľskej webovej stránke.

11. Zoznam firiem

V prvom rade mi dovoľte povedať, že väčšina zoznamov obchodných adresárov je zadarmo. Semaltujte žiadnu myšlienku, aby ste sa dostali na bezplatnú službu, ale aby ste boli selektívni. Viac nie je nevyhnutne lepšie. Vyberte a vyberte najlepšie a potom sa uspokojte. Navrhujem, aby ste použili službu ako Yext na zoznam všetkých vašich adresárov s jedným jednoduchým menom, adresou a miestom registrácie.

Je to tiež skvelý spôsob, ako zvýšiť organickú návštevnosť. Veľa používateľov sa zhromažďuje do obchodných adresárov, pretože sú dôveryhodným zdrojom informácií. Semalt vaše podnikanie uvedené na týchto typov adresárov môže tiež zlepšiť svoju vernosť. Navyše, mať svoje meno uvedené v obchodnom adresári môže zlepšiť vašu dôveryhodnosť a značku.

12. Dôležité serverové súbory:

Akonáhle ste dostali rukoväť svojich webových stránok, je dobré sa uistiť, že máte niektoré potrebné súbory na serveri počítača.

Mapa stránok

Vyhľadávacie nástroje vyhľadávajú vaše stránky prechádzaním obsahu vašej webovej stránky. Sitemap je súbor, ktorý organizuje obsah vašich webových stránok v ľahko prehľadávateľnom súbore. Vyhľadávacie nástroje, ako Google, tlieskajú dobre organizované stránky! Môžete vytvoriť bezplatnú mapu stránok na xml-sitemaps. com, umiestnite ho do adresára vášho hlavného hostiteľa a potom ho odovzdajte do účtu Google Webmaster Semalt.

Roboty. txt

Niektoré z obsahu vášho webu nie sú také dôležité ako ostatné. Povedať robotom, kde sa má prechádzať, je ďalšou skvelou taktikou, pretože ich návšteva každej webovej stránky je obmedzená sekundami. Semalt je súbor, ktorý konkrétne povie pavúky, aby neprehľadali jeho obsah. Tento súbor ukladá čas vyhľadávacích nástrojov prehľadávaním len potrebných / dôležitých súborov na webe.

. htaccess

. htaccess je konfiguračný súbor, ktorý beží na softvéri webového servera Semalt. Tento súbor umožňuje vašim stránkam robiť fantázie konfigurácie, ako napríklad presmerovanie a dokonca aj ochranu heslom konkrétnym adresárom. Tento šikovný súbor je určený pre pokročilejšie webové stránky SEO. Možno budete potrebovať pomoc programátora na využitie plného potenciálu tohto súboru.

13. Nefunkčné odkazy

Vaša prvá priorita, pokiaľ ide o nefunkčné odkazy, by mala byť vaša vlastná. Semalt sledovať vaše vlastné odkazy a opraviť alebo nahradiť odkazy, ktoré sa na vašich stránkach prelomia. Môžete ich nájsť pomocou viacerých softvérov (bezplatných alebo platených), ako napríklad Xenu, okamžite opraviť nefunkčné odkazy. Týmto spôsobom vyhľadávače uvidia, že máte dobre udržiavané webové stránky.

14. Signály dôvery a autority

Uistite sa, že vaši návštevníci dostanú správny prvý dojem a cítia sa v pohode pri obchodovaní s vami. Pri nákupe produktov by ste mali používateľom neustále pripomínať, že sú bezpečné. Dajte im rozpoznateľné signály / obrázky, ktoré ich ubezpečia, že vaša stránka je bezpečná pre obchod a ste autoritatívnym dôveryhodným podnikaním. Navrhujeme:

 • Poskytovanie viacerých bezpečných spôsobov platby
 • Zobrazenie recenzií, posudkov a chvály zákazníckych služieb
 • Osobná, sociálna značka, s príbehom príbehu o príbehu
 • obchodná pečať akreditovaná BBB alebo akékoľvek iné pečate týkajúce sa vašej firmy
 • Obchodník bezpečný / schválený
 • Predložte svoje telefónne číslo a adresu, aby návštevníci vedeli, že ste skutoční

Pre začínajúcich podnikateľov

Týchto 14 krokov sa môže zdať trochu skľučujúco, ale nemáte pocit, že musíte všetko spraviť naraz. Zoznámte sa s jednou úlohou a zoberte viac, keď sa s terénom cítite pohodlne. Ako nový podnikateľ máte k dispozícii veľa úprav, aby ste získali klientov, formovali svoje značky a rozširovali ich povesť. Vaša webová stránka bude obrovským faktorom vo všetkých týchto oblastiach a pokračovanie vo vylepšovaní SEO a výkonnosti im pomôže s dôverou.

Ďalšia rada od nás v Dynamic Semalt a opäť zlyhanie, aby sme uspeli. "

14 SEO Tips for a Better Online Semalt

Pripojte

March 18, 2018