Back to Question Center
0

11 spôsobov, ako vytvoriť vysoko kvalitný Semalt

1 answers:

Definícia "kvalitného obsahu" sa stále mení v dôsledku neustáleho zlepšovania v oblasti digitálneho marketingu. Aspekty, ktoré s ňou súvisia, sa môžu zmeniť, ale jeho cieľ stále zostáva zakorenený pre sýto čitateľov. Semaltem vysoká kvalita je mimoriadne dôležitá, keď sa snažíte zvýšiť viditeľnosť a zaradiť sa medzi vyhľadávače.

Vysokokvalitný obsah vám umožní zobraziť sa ako odborník vo vašom odbore, zvýšiť poradie rebríčkov vyhľadávačov, prilákať prichádzajúce odkazy a získať dôveru vášho publika. Všetci sme oboznámení s významom kvality, ale ako zistíme, čo je "kvalita"? Tu je zoznam dôležitých vecí, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť obsah, ktorý je cenný a hodný zdieľania - logiciel gestion horaire employé.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

Taktiež na TechWyse

8 mylných predstáv o vysokej kvalite SEO
Ako obsah Fuel Social Media?

1. Dĺžka je dôležitá

Ideálne slovo počítať pre veľký kus obsahu môže byť zmätok pre všetkých. To, čo spôsobuje toto zmätok, je rozhodujúce, či sa má zaoberať čitateľmi na pracovnej ploche alebo mobilnými používateľmi. Spoločnosť Google prejavuje preferenciu pre dlhý obsah, ktorý zrozumiteľne pokrýva všetky relevantné aspekty predmetu. Toto môže byť pre používateľov mobilných telefónov ťažké z dôvodu obmedzeného priestoru, ktorý môžu zobraziť na obrazovke. V tomto prípade je mobilný obsah často presný, krátky a široký, aby poskytol používateľom lepšie čítanie.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

Keď určujete, ako dlho má byť váš obsah, zamerať sa na svoje ciele a zámery vášho publika. Ak chcete nastaviť obsah vo vyššej pozícii vo vyhľadávačoch, prejdite na 1000+ obsah slov, ktorý by priťahoval viac odkazov. Ak sa zacieľujete na mobilných používateľov, odstráňte z vášho obsahu zbytočné aspekty a uľahčite ich prístup k mobilným používateľom. Neexistuje žiadna stanovená suma alebo štandard na to, ako dlho by mal byť váš obsah, takže zvážte, či máte nejakú odrodu. Preto nie celý obsah musí byť zdĺhavý. Pokúste sa napísať aj kratšie blogy. Myšlienkou je, aby sme dokázali získať názor. Ak máte dlhé články, ktoré chcete publikovať, zvážte ich rozdelenie na dve časti.

Uistite sa, že váš obsah je formátovaný tak, že obsahuje správne podkapitoly, odrážky a príslušné odkazy na iný obsah.

2. Infografika pre dokonalosť

Vizuálny obsah nepochybne prekonáva veľké množstvo textových informácií, napríklad rozšírené prichádzajúce odkazy, sociálne zdieľanie a čas investovaný na stránke a samozrejme angažovanosť. Výskum ukázal, že takmer 40% ľudí vykazuje lepšiu odpoveď na vizuálny obsah. To robí infografiky skvelý spôsob, ako čitatelia zdieľať nápady a myšlienky, pretože sú plné informácií a vizuálne lákavé. V skutočnosti je obsah, ktorý je doplnený o multimédiá, zdieľaný 12 krát viac ako textový obsah.

Takže, čo by ste mali zvážiť pri pridávaní infografík k vášmu obsahu? Po prvé, uistite sa, že robíte svoj výskum. Chcete mať fakty, ktoré podporujú vaše nápady. Nebudete chcieť vytvoriť infografiu, ktorá je široko zdieľaná na internete obsahujúca gramatické chyby a nesprávne fakty. Po druhé, uistite sa, že vaša grafika a písma majú rovnaký koncept a tému. Chcete, aby vaše infografy vyzerali harmonicky, a preto používajte rovnakú typografiu. Vyhnite sa používaniu obrázkov online na vytvorenie infograhicu, pretože sú veľmi odlišné a nevyzerajú zjednotené. Nakoniec nezabudnite uviesť svoje zdroje! Je dôležité, aby ste poskytli úver faktografickým informáciám, ktoré nie sú vaše.

3. Súdržnosť je nevyhnutná

Zlá gramatika môže byť katastrofická pre vás ako spisovateľ obsahu. Spoločnosť Google kladie obrovský dôraz na dôveryhodnosť obsahu. Profesionálne písanie, ktoré zahŕňa koherentný a apt popis predmetu, je to, na čo by ste sa mali zamerať. Uistite sa, že váš obsah je vecne presný, logicky organizovaný a gramaticky bezchybný. Ak sa obávate o chyby, nezabudnite skontrolovať fakty s inými zdrojmi online. Čo sa týka gramatických chýb, získajte partnera alebo kolegu, ktorý si prečíta obsah. Majte na pamäti, že váš obsah sa zobrazuje verejnosti, takže by ste nechceli, aby zistili chyby!

11 Ways to Shape High Quality Semalt

4. Je môj obsah atraktívny?

Musíte pochopiť, že prezentácia je životne dôležitá pre úspech. Po rozvíjaní svojho obsahu sa opýtajte sa na dostupnosť, atraktívnosť a čitateľnosť obsahu. Zlé formátovanie obsahu môže byť katastrofálne, čo zhoršuje algoritmus a ľudské očakávania spoločnosti Google.

Čo je dokonalé formátovanie obsahu? Vhodné použitie kurzívy, tučných písmen, odsekov, presných viet a podkapitol môže váš obsah vizuálne atraktívne pre čitateľov a nakoniec vám pomôže splniť vaše ciele.

5. A čo čitateľnosť?

Vaše skóre čitateľnosti by ukázalo, ako ďaleko bol váš obsah úspešný v súlade s preferenciami vášho publika. Ľahko čitateľný a zrozumiteľný obsah vám dáva dobré čitateľné skóre. Na trhu je veľa nástrojov, ktoré dokážu otestovať čitateľnosť vášho obsahu. Niektoré vám umožňujú otestovať webové stránky, konkrétny odsek alebo kopírovať a vkladať konkrétnu časť písania, ktorú chcete otestovať. Uistite sa, že váš obsah je pochopiteľný pre všetkých. Len preto, že chápete technické pojmy vo vašom odvetví, neznamená to, že niektorí z vašich hľadajúcich alebo zákazníkov vedia, čo sú.

Okrem toho, vzdialenosť vášho obsahu musí byť presná a primeraná pre ľahké čítanie. Veľkosť písma, typografia, nadpisy a štýly sú pre vás dôležité. Ľudia čítajú váš obsah na rôznych platformách, preto sa uistite, že čitateľnosť na pracovnej ploche je taká veľká ako mobilné.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

6. Expertíza spisovateľa

Odborné skúsenosti autorov našli významnú zmienku v usmerneniach spoločnosti Google týkajúcich sa kvality Quality Rater. Je základným determinantom kvality a stanovuje pravdivosť a presnosť obsahu. Tiež autorský titul alebo poverenia majú veľký význam pri vývoji akademických a technických tém, ktoré majú za cieľ slúžiť obrovskej zbierke publika. Keď vytvárate obsah pre svoje webové stránky, pokúste sa zahrnúť zdroje zo zdrojov, ktoré majú silnú reputáciu. Týmto spôsobom môžete mať viac dôkazov a informácií na zálohovanie bodov.

7. Vybudovať povesť

Pre tých z vás, ktorí nevedia, autori, ktorí publikujú viac obsahu, pravdepodobne získajú vyššiu pozíciu vo vyhľadávačoch. Odstránenie anonymity je hlavným kontaktným miestom spoločnosti Google, pokiaľ ide o online obsah. Hosťovanie blogov je skvelý spôsob, ako si autori môžu vytvoriť svoju reputáciu online. Môžete uvažovať o hosťovaní blogov niekoľkými spôsobmi - zvýšiť povedomie o sebe, vytvoriť odkazy alebo dokonca použiť ako príležitosť na zlepšenie vášho písania. Spoločnosti chcú mať pre svoje stránky vysokokvalitný obsah, ale tiež chcú skvelé nápady. Niekedy môžu byť vaše nápady úžasné, ale písanie jednoducho nie je dosť veľké. Takže využite príležitosť učiť sa od redaktorov, ktorí hosťujú váš blog, a uvidíte, ako upravujú váš blog a vylepšujú ho tak, aby boli perfektné!

8. Výskum v oblasti sociálnych médií

Sociálne médiá nie sú len miestom, kde môžete zdieľať svoj obsah, ale aj miesto na vytváranie skvelých nápadov na písanie. Ak chcete napísať skvelý obsah, chcete hovoriť s vašim publikom. Aký lepší spôsob, ako sa s nimi spojiť, ako prostredníctvom sociálnych médií? Pozrite sa, kde sa rozprávajú, s ktorými skupinami sa spájajú, s ktorými sa rozprávajú a na čom sa zúčastňujú. Používajte sociálne médiá ako spôsob, ako využiť ich svet a odpovedať na vaše otázky.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

9. Prítomnosť vonkajších a vnútorných väzieb

Získanie odkazov je rovnako dôležité ako písanie obsahu. Odkazy na stránky s nevyžiadanou poštou sa však môžu stať dôveryhodnými pre váš obsah pred spoločnosťou Google. Nadmerné interné prepojenie vás tiež môže zabrániť uznaniu spoločnosti Google a nakoniec vám prinesie zbytočné výsledky. Keď vytvárate obsah, nepremeňujte svoj obsah a iba to, čo je potrebné!

10. Publikačná doména označuje kvalitu

Akýkoľvek obsah môže spĺňať kritériá, ktoré sa majú dabovať ako "vysokokvalitné", ale veľa závisí od kvality obsahu obsahu. Vysokokvalitný obsah, ktorý je sprevádzaný nekvalitným obsahom na webových stránkach, môže byť pre kvalitný obsah nešťastný, pretože má tendenciu strácať efektívne hodnotenie. To spôsobuje sporné správanie obsahu webových stránok a zabraňuje jeho reputáciu online.

Ak je webová stránka kvalitného obsahu spätne prepojená s nekvalitným obsahom, bohužiaľ bude váš obsah s vysokou kvalitou pravdepodobne trpieť. Preto je dôležitým determinantom kvality hlavná stránka, koreňová doména a ďalšie príspevky súvisiace s obsahom.

11. Uveďte hodnotu

Nezameriavajte sa na peňažné hodnoty produkcie kvalitného obsahu. Chcete vytvoriť obsah, ktorý vám poskytne cenné zdroje a informácie pre vašich čitateľov. Samozrejme, váš obsah sa používa na to, aby vám pomohol zaradiť do SEO, ale tento výsledok nemôžete dosiahnuť, ak nevytvárate vysokokvalitný obsah. Ak chcete zobraziť vyhľadávateľov, musíte im ukázať hodnotu.

Záver

Ak vytvárate obsah, ktorého cieľom je písať pre vyhľadávače bez ohľadu na hodnotu pre čitateľov, potom omluvne, váš prístup potrebuje reinvestovanie myšlienok. Stratégujte svoj obsah tým, že budete mať na pamäti vyššie uvedené aspekty, aby sa váš obsah dostal do najvyššieho úspechu online.

11 Ways to Shape High Quality Semalt

Pripojte

March 18, 2018