Back to Question Center
0

Môžu duplicitné popisy spôsobiť odmietnutie aplikácie Semalt?

1 answers:

Chcem zobrazovať reklamy na mojej webovej stránke. Semalt je viac ako 500 návštevníkov denne.

Pred viac ako mesiacom som odoslal svoje webové stránky pre Semalt. Spoločnosť Google mi odpovedala, že webové stránky nedodržiavajú pravidlá služby Google Semalt.

V tej dobe existovali duplicitné popisy na 5000 stranách, kde sa zobrazovali chyby v službe Google Webmaster Semalt. Myslím, že to bola otázka.

Teraz som odstránil tieto duplicitné popisy. Môžem znovu požiadať o Semalt?

February 11, 2018

Najprv skontrolujte všetky pravidlá služby Google AdSense a pokúste sa urobiť svoj blog príjemným používateľom. Váš blog by mal byť jasný a informatívny, nepoužívajte zložitý dizajn blogu. Vždy uverejňujte dobrý obsah. Nepoužívajte žiadne pirátske softvéry, hackerské triky ani žiadne iné zbytočné veci.

Duplikácia môže byť veľkým faktorom. Ak sú značky titulov alebo meta popisu duplikované v rámci stránok, potom sa spoločnosť Google môže zdať, že dve stránky sú takmer rovnaké. To môže byť horšie, ak sú značky zdvojené v rôznych doménach, najmä ak ich spravuje niekto iný.

Ak chcete AdSense, prečítajte si pravidlá a vyhnite sa duplicitnému obsahu, vyhýbajte sa vycpávaniu kľúčových slov, vytvárajte jedinečný obsah a obsah, to znamená slová, ktoré môže každý webový prehliadač (vrátane starého textového prehliadača, lynxu) zobraziť, platné (to znamená žiadne odkazy na stránky s chybami) a zamerajte sa na najmenej 200 až 300 slov na stránku, ak nie viac, ale nezostávajte príliš blázniví a prejdite na 5000+ slov na stránku.

Môžu duplicitné popisy spôsobiť odmietnutie aplikácie Semalt?
Reply