Back to Question Center
0

Affiliate marketing YouTube vysvetlil Semalt Expert

1 answers:

YouTube je efektívna cesta pre affiliate marketing. Každý mesiac,používatelia internetu vidia aspoň 6 miliárd hodín videa YouTube. Služba YouTube je druhým najväčším vyhľadávacím nástrojom na celom svete - magnesium citrate skroutz. Táto stránka máviac ako 1 miliarda aktívnych používateľov. Dosahuje širšiemu publiku, než akúkoľvek káblovú sieť. Preto affiliate marketing cez YouTube jeatraktívny obchodný podnik.

Alexander Peresunko, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby zdieľa skúsenosti s affiliate marketingom YouTube.

Čo je affiliate marketing YouTube?

affiliate marketing YouTube zahŕňa vývoj obsahu videa aktoré znázorňujú partnerské odkazy v popisoch videa. Cieľom odkazov je nasmerovať používateľskú návštevnosť na pridruženú spoločnosťmiesto pristátia. Odkazy môžu tiež nasmerovať používateľov na formulár na registráciu e-mailu s cieľom podporiť pridružené služby alebo produkty.

Používatelia, ktorí sa zapájajú do affiliate marketingu

Všetci užívatelia YouTube sa môžu zapojiť do affiliate marketingu. Používatelia, ktorí vyvíjajúefektívne obsahy YouTube obsahujú niekoľko partnerských ponúk na opisy videa. YouTube je populárnou sieťou medzi obsahomvývojárom a používateľom. Existujú dve kategórie affiliate marketingu. Prvá kategória zahŕňa príležitostných obchodníkov. Tieto vážnevývojári obsahu vo svojich videách YouTube niekedy označujú partnerské odkazy. Používajú affiliate marketing na generovaniečasť ich príjmu. Vývojári majú iné zdroje príjmov. napríklad zobrazenia reklamy a sponzorovaného obsahu. Druhá kategóriazahŕňa profesionálnych obchodníkov. Používajú kanál YouTube na vytvorenie výhradných provízií. Marques Brownlee (MKBHD)je jeden web YouTube, ktorý má partnerské odkazy spoločnosti Amazon na zvýšenie SEO procesu.

Úrovne príjmov z affiliate marketingu YouTube

Aktívni používatelia služby YouTube môžu získať z prevádzky milióny dolárovgenerované affiliate linkami..Affiliate marketers, ktorí nie sú vážne v rozvoji populárneho obsahu môže dostať nulu, alebo dokonca minimálnesa vracia. Príjem z procesu SEO SEO závisí od názorov, ponúk a zúženia používateľov. Niektorý obsah nemôže nikdy ísťvírusovej. Avšak, developer bude stále môcť zarobiť príjem. "Nastavenie BlueHost" je príkladom videa, ktoré nemôže byť vírusovéna YouTube. Obsah však môže prilákať návštevnosť používateľov z vyhľadávacích nástrojov. Video bude generovať dostatok príjmov, ak bude mať poradieuspokojivo vo vyhľadávačoch. Používatelia sú primerane zacielení kvôli silnému kľúčovému slovu. Tiež ponuka poskytuje asilný odporúčací poplatok.

Výhody affiliate marketingu YouTube

Proces SEO je na YouTube účinný, pretože má platformumiliárd aktívnych používateľov na celom svete. Obsah videa zaznamenáva vysokú mieru rastu v službe YouTube. Do roku 2019 približne 80% internetuobsahom budú videá. Vývojári videí v službe YouTube preto získajú veľa názorov a vysoké výnosy. Sektor videa má obmedzené možnostikonkurencia kvôli jedinečnému obsahu, ktorý priťahuje špecializované publikum. Služba YouTube má stabilný algoritmus vyhľadávania. Preto obsahvývojári sú istí, že dostanú prevádzku z procesu SEO. Vývojári obsahu môžu na YouTube získať verné publikum. Používatelia majúmožnosť prihlásiť sa na odber kanálov YouTube. Získajú nové videá z kanálov, aj keď sa vývojári nezúčastňujú videapropagácie. Proces SEO je jednoduchý, pretože 55% vyhľadávaní Google generuje videá YouTube.

Výzvy affiliate marketingu YouTube

Používatelia uprednostňujú kvalitný obsah. Aby proces SEO bol účinný,vývojári musia produkovať atraktívne videá. Niektoré obsahy špecifické pre medzeru sa ťažko vyvíjajú. Napríklad inžinierske videávyžadujú vysoké schopnosti a zdroje na výrobu. Služba YouTube viaže obmedzenia na používateľov, ktorí vytvárajú obsah spamu. Niektoré bežné témynemôže prilákať dostatočnú návštevnosť v službe YouTube. Je to preto, že mnohí vývojári vytvárajú obsah.

Záver

Pre vývojárov obsahu je vhodné používať platformu YouTubepre SEO a affiliate marketingové účely. Pre vývojárov, ktorí neustále vytvárajú kvalitné video, existuje minimálna konkurenciaObsah.

November 22, 2017