Back to Question Center
0

Ako nebezpečné je Black Hat SEO? Semaltové odborné obavy

1 answers:

Vieme, že rôzni správcovia webových stránok používajú technológie SEO čiernej klobúky na zlepšenie pozície svojich stránok v vyhľadávačoch . Používajú veľa metód na to, aby sa dostali na vrchol vyhľadávačov a sú zlí.

Tu Igor Gamanenko, špičkový expert z Semalt , vám dá nejaké tipy, ako rozpoznať čierny klobúk SEO dostať dobré hodnosť pre vaše webové stránky na internete.

Blackhat SEO

Blackhat SEO je nezákonná technika na generovanie návštevnosti vyhľadávačov - mikrotik sfp-1g-t. Vytvorí sa veľa odkazov a texty ukotvenia sú vytvorené v súlade s pravidlami a predpismi spoločnosti Google. Vaše webové stránky budú zakázané vyhľadávačmi, ak ste zapojený do čiernej klobúk techniky SEO. Mohli by ste byť penalizovaní a museli by ste čeliť mnohým problémom pri spamovaní internetu. Články na týchto webových stránkach sú písané bez zachovania kvality. Ich riadky majú veľa pravopisných a gramatických chýb a kľúčové slová sa tu a tam používajú. Medzitým niektorí SEO experti obdržali čierny klobúk SEO, aby trikli svojich zákazníkov, ako sú syndiq8.com a blachhatseo.com. Ak používate služby ktorejkoľvek z týchto spoločností, nemusíte získať požadované výsledky.

Je pravda, že všetci používatelia internetu zaznamenali spamovanie prostredníctvom e-mailu. Dostávame emaily s mätúcimi správami a prílohami. Vyhýbanie sa týchto e-mailov je dôležité. Navyše by ste nikdy nemali kliknúť na tieto prílohy. Kľúčové slovo spam, vyhľadávací spam a článok spam sú tri hlavné techniky čiernej klobúk SEO.

Všetka SEO nie je zlá

Vyhľadávače pozorne sledovať, či ste urobili bielu klobúk SEO alebo čierny klobúk SEO. Poradie vašich webových stránok závisí od stratégií, ktoré ste doteraz používali. Je dôležité zaoberať sa slabosťami a zbaviť sa čiernej čiapky SEO, ak chcete zlepšiť svoje podnikanie na internete. Blackhat SEO môže zlepšiť vaše stránky, ale nemôže vám to ťažiť dlho, pretože vyhľadávače budú zákaz a penalizovať vaše stránky do niekoľkých dní.

Nejde o vyhľadávače, ktoré rozlišujú dobré webové stránky a zlé webové stránky. Priemysel, v ktorom pracujete, je plný skúsených dizajnérov webových stránok , obchodníkov a spoločenských médií. Možno sa budete chcieť spojiť s jednotlivcami, ktorí sa nachádzajú v legálnych veciach. Celkovo, SEO nie je zlá, pretože má tmavú a jasnú stránku. Temná stránka je, keď robíte čierny klobúk SEO, a biela strana je, keď sa rozhodnete pre bielu klobúk techniky SEO.

Pre tých, ktorí sa podieľajú na technológiách čiernej klobúk SEO, odporúčame, aby sa im to do veľkej miery vyhnúť. Je to preto, že ich úsilie sa ukáže byť neúspešné. Ich webové stránky nemôžu získať dobré hodnotenie vyhľadávačov a nemôžu vytvárať žiadne vedenia.

Neetické praktiky

Odborníci z čiernej klobúk SEO sa podieľajú na neetických a nelegálnych praktikách. Ale mali by ste mať na pamäti, že webové stránky, ktoré sú penalizované a zakázané vyhľadávačmi nie sú čierne klobúky. Niekedy podnikatelia nedokážu pochopiť, aký typ stratégií najviac vyhovuje ich stránkam.

November 24, 2017