Back to Question Center
0

Ako obnoviť svoje stránky po sankciách spoločnosti Google

1 answers:

Aké je prvé pravidlo riešenia sankcií spoločnosti Google? Nikdy nedovoľte, aby sa vaše stránky dostali k bodu, ktorý dostanejedna. Avšak tresty sa stali, a potom, rebríčky a dopravné pád. Veľmi často sa to všetko stáva bez toho, aby to bolo príliš neskoro. V oboch prípadoch tieto problémyponechať majiteľov podnikov devastovaný.

Prvá vec, ktorá prichádza k mysle majiteľa stránky je "Toto je koniec". Dolu dolevýsledkov vyhľadávania Google znamená, že musíte začať všetko znovu, čo bude trvať viac času a peňazí, než si môže priemerný webmaster dovoliť. Mnohé z nich sa nemýlia.Obnova zo sankcií spoločnosti Google je dlhý proces, pretože musíte zvýšiť svoje hodnotenie a zopakovať dlhú cestu k výsledkom vyhľadávania TOP. Nie je možné obísťtáto fáza: nie, ak chcete nakoniec získať ďalšie sankcie Google.

Aj napriek tomu, Semalt ,európska agentúra SEO, varuje každého užívateľa, že neexistuje žiadna konečná stratégia alebo víťazný trik, čo by rýchlo prinieslo návratnosť pozícií na miesto. V každom prípade,musíte vybudovať individuálnu stratégiu zameranú na odstránenie slabých a chybných strán, ktorá priniesla lokalitu do pádu a zlepšila jej najsilnejšie aspektyvytiahnite zdroj webových stránok zo spodnej časti výsledkov vyhľadávania.

Skúsenosti odborníkov v oblasti Semalt SEO, ktorí pracujú s majiteľmi stránok postihnutých trestom, sa väčšinou točia okoloprípady ľudí, ktorí trpeli podvodnými, čiernymi klobúkmi agentúr SEO, s ktorými pracovali predtým, než prešli na Semalt. taký majitelia stránok zostaliúplne nevedomá o škodách, ktoré učinili praktikovia Black Hat SEO, kým nezačali klesať rebríčky a zničili všetok predbežný pokrok, ktorý sa dosiaholvďaka úsiliu Semalta .

Napriek tomu, že sa situácia zdá byť skutočne frustrujúca, experti ubezpečujúže existuje cesta späť. Dlhá, zložitá, ale skutočná cesta späť.

Prejdite k koreňu problému

Ak oficiálne upozornenie spoločnosti Google veľmi neosvetlí, skontrolujte Pokyny spoločnosti Google pre správcov webu dozviete sa viac o dôvode, prečo vás spoločnosť Google zakázala. Ak ste nedostali žiadne upozornenia, prejdite na História zmien algoritmu Google ,a zistite, či boli akékoľvek zmeny uplatnené na algoritmus v čase, keď ste začali strácať poradie: je to jedna z najčastejšíchpríčiny dopravy a rebríčka klesli.

Osobný návrh od Semalta je skontrolovať spätné odkazy vedúce k vašim stránkam, akonáhle používate chudobnýchkvalitné spätné odkazy je najčastejším porušovaním pokynov spoločnosti Google a mnohí majitelia webových stránok to často neberú do úvahy.

Odstráňte spätné odkazy nízkej kvality

Penguin algoritmus je ten, ktorý detekuje zlé spätné odkazy a trestá webové stránky,ktorý ich distribuuje. Prístup k spätným odkazom môžete získať Nástroje správcu webu Google .Cesta k nim spočíva  Doprava po vyhľadávaní → Odkazy na vaše stránky → Najviac prepojené → Prevziať najnovšie odkazy  . Odtiaľ budete mať možnosťzobraziť všetky odkazy, ktoré odkazujú na váš webový zdroj. Odtiaľ začína monotónny postup kontroly webových stránok. To je dôvod, prečo mnohí používatelia dávajú prednosťponechať túto úlohu na profesionálnych SEO expertov alebo zamestnať pomoc spätných odkazov nástroje na sledovanie, ktoré poskytujú viac údajov o každom spojení.
Zhnitá časť spojovacej šťavy zvyčajne pozostáva z:

  •  Webové zdroje zakázané spoločnosťou Google, 
  •  Stránky nesúvisiace s výklenkom vašej stránky 
  •  Spamové miesta; 
  •  Oblasti so zrelým alebo grafickým obsahom 
  •  Doorway stránky 
  •  Miesto, ktoré používa maskovacie techniky; 
  •  Webové stránky s duplicitným obsahom 

Po vykonaní analýzy spätných odkazov a definovaní chybných, mali by ste okamžitenahraďte nesprávne spätné odkazy vysokokvalitnými spätnými odkazmi z webových zdrojov autorít patriacich do príslušnej výklenky. Lepšie je to urobiť s pomocouod profesionálneho odborníka na budovanie odkazov. Predtým, než budete môcť pokračovať v procedúre nahradenia, je dôležité zbaviť sa čiernej ovce.Takto to robíte.

Napíšte email správcovi webu

Každý správca webových stránok má zvyčajne svoje kontaktné údaje v časti Kontaktujte nás alebo O nás, a preto ich posielame zdvorilýe-mail, v ktorom požiadate o odstránenie odkazov a presne zobraziť, na ktorej stránke sa nachádza odkaz, nebude problém. Nezabudnite však posielať viacžiadosti ako a) ak správca webu nereaguje na prvý, všetky ostatné nebudú mať žiadny vplyv, b) bude vás pristáť priamo k filtrovaniu spamu.

Ak je webová stránka vašej spoločnosti ovplyvnená, použite e-mailovú adresu vašej spoločnosti a nie@ gmail.com, aby vaša žiadosť bola väčšia váha. Ak chcete oslobodiť sa od monotónie kontroly vašich výnosových boxov, použite nástroje na sledovanie e-mailov a Google pluginy usporiadať prácu s e-mailovými požiadavkami a pomôcť vám ušetriť čas. Čím jasnejšie môžete vidieť, koľko webmasterov otvorí vaše e-maily a koľko z nich nieObťažovať sa s odpoveďou, čím skôr môžete pokračovať v správach spoločnosti Disavow.

Všimnite si, že ak webmaster neodstraňuje odkazy alebo ponúka, aby to urobili za platbu, ignorujtea začať postup Disavow .

Odmietnutie zlých domén

Pomocou vášho nástroja na sledovanie spätného získavania spätných odkazov do správy Disavow. Nástroje ako Spätné odkazy monitorov povoliť pridávanie značiek na prepojenie a potom ich systematizovať do jednej, jedinej kategórie. Tento nástroj tiež umožňuje exportovať všetky označené spätné odkazy do prehľadu, do ktorého je možné nahrať Nástroj Disavow Links .

Ďalej kliknite na tlačidlo  Odmietnuť odkazy  .

Majte na pamäti: Nástroj Disavow Links je vašou poslednou možnosťou. Používajte ho len vtedy, keď ste vyčerpali všetky ostatnéopatrenia a nemajú iný spôsob ako zbaviť spätných odkazov s nízkou kvalitou. Tento nástroj tiež nesľubuje rýchle výsledky: pridávanie zmien indexu trvá čas apotom by mal bot tiež tieto zmeny schváliť.

Duplikovaný obsah

Toto je ďalšia príčina zákazu spoločnosti Google a výsledkom práce s nekvalitnými SEO agentúrami, ktoréjednoducho zdvojnásobte obsah z iných webových stránok a veríte, že ich zákazníci sa nikdy nebudú obťažovať výskumom ani kontrolovať jedinečnosť obsahu. vv tomto prípade musia spisovatelia písať 100% originálneho obsahu, ktorý nahradí opisy, články a príspevky týkajúce sa neoprávneného kopírovania a vloženia na stránkach, aby ste ich dostali späť do služby Googledobré milosti a obnovenie rastu rebríčkov.

Kľúčové slová preťaženie

Vyčistenie nadmerného počtu kľúčových slov z obsahu stránok, metaznačiek, atribútov obrázkov ALT,hlavičky, dokonca aj webová stránka stránok a webových stránok je starostlivou úlohou, ktorú sleduje ďalšia dôkladná úloha vložiť správny pomer kľúčových fráz do textu.V mnohých prípadoch si Semalt musel vytvoriť úplne nové sémantické jadro, ktoré dalo siteu nový štart..Niektoré kľúčové slová sa niekedy môžu zachrániť zo starého sémantickéhojadro (udelené je jeden), ale väčšinou všetko musí ísť.

Ďalšie opatrenia

Odstránenie hlavných príčin sankcie Google nikdy nie je dostatočné na úplné zotavenie. Je to dôležitésanitárna fáza, po ktorej musí nasledovať etapa hĺbkových prác na optimalizácii na mieste a mimo prevádzky:

  • Link building  Aj keď zlé spätné odkazy nie sú v tomto prípade, lokalita je stále oslabenáv dôsledku strateného poradia, takže potrebuje všetku podporu zo zdrojov starších autorít, ktoré môže získať.  Činnosť v oblasti sociálnych médií prináša výrazný nárast návštevnosti a dôveryhodnosti stránky,a to je niečo, čo potrebujú silne postihnuté stránky. Dobre vyvinutá kampaň pre službu Twitter, Instagram alebo Facebook pomôže pozdvihnúť stránky a poskytnúť ichverní návštevníci.
  •  Kompletná prestavba starého miesta  Musíte to urobiť, aby ste úplne odstránili technicképroblémy a chyby, ktoré urobili čierni špecialisti SEO. Niekedy je poškodenie príliš rozsiahle, takže prestavba miesta sa stáva najbezpečnejšou možnosťou, ktorá zabezpečujenebudú sa vyskytovať chyby ani problémy. 
  • Ak spoločnosť Google považuje vaše stránky za nedôveryhodné, vaša priamapovinnosťou je získať túto dôveru späť. Musíte šíriť povedomie o lokalite a jej produkte. Všetky tieto kroky zaručia, že vaše webové stránky získajúspäť v tvare. Nezaručujú však, že to urobia rýchlo. Neočakávajte hmatateľné výsledky za týždeň alebo dva: budete sklamaní.

Ako sa zbaviť dôsledkov zákazu spoločnosti Google, bude trvať mesiace a mesiace tvrdej práce, spätné odkazy aaby ste hrdo povedali: "Urobili sme to!" .

Je však nakoniec nakoniec možné Source . Tiež všetky dobré veci stojí za boj, nie? "

November 22, 2017