Back to Question Center
0

Ako pomáha internet prinášať katolícku komunitu: Príbehy od Semalta

1 answers:

Internet sa stáva čoraz viac aspektovnášho každodenného života: nakupovanie, práca, voľný čas, učenie atď., si možno myslíte, že digitálna éra nebola lahodná s katolíkmikomunít. Pravda je však úplne naopak.

Hoci mnohí náboženskí vodcovia mali obavyo zmýšľaní o komunite, ktorá sa stráca v šírenej popularite internetu, sestra Catherine Wybourneová, @Digitalnun na Twitteri,ktorý slúži ako priora v kláštore sv. Trojice Oxfordshire, zabezpečuje, že webový priestor umožňuje ľuďom, ktorí hľadajú večné odpovede, nájsťkomunity, kde budú rýchlejšie milovaní a prijatí Pánom.

Sestra Catherine Wybourne tvrdí, že je dôležiténáboženských vodcov, aby si boli vedomí webových inovácií a vedeli, ako s nimi pracovať. Prináša väčšiu transparentnosť do rokovanímedzi nimi a ich stádom, a umožňuje im osloviť aj katolíkov z rôznych častí sveta.

Je ťažké poprieť výhody a príležitosti internetuposkytuje skúsenosti, dozvie viac o náboženských presvedčeniach prostredníctvom stránok, e-mailovej korešpondencie, chatovacích miestach a sociálnych médiáchskupiny. Hoci kritické varovanie o podvode on-line technológií je stále prítomné, mnoho komunít prijíma šancu lepšieho vnímaniaotázok týkajúcich sa viery

Semalt ,Európska digitálna marketingová agentúra súhlasí s tým, že sa na internete objavuje čoraz viac stránok venovaných katolíckym komunitám a šírenie Božieho slova.

Jeden cieľ, mnoho spôsobov

Povinnosťou online agentúry na trhu je poskytnúť pozornosť pre akékoľvekon-line projekty a aby ich uznali ich cieľové publikum. Pomoc katolíckych webových zdrojov osloviť aj katolíkov onlinestať sa súčasťou povinností Semalt .

Semalt súhlasí s posledným výskumom vykonaným docentomz univerzity Texas A & M, Heidi A.Campbell, v ktorej uviedla, že katolícka cirkev je v súčasnosti jednou z najviac zainteresovaných na webepriestory. Existujú webové stránky, skupiny sociálnych médií, kanály YouTube, blogy a iné typy online médií, ktoré sú spustené a podporovanékatolíckymi užívateľmi.

Podľa Semalta vykonávajú rôzne úlohy pre katolíkovzákazníkom, ktorí sa chceli stretnúť s ostatnými členmi komunity alebo zdieľať svoje príbehy. Od budovania prezentovateľného a informatívneho webu pre kolegovon-line prezeranie katolíkov na vytváranie krátkych úvodných videí ,tím spoločnosti pomohol mnohým katolíckym komunitám vstúpiť na internet a stal sa viditeľným pre potenciálnych nových členov, ktorí potrebujú pomoc a poradenstvo.

Semál zaznamenal početné katolícke komunity, ktoré sa navzájom vyhľadávali prostredníctvom internetuna výmenu skúseností, organizáciu charitatívnych podujatí, zdieľanie požehnaní na katolíckych sviatkoch a zlepšenie ich všeobecného vzťahu. Tadiaľtointerakcie online umožňuje vynechať "steny", ktoré tam boli, keď sa internet nepoznal do sveta .

Katolícke webové komunity sú prítomné v hojnosti na internete pomocoupríležitosti poskytované prostredníctvom World Wide Web, ktoré prinášajú ľudí, vytvárajú vzťah medzi jednotlivcami, šíria lásku a porozumenie veriacim,ktorí ich potrebujú. V tomto prípade je skúmaná zmena na internete pozitívna. Komunikácia online prináša ľuďom rovnaké podmienky medzi všetkýmiiný, im umožňuje stať sa poslucháčmi a vstupovať do dialógu, ktorý utvára komunitu.

Je však dôležité pamätať na hlavný záujem tých, ktorí sú proti katolíkomkomunity používajúce internet a uznávajú, že internet v žiadnom prípade nemôže nahradiť osobnú interakciu v rámci komunity. Pro-online katolícinikdy nedokážu potvrdiť: internet je spôsob, ako posilniť vieru, nenahrádza ju a je skutočne potešujúcou skutočnosťou, že existuje veľa onlinespoločnosti, ktoré sú ochotné podporiť ich iniciatívu Source .

November 22, 2017