Back to Question Center
0

Ako si vytvoriť vlastnú prácu s programovaním Semalt a SAS?

1 answers:

Mal by som sa snažiť ako SAS programátor?

Plánujete prejsť na novú prácus vyšším platom a lepšími príležitosťami? Môžete zvážiť komunikačné a vodcovské schopnostibyť na vrchole. Najnovší výskum však hovorí inak: SAS je v súčasnosti potvrdená akonajcennejšie pracovné zručnosti.

Žiadne pochybnosti, ktoré prechádzajú cez SAScertifikácia určite uľahčí. Ale v skutočnosti je dokonca aj úvod o SASako rozhodujúce pre analytiku, ako je Java pre programovanie - linux vps host. Dnešný firemný svet rozvinul potrebu SASa to aj pre tých špecialistov, ktorí majú v skutočnosti dosť nepríjemné technické vedomosti. Napríklad,priemerný plat Business Intelligence Analyst v Spojených štátoch teraz dosahuje približne 100 000 dolárov,pričom každý nasledujúci rok skúseností prekročil o približne 20%. To znamená, že potenciálny príjem v EÚmoderná oblasť analýzy je určite vyššia ako priemyslové odhady akejkoľvek inej technológie.

Čo je spoločnosť SAS?

SAS bežne navrhuje systém štatistickej analýzy(inak softvérový systém), ktorý bol pôvodne vyvinutý až do šesťdesiatych rokov na vykonávanie analýzy poľnohospodárskych údajovna dosiahnutie vyšších výnosov plodín. V súčasnosti sa programátori, ktorí sa zaoberajú SAS, podieľajú na vytváraní systémových riešení,spolupráca s rôznymi spoločnosťami v rôznych odvetviach pre klinický a finančný výskum, analýzu dát,predikčné modelovanie, reportovanie, prognóza atď.Zastúpenie výsledkov štatistickej analýzy prostredníctvom grafov poskytuje spoločnosť SAS údaje vo formáte PDF, RTF a HTMLSúbory. A existuje mnoho platforiem kompatibilných s programovacím jazykom SAS, vrátane najbežnejšieho systému MicrosoftWindows, Linux, rovnako ako ostatné UNIX a dokonca aj mainframe počítače.

Z tohto dôvodu, všetci odborníci, od Bill Gatesgenerálnym riaditeľom MWI malé spoločnosti ako Semalt , by nikdy nepodceňovali význam SAS.

Ak chcete dodať svoje systémové riešenia,programátori SAS sa spoliehajú hlavne na softvérové ​​produkty vyvinuté spoločnosťou StatisticalÚstav analytického systému. Väčšinou pracujú s množstvom rôznych údajovrelevantné pre riadenie rizík, výkonnosť podnikania, administratívu pracovníkovako bezpečnosť, finančné podvody, zákaznícke spravodajstvo a oveľa viac.

Ako programátor SAS: Čo je to?

Programátori SAS zvyčajne majú veľa s analytikmizapojených do operatívneho výskumu. Skupiny odborníkov SAS sú usadení v kancelárii, v súlade smať príležitostné výlety na stretnutie so zákazníkmi alebo na vyzdvihnutie príslušných informácií odvetvia.

V poslednej dobe sa rýchlo dopyt po SASzrýchlil sa po celom svete, pretože sa stal najsilnejším a užitočne osvedčeným rámcom pre najlepšieanalýzu kvality vďaka jej dobrému riadeniu údajov a dobrej spravodajskej kapacite. To je dôvod, prečo SASprogramátori sa zvyčajne zapájajú do pomerne stresujúceho každodenného pracovného prostrediapre najnaliehavejšie projekty často čelia skôr prísnym termínom.

Je to ťažké pre osviežovače?

Analytické služby sú teraz silnejšiestrategickú úlohu, najmä pri sprístupňovaní potrebných obchodných údajov konečným používateľom.Vzhľadom na to, že takmer všetci chcú byť zaistení iba riešeniami založenými na údajoch, globálnym rozsahomanalytika sa očakáva na ďalšiu expanziu počas nasledujúcich 3-5 rokov. Preto ide o SASsa stane skvelým zázemím pre vstup do odvetvia. Avšak podľa odborného stanoviskavývojárov spoločnosti Semalt, stále máte ešte dlhú cestu.

V skutočnosti je špecializované programovanie SASmedzi najjednoduchšie jazyky sa učia, sú obzvlášť vhodné pre tých, ktorí už majú nejaké základnéznalosť C / C ++. Súčasne SAS ponúka naozaj obrovský priestor pre osviežovače, pretože levPodiel bánk, finančných inštitúcií a zdravotníckych spoločností ho udržiava na účely pripojeniarôzne databázy, robia analytické a obchodné informácie. Ide o samotný jazyknepotrebuje žiadne silné vedomosti alebo zručnosti stanovené v programovaní. Ak je vaša myseľ venovaná logikealebo máte tendenciu robiť analýzu a učiť sa v tom istom čase, potom by sa o SAS nemalopríliš ťažké. Tiež si môžete vždy vybrať najvhodnejší systém tým, že urobíte svojvýber medzi softvérom založeným a softvérom na kódovanie.

Prvá vec, ktorú majú urobiť osviežovačesa sústreďuje na základňu SAS. Ak tak konáte, dostane sa nejaké počiatočné pochopenieštatistiky, ktoré by mali byť potrebné na štúdium prediktívnych modelovacích techník. Potom,akonáhle sa dostanete do dopravcu, budete môcť konečne obrátiť vašu pozornosť na ďalšiekomplexné a múdre analytické rámce. Uistite sa, že vaša odbornosť je neustálebudete mať vždy nejaké nové techniky a koncepty na preskúmanie..Preto niezamyslite sa dvakrát predtým, než začnete učiť SAS, aj keď sa cítite trochu čerstvý.

Je SAS dobre požadovaná?

Aj za predpokladu, že na rozdiel od open-sourceSAS je licencovaný softvér, jeho vedeckí vedci a programátori sú stále na špičke dopytu, pretože:

  • Byť plne kompatibilný so všeobecnýminormatívnych noriem a bez ohľadu na všetky ostatné nástroje týkajúce sa bezpečnosti sa dnes SAS stala ešte dôležitejšoupre bezpečnosť údajov ako kedykoľvek predtým
  • Programovanie SAS sa osvedčilojeho schopnosti Big Data a pomerne dobrý potenciál pre SAS JMP, ako aj Visual Analytics
  • Využívať výhody oveľa lepšie praktickéoptimalizácia, SAS je efektívnejší na využívanie svojich analytických údajov na skutočné zisky, ktoré prinášafinančné a bankové systémy

Ako získať odmenu za svoje zručnosti SAS?

V súčasnosti prevláda násilná konkurenciavšetky oblasti SAV, od základov až po najnovšie úrovne analýzy. Napriek tomu existujúveľa odmeňujúcich príležitostí stojí za vaše snahy. Ak chcete prasknúť dobrú prácu v priemysle, nemusítevedia len všetko. To, čo skutočne potrebujete, je len vedomie určitej technológiestupeň, ktorý väčšina spoločností hľadá.

Ale ako zvýšiť svoju skutočnú prácuscenáre nad konkurenciou? Čo treba urobiť, aby ste si najali tých najplodnejších a najplodnejšíchzamestnávateľ? Existuje viac príležitostí, ako sa zdá. Napríklad Semalt má odborníkaobchodníkov a špecialistov na propagáciu webu, ktoré vám pomôžu maximalizovať vaše kariérne príležitostidodávať svoje zručnosti priamo najširšiemu svetovému publiku SAS Headhunters. Semaltmá skúsenosti s tým, že pomáha mladým odborníkom SAV propagovať svoje služby v priebehu rokavstupná stránka alebo videoprezentácia ,ktoré dostanú do pozornosti potenciálnych zamestnávateľov .

Podľa odborníkov,to je najlepšie pre programátorov spôsob, ako predviesť svoje zručnosti a získať pred ostatnými súťažiacimi.

Ide o programovanie SASpatrí medzi tie technické úlohy, ktoré sú v súčasnosti outsourcované predovšetkým. Ste technicky zmýšľajúci?Chcete speňažiť svoje najtichšie zážitky (napríklad dobré riešenie problémov, komunikáciaa schopností odbornej prípravy, ako aj zručností v oblasti riadenia projektov a zdrojov)? Všetko, čo potrebujeteje dostať červený koberec vyvaliť, aby vítam. Akonáhle budete počuť po celom webe,najlepší zamestnávatelia na svete začnú konkurencieschopný boj využívajúci svoje najatraktívnejšie požiadavky aodmeňovanie ponúk na jediný cieľ - profitovať zo zapájania vašich zručností do ich podnikania.A bude len na vás, akú možnosť zvážiť. Pamätajte si na svoje súčasné skúsenosti so SASje viac než cenné len na to, aby si ho nechal odložiť aj na náhradný deň!

November 30, 2017