Back to Question Center
0

Black Hat Marketing a prečo je dôležité vyhnúť sa tomu - Prax z Semaltu

1 answers:

Black Hat SEO je jednou z najnebezpečnejších marketingových techník. Napĺňanie kľúčových slov, nákupných odkazov a sledovateľov, spriadanie článkov a klikanie na vaše reklamy nie sú povolené vyhľadávačmi . Bohužiaľ, veľa webmasterov je zapojených do čiernej klobúk SEO a ani nevie, že ich stránky budú penalizované alebo zakázané spoločnosťami Google, Bing a Yahoo.

Michael Brown, odborník na Semalt tvrdí, že ak ste neustále dostávali nevyžiadané e-maily a sú podvádzaní priateľmi zo sociálnych médií, je čas zmeniť marketingové stratégie. Ak odmietnete odstrániť odhlásenie z databázy alebo domovskej stránky vašej webovej stránky, pravdepodobne budete proti pravidlám a nariadeniam Federálnej obchodnej komisie .

Nenechajte sa naivní

Ak ste naivný, nemusíte dosiahnuť úspech na internete - servidor smtp gmail php api. Zatiaľ čo čierne klobúky SEO stratégie a sociálne médiá taktiky môžu viesť vyhľadávače a Facebook na blokovanie vašich profilov, tam sú šance, že budete umiestnené za tyče, ak neustále praxi čierne klobúk SEO stratégie. Prečo sa rozhodnúť pre bielu klobúk SEO, ktorá je oveľa lepšia a lepší spôsob, ako získať vynikajúce hodnotenie vyhľadávačov. Zoznámte sa so zmluvnými podmienkami, ktoré obklopujú e-mailový marketing a cvičte s veľkou starostlivosťou.

Vyhnite sa zberu Craigslist

Je dôležité vyhnúť sa zberu craigslistu do značnej miery.Rôzni SEO odborníci vedia, že ich podniky nemôžu prežiť on-line bez robustných a silných techník optimalizácie pre vyhľadávače Craigslist sa zdá byť ideálnym cieľom, ale je to nie tak, ako by ste ju zamieľali, pretože by ste mohli stratiť vašu povesť na internete Stovky až tisíce stránok sú indexované každý deň a vyhľadávače môžu rýchlo vyhodnotiť, kto je zacielený na craigslist.Ne by ste zabudnúť, že craigslist má špecializovaný tím právnikov, ktorí sú tu, aby vyriešili všetky právne problémy, a preto by ste sa mali vyhnúť ich zacieleniu.

Nekupujte zoznamy e-mailov

Veľa ľudí, ktorí sa zaoberajú čiernym klobúkom SEO, nakupujú e-mailové zoznamy od rôznych predajcov a trhov. Verte mi, nie je to dobrá prax a môže zničiť vaše stránky na internete. Preto je dôležité vyhnúť sa nákupu e-mailových zoznamov, aj keď ich cena je lacná. Namiesto toho by ste mali prilákať ľudí, aby sa zaregistrovali do svojich bulletinov a aktualizovali sa prostredníctvom legálnych spôsobov. Či už máte veľký obchod alebo malý podnik, nemali by ste kupovať e-mailové a marketingové zoznamy z neznámych zdrojov. Namiesto toho by ste mali vytvoriť zoznamy a posielať e-maily svojim zákazníkom a spoločnostiam jeden po druhom.

Nebuďte zložité

Vždy by ste mali mať na pamäti, že neexistuje žiadna skratka k úspechu. Takže nie je potrebné byť zložité na internete, pretože vyhľadávače môžu ľahko zachytiť vás. Namiesto toho by ste sa mali rozhodnúť pre stratégie SEO s bielym klobúkom, ktoré vám pomôžu zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok. Zvýšte počet účastníkov prostredníctvom legálnych a legitímnych zdrojov. Stručne povedané, nemali by ste si myslieť, že podvádzanie vyhľadávacích nástrojov alebo sociálnych médií vás môže ušetriť online, pretože to nie je.

Pokiaľ ide o čierny klobúk SEO a e-mailový marketing, mali by ste vedieť, základy, prečo je potrebné sa mu vyhnúť. Nekupujte e-mailové adresy od žiadnej osoby a nikdy nepoužívajte svoje články, aby ste zaistili bezpečnosť a bezpečnosť vášho webu.

November 24, 2017