Back to Question Center
0

Hacked Subdirectories na stránkach WordPress - Semalt Expert o nových spamových udalostiach

1 answers:

V poslednej dobe boli vyhlásenia o incidentoch SEO spamu, ktorý zahŕňa inštaláciu škodlivého obsahu a podadresárov na stránkach WordPress. Spameri a hackeri používajú túto stratégiu čierneho klobúka SEO pre zneužívanie serverového zdroja a úložiska. Inštalujú obsah spamu do vášho WordPress a aktivujú škodlivé podadresáre na infikovanie vašich webových stránok - logiciel de bulletin de paie.

Alexander Peresunko, špičkový odborník z Semaltu , tu uvádza niekoľko praktických otázok .

Internetové stránky na podporu spamu propagujú produkty a služby pravidelne. Napríklad veľa stránok s nevyžiadanou poštou vytvára slnečné okuliare a dizajnérske produkty, ktoré priťahujú ľudí k affiliate programom príjmov, ktoré kontrolujú hackeri. Táto technika je oddelená od ostatných hackerských programov, pretože presmerováva používateľov na podivné a škodlivé odkazy. Môže zničiť vzhľad svojich stránok a ukradnúť ich informácie o kreditných kartách na internete.

Hackeri a spameri pokrývajú triky tým, že skrývajú webové stránky s nevyžiadanou poštou v rámci podadresárov legitímnych webových stránok a najviac otravné je to, že webmasteri alebo vlastníci týchto stránok to nikdy nevšimnú. Časom sa stáva dôležité sledovať bezpečnosť vašich webových stránok a vykonať nejaké zmeny vo vašich účtoch WordPress. Pomocou služby Google Search Console môžete zistiť, či útočníci spamujú vaše webové stránky. Odborníci v Semalt odporúčajú tento nástroj svojim zákazníkom, ktorí chcú zlepšiť kvalitu webovej prevádzky. Ak vidíte veľa otázok na poli komentárov vašej stránky, existuje šanca, že ste obeťou SEO hack. Bohužiaľ, neexistuje žiadny spôsob, ako diagnostikovať tento problém, a budete musieť vytvoriť webové stránky celkom.

Nikdy by ste sa nemali dostať do pasce hackermi a používať rôzne spôsoby, ako zabezpečiť vašu ochranu a bezpečnosť na internete. Vo väčšine prípadov spameri útočia na vaše stránky prostredníctvom skriptov na dvere a spamových injekcií, ktoré sú ťažké odhaliť. Existujú však niektoré spôsoby, ako zabrániť hackerom skryť svoje kódy vo svojich legitímnych stránkach WordPress.

Vyšetrovanie nevyžiadanej pošty nazývané serverové zdroje sa používa na analýzu prípadov, keď hackeri zaútočia na vaše webové stránky, aby profitovali z vašich SEO stratégií. Okrem toho využívajú technológie SEO, ktoré ste použili na zaraďovanie svojich webových stránok do výsledkov vyhľadávača . Na rozdiel od škodlivých presmerovaní tento typ spamu nemôže zmeniť vzhľad a vzhľad infikovaných webových stránok.

November 24, 2017