Back to Question Center
0

La Guida Da Semalt: Príďte si prispôsobiť La Tua stratégiu podnikania a elektronického obchodu

1 answers:

Osobné obchodovanie s eletronikou je jedným z najdôležitejších aspektov stratégie obchodnej elektroniky. Získať zadarmo online nakupovanie online, pianificando na fasáde a klientelu s delikatesou na druhej strane.

Igor Gamanenko, zodpovedný za úspech zákazníkov Semalt ,

Zistilo sa, že je nevyhnutné, aby sa personalizovali do praxe e-commerce a aby sa zabezpečila dôvera.

Immaginate di conoscere tutti i tuoi clienti con i loro nomi, sapere qui sono i loro prodotti preferiti que qui tipi di oferta e lingue hanno risposto. Máte sapessi quando avevano bisogno di acquistare un prodotto che avevano acquistato in passato? Avresti davvero succeso nel tuo business, sicuramente.

Nemožno konštatovať, že nie je možné, že by bol zákazníkom zadaný zákazník, či ide o základňu personalizácie obchodnej elektroniky. V každom prípade však spĺňajú špecifické kritériá na získanie klientely, ktoré by mohli byť ponúkané klientom - best photo studio lighting equipment.

Štatistika obsahuje veľké množstvo údajov, ktoré sa týkajú personalizácie elektronických obchodov. Klienti oggi troppo sofisticato crede che i negozi online personalizzati abbiano prodotti interessanti. Približne 45% ha pravdepodobných pravdepodobných zvyčajných produktov, ktoré nie sú určené na prispôsobenie sa, by mali mať pravdepodobne menej ako 45%.

Možnosť prispôsobenia sa osobnej komunikácii elettronico

Personalizácia e-commerce vo veľkom móde. Eko alcuni dei modi pi i, ktoré sa používajú na prepravu cestujúcich

1. Personalizzazione della navigazione

Činnosť spočíva v revízii navigačného správania zákazníka a chronologického osvedčenia o personalizácii módu v oblasti riadenia námornej plavby. Pripomíname, že zákazníci navštívili videokazetu v kategórii výrobkov, ktoré nie sú v predajniach v kategórii výrobkov, na personalizáciu obchodnej eletronickej navigácie využívanej na použitie v kategórii výrobkov v strategickom modu v modu,

Vnútroštátna právna úprava,

2. Raccomandazioni previsionali

I motori di raccomandazione possono utilizzare il de comportamento de los ancientes de utenti per especialmente a prodotti en una persona sarebbe disposta a comprare in futuro. Le raccomandazioni vengono quindi predstavujú potenciálnych zákazníkov prechádzajúcich cezhraničným prechodom.

V dôsledku toho je potrebné uviesť,

3. Databáza segmentov

Spoločnosť má úzke právomoci v oblasti distribúcie elektrických a elektronických informácií o rôznych skupinách elektromagnetických polí v základnej výbave. Otázka segmentazione je založená na základnom princípe, na základe čoho sa dosiahla miera voľného obehu .

4. Uso dei dati di terze parti

Údaje, ktoré sa týkajú zverejňovania a zverejňovania údajov. Questo methodo aui a pubblicare gli annunci alle persone giuste al momento giusto .

5. Linea di soggetto e personalizzazione del contenuto

Odoslať e-mailovú adresu personalizzate personalizzate hanno un tasso di apertura più elevato. Anche sa skonštatoval, že sa stalo mäkkým príveskom, ktorý má veľkú úlohu v magickom záchvate. Jednotný personalizovaný personál má veľký potenciál na vstup do klientely s produktom a atribútom akvizície. Konkrétne ide o personalizované anche. Využívanie vedomostí o demografii návštevníkov, ich personalizácia a dôsledky na začlenenie do podnikateľskej činnosti v oblasti podnikania .

Ďalšie tipy na personalizáciu e-commerce zahŕňajú ponuku v tempe real, messaggistica contestuale e remarketing dinamico. Tuttavia, personalizzazione del commercio ellitrono richiede che i dati sui clienti si analyzati v modo preciso na stanovenie a modelu použitia na raccomandazioni. Questo vyriešiť questo esercizio piuttosto complesso. Tutto sommato, personalizzare il tuo e-commerce è senza dubbio uno dei modi più potenciál na butiku a premenu konverzií .

Pokiaľ ide o elektronické obchodovanie s osobnými údajmi v oblasti elektronického obchodovania, Komisia by mala zabezpečiť, aby informáciami o svojich zákazníkoch poskytovali informácie o tom, ako sa dajú preukázať. Dôležité je, aby personalizácia zlyhala pri rozlišovaní medzi jednotlivými osobami.

Vnútroštátna právna úprava,
November 23, 2017
La Guida Da Semalt: Príďte si prispôsobiť La Tua stratégiu podnikania a elektronického obchodu
Reply