Back to Question Center
0

Najhorúcejšie SEO trendy v roku 2017: Insight From Semalt

1 answers:

V roku 2017 sa objavili nové trendy v oblasti optimalizácie pre vyhľadávače. Táto zmena nasledujeoznámenie nových algoritmických kritérií vyvinutých spoločnosťou Google. Tento princíp dáva väčšiu váhu aspektom SEO, ako je kvalita obsahu aako aj iniciatívy priateľské k mobilným službám - registrations ytb travel. Súčasne sa stará taktika, ako je náplň kľúčových slov, považuje za čierny klobúknástrojov, ktoré spôsobujú sankcie.

Nik Chaykovskiy, odborník z Semalt Digitálne služby poskytujú niektoré SEO nápady, ktoré môžu viesť vaše stránky rýchlo v tomto roku.

1. Očakávajte trvalý dôraz na mobilné zariadenia

Spoločnosť Google prináša webové stránky priateľské k mobilným službám. V posledných dvoch desaťročiach,mobilné telefóny pomaly nahrádzajú stolné počítače pri prehliadaní internetu. Od roku 2015 Google oznámila, že mobilné webové stránkyby boli kritériami pre hodnotenie webových stránok spoločnosti Google. Webové stránky, ktoré nemajú rozhranie pre mobilné zariadenia, dostávajútrestu za nízku úroveň. Spoločnosť Google tiež objasnila, že čoskoro rozdelí indexovanie mobilných a desktopových webových stránok. prez tohto dôvodu by mali webové stránky na vytváranie osobných údajov robiť ich priateľské pre mobilné zariadenia, optimalizovať mobilné vyhľadávania a zvýšiť ich schopnosť reagovaťstránka. Mobilný index bude mať takéto webové stránky vysokú.

2. Očakávajte, že viac stránok sa dostane na zrýchlené mobilné stránky (AMP)

Od roku 2015 je AMP trendom, pokiaľ ide o optimalizáciu webových stránokpre mobilné prehliadače. Od prijatia mobilnej iniciatívy AMP je jedným zo spôsobov, ako zabezpečiť, aby internetová stránka obsahovala UEO..Funkcie AMP sa načítajú až päťkrát rýchlejšie a súčasne ušetria až 8-násobok bežného používania webových stránok.

3. Zvýši sa význam optimalizácie používateľských skúseností (UEO)

Spoločnosť Google odporúča online obchodníkom a staviteľom webových stránok klásť väčší dôrazna webových stránkach kvality budov. Spoločnosť Google sa spolieha na faktory, ako je jednoduchosť, jednoduchosť používania, navigácia a prístupnosť. Miesto by malo daťpoužívateľovi dobré skúsenosti s prehliadaním, aby sa zaradil ako prvý vo vyhľadávačoch.

4. Hlasové vyhľadávanie je na vzostupe

Hlasové vyhľadávanie sa zdvihne ako jedna z metód na vyhľadávanie.Softvér ako Siri, Cortana a Asistent Google používajú hlasové príkazy na zadávanie vyhľadávacích dopytov vo vyhľadávači. Weboví vývojári by sa mali odvážiťdo tohto nového poľa, najmä so vzrastajúcimi zariadeniami využívajúcimi internet, ako napríklad smart TV.

5. Obsah je teraz vyhľadávanie Zamerané na zámer

SEO sa zameriava na výskum kľúčových slov. Google je však teraz orientovaný na hľadanie.Spoločnosť Google zaradí obsah, ktorý má veľký záujem medzi publikom. Parametre, ako napríklad miera odchodov, čas zapojenia a navštívené stránkysa stanú niektoré z faktorov, ktoré majú na stránkach s výsledkami vyhľadávačov Google (SERP) vyššiu pozíciu.

Záver

Ako digitálny obchodník by ste mali zostať ostražití a pripravení na to, aby ste sa držali krok szmeny. V tomto roku niekoľko pozmeňujúcich a doplňujúcich návrhov vykonalo väčšina vyhľadávacích nástrojov. Z AMP zmeny na mobilné-prvý SEO. Tieto zmenyurobili niekoľko trendov na zmenu tradičnej praxe vyhľadávačov. Podľa horeuvedených tipov môžete byť pripravení nazmeny, ktoré vyplývajú zo získania dobrého poradia vo vyhľadávačoch.

November 23, 2017