Back to Question Center
0

Pohľad na Black Hat sociálne médiá - Semalt Expert

1 answers:

Existujú dva typy optimalizácie pre vyhľadávače (SEO): White Hat SEO a Black Hat SEO. V súčasnosti sa objavujú sociálne médiá Black Hat a priniesli pokročilú éru internetu. To sa stane, keď vaše stránky sociálnych médií sú napadnuté hackermi a vy ste podvedení mnohými spôsobmi.

Michael Brown, Semalt Customer Success Manager, vysvetľuje, že bez ohľadu na to, či prevádzkujete malý alebo veľký podnik, musíte byť oboznámení s Black Hat SEO a Black Hat Social media. Obe tieto praktiky je potrebné vyhnúť, ak chcete prevádzkovať svoju firmu po celý život. Zatiaľ čo rôzni webmasteri začali rozpoznávať Black Hat sociálne médiá, veľa informácií o tom, ako to ovplyvňuje SEO nikdy nebolo zdieľané - certificados windows 7.

Úvod do sociálnych médií Black Hat

Najprv by ste mali byť oboznámení s tým, čo sú sociálne médiá Black Hat. Termín "čierny klobúk" sa vzťahuje na určitý typ hackerov, ktorí používajú nelegálnu taktiku SEO. Zostávajú zapojené do porušovania počítačovej bezpečnosti a vytvárajú pre vás veľa problémov. Rovnako ako Black Hat SEO, Black Hat sociálne médiá je chcel poškodiť vaše online prítomnosť do značnej miery. Sociálne médiá vrátane Facebooku, Twitteru, LinkedIn a Google+ nám poskytli niektoré špeciálne pokyny na to, ako sa vyhnúť sociálnym médiám Black Hat a ako zlepšiť svoju prítomnosť na internete, aby ste zvýšili návštevnosť na vašich webových stránkach.

Bohužiaľ, nie je možné zbaviť sa sociálnych médií Black Hat, keďže hackeri a spameri implementovali rôzne stratégie, ktoré mali používateľov popudiť. Pokúšajú sa využívať stránky sociálnych médií z ich dôvodov. Chcú zlepšiť poradie svojich vlastných webových stránok, a to aj napriek tomu, že ste sa venovali času na internete, aj keď ste sa podieľali na spoločenských mediálnych praktikách s bielym klobúkom.

Niektoré príklady sociálnych médií Black Hat

Niektoré príklady spoločenských médií Black Hat kupujú nepravdivé rádové a sledovateľov a silne platia pre odberateľov služby YouTube. Ak sa podieľate na zdieľaní pornografických hypertextových odkazov, môže byť ohrozená bezpečnosť vašich stránok. Nikdy by ste nemali používať programy na získanie automatických sledovateľov na stránkach Twitter a Instagram. Navyše by ste sa mali vyhnúť vytváraniu účtov sociálnych médií s falošnými názvami, ktoré by generovali viac rád, zdieľaní a komentárov. Napísanie negatívnych recenzií na stránky vašich konkurentov nie je povolené na internete. Rovnakým spôsobom by ste nemali písať pozitívne recenzie na vašich osobných alebo firemných stránkach, aby ste riadili čoraz väčší objem prevádzky.

Nákup falošných rád, akcií a následovníkov nie je správnou praxou. Pole vyhľadávacieho nástroja odhaľuje, že webové stránky sociálnych médií majú prísne pravidlá a predpisy, aby sa zabezpečilo, že ich platformy sa nepoužívajú na nelegálne aktivity. Väčšina SEO odborníkov vie, že webové stránky sociálnych médií zohrávajú významnú úlohu pri zlepšovaní poradia našich webových stránok a vedú k našim článkom veľa návštevnosti. Ak sa však podieľate na nelegálnych praktikách, vaše webové stránky nebudú indexované vo vyhľadávačoch a profily vašich sociálnych médií by mohli byť zakázané. Nikdy by ste nemali optimalizovať falošné účty a vyhnúť sa nakupovaniu falošných recenzií online. Facebook a Twitter sa nedávno pridali k vypnutiu profilov, ktoré vyzerajú nelegitímne a nemajú dobré profilové obrázky.

November 24, 2017