Back to Question Center
0

Pozor, Zombie Computers! - Semalt Expert

1 answers:

Ak nechcete, aby sa váš osobný počítač alebo mobilný telefón stali zombie, jedna z hlavných vecí, ktorú musíte mať na pamäti, je, že prevencia bude pokračovať. Nemôžete povedať, že akonáhle dokončíte skenovanie, budete hotoví celý život, pretože zombie a počítačové vírusy sa môžu objaviť kedykoľvek.

Jack Miller, odborník na Semalt , uvádza, že s plynutím času sa antivírusový softvér a programy proti škodlivému softvéru stali neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Bez ohľadu na to, či musíte kúpiť balíky ako McAfee alebo prevziať niektoré bezplatné programy, máte radi AVG z internetu, musíte ho skôr, ako začnete skenovať, inštalovať a aktivovať. Vždy by ste sa mali ubezpečiť, že pravidelne aktualizujete softvér a skenujete ho raz alebo dvakrát denne - ultra vps windows. To nemusí byť užitočné, ak sa chcete zbaviť vírusov a počítačových zombií, ale postup vás môže udržať bez stresu.

Inštalácia skenerov spyware

Mali by ste nainštalovať skener spyware a aktivovať ho na vyhľadávanie škodlivých aktivít a spyware. Jeho jedinečné vlastnosti umožňujú monitorovať spyware a škodlivý softvér vo vašom zariadení. Lavasoft's Ad-Aware je vynikajúcim programom, s ktorým môžete ísť. Tento antivírusový nástroj zabezpečuje, aby bol váš počítač správne skontrolovaný a vyčistený zo škodlivého softvéru a zombie.

Alternatívne môžete nainštalovať brány firewall na ochranu vašich počítačov a domácich sietí. Brána firewall je súčasťou softvérových balíkov, ktoré zabezpečujú ochranu vášho smerovača a modemu. Vždy sa uistite, že používate silné heslá pre váš počítač. Používajte veľké písmená, nižšie písmená a rôzne znaky a jedno alebo dvakrát týždenne zmeňte svoje heslá. Zabezpečuje vám dodatočné vrstvy ochrany do veľkej miery.

Ako sa zbaviť škodlivého softvéru na počítači?

Ak zistíte, že váš počítač bol napadnutý malware a zmenil sa na zombie zariadenie, mali by ste urobiť niekoľko krokov na jeho dôkladné vyčistenie. Ak máte ľahký prístup k skeneru počítača, mali by ste ho spustiť a zabrániť príchodu malware a vírusov. Veľa programov na odstraňovanie vírusov je k dispozícii na internete. Bohužiaľ, ľudia sú nútení odstrániť a odstrániť súbory, ktoré sú hlboko ovplyvnené počítačovými vírusmi. Ale nemusíte sa obávať, ak ste vytvorili záložné súbory na inom zariadení. Po skončení skenovania môžete tieto súbory nahrať do zariadenia.

Záver

Váš počítač je vynikajúci zdroj informácií. Je poľutovaniahodné, že hackeri používajú vaše osobné čísla na prístup k citlivým informáciám a detailom vášho bankového účtu. Ak zostanete opatrní na internete a budete dodržiavať niektoré jednoduché tipy, budete pravdepodobne vo veľkej miere chrániť pred škodlivým softvérom, vírusmi a počítačovými zombiemi.

Od júla do decembra 2006 boli rôzne e-maily sledované ako falošné a služba Google Analytics zaznamenávala spam. Spam, ktorý bol napísaný v angličtine, predstavuje až šesťdesiat percent všetkých spamov na internete. V Amerike vznikol pred rokmi a pozostával zo štyridsiatich percent spamu na svete. Viac ako 9 percent e-mailových zombií patrí do Spojených štátov a jeden z každých 120 zablokovaných spamových e-mailov obsahuje škodlivé kódy.

November 24, 2017