Back to Question Center
0

Prečo a ako zvýšiť svoju SEO s obsahom marketingu a sociálnych médií - Tactics From Semalt

1 answers:

Pokiaľ ide o zlepšenie SEO, nie je žiadnym tajomstvom, že obsah je kráľom. tvojobsah webových stránok musí byť relevantný, informatívny a pútavý pre vyhľadávače, aby zvážili zvýšenie hodnosti vašich stránok. V priebehu rokov,Sociálne médiá však tiež vstúpili do obrazu a jeho signály sa teraz používajú na lepšie hodnotenie vyhľadávačov - tu vida tu mejor negocio online educativo.Je jasné, že SEO, obsahový marketing a sociálne médiá sú všetko v ruke s cieľom zlepšiť stav webových stránok vašej spoločnosti.

Len aby to bolo jasnejšie, sú tu 5 najlepších tipov, vysvetlil Andrew Dyhan,manažér úspešnosti zákazníka spoločnosti Semalt ,pomôcť zlepšiť svoju SEO s obsahom marketingu a sociálnych médií.

1. Počet príspevkov v službe Twitter

Nie je to len obsah na vašich webových stránkach, ktorý Google pomáha indexovať vaše stránky.Čím viac budete tweet a čím viac ľudí zdieľa vaše tweety, tým lepšie je vaša šanca na presun do indexovej hodnosti. Rozsiahla povahaWorld Wide Web znamená, že rozsiahle procesy sa používajú na získanie všetkých informácií a do systému, ktorý je skutočne prístupný.Prehľadávače Google sú kľúčom k tomu, aby pomohli s týmto indexovaním a teraz berú do úvahy obsah z účtov Twitter. tedaVyužite čo najviac svojho Twitteru a odpojte sa!

2. Rozvíjajte svoje platformy sociálnych médií, aby ste získali dobré prepojenia

Pretože vyhľadávače sa snažia priniesť relevantné informácie ľuďomkeď to potrebujú, spoliehajú sa na sociálne médiá na pomoc. Čím viac odkazov má webová stránka, tým viac ukazuje, že ľudia nájdu túto stránkurelevantné. Bohužiaľ, veľa ľudí to zneužilo v minulosti a zaoberalo sa technológiami black-hat-SEO na zvýšenie hodnotenia ich stránok.To viedlo k tomu, že vyhľadávacie nástroje sa obrátili na sociálne médiá a požiadali o pomoc..Dnešné vyhľadávače sa pozerajú na sociálne signály ako Facebook, Tweets,Google + 1s, aby ste zistili, ako dobre vaše stránky robí, a ako ich primerane zoradiť.

3. Použite sociálne médiá na posilnenie vašej dôveryhodnosti

Vyhľadávače dnes nielen pozerajú obsah na vašich webových stránkach alebo blogoch.Pozerajú sa aj na vaše platformy sociálnych médií. Ako ľudia pracujú s vaším obsahom a koľko ľudí spájaspäť k vám. Aké veľké publikum a vplyv máte tiež vzaté do úvahy, tak trávite čas rozvíjať svoj dosah rovnakoako rastúce publikum.

4. Publikovanie v službe Google+ denne

Rozvíjajte svoj profil Google+, uverejňujte každý deň a spoločnosť Google bude s vami spokojná.Pripojte sa ku komunitám a uverejňujte relevantný obsah, zdieľajte svoj profil, stačí byť aktívny vo vašom profile Google+. Uistite sa, že ste obsahzdieľanie v službe Google+ je obsah, pre ktorý chcete indexovať.

5. Posilnite a prispôsobte svoju hru SEO

Keď hovoríme o SEO a obsahu, veci ako kľúčové slová, meta popisy, altoznačovanie obrázkov a počet slov vo vašom blogovom príspevku. Avšak veci sa trochu zmenili s časom. Vyhľadávače súteraz sa viac zaujímajú o relevantnosť vášho obsahu. Nie je to len o plnení kľúčových slov, ale o tom, ako môžete efektívne odpovedaťotázky, ktoré ľudia kladú. SEO je revolúcia typu obsahu, ktorý sa objaví vo vašich výsledkoch. Preto sa uistite, že vašeobsah je čo najvhodnejší a čo najpríjemnejší.

Záver

SEO, obsahový marketing a sociálne médiá nie sú nesúvisiace. Ak niečo, onisa čoraz častejšie prelínajú. Všetci pomáhajú pri zlepšovaní rebríčka SEO a webu a mali by sa zvážiťspoločne v marketingových stratégiách internetových stránok.

November 23, 2017