Back to Question Center
0

Semalt: 8 Black Hat SEO taktiky, ktoré môžu zničiť vaše podnikanie

1 answers:

Zakaždým, keď zapojíte spoločnosť SEO na nový projekt, musíte sa pozrieť na svoje etické praktiky, ktoré súvisia najmä s čiernymi klobúkmi. Čierny klobúk SEO prax len prináša nízku hodnotu pre SEO kampane v dlhodobom horizonte.

Igor Gamanenko, riaditeľ pre úspech zákazníka Semalt , vysvetľuje v tomto článku 8 spoločných čiernych taktík, že klienti by mali vždy zostať ďaleko od:

1. Článok Spinning

Zahŕňa použitie softvéru na odvodenie množstva variácií pôvodného článku. Umožňuje to prepínanie slov s ich synonymami v celom článku. Tento softvér zaručuje tonu článkov, ktoré sa môžu na prvý pohľad zdajú byť efektívne - kaos spectrum. Tieto články sú však z veľkej časti nekoherentné a majú nízku hodnotu. Často vedú k silným sankciám na vyhľadávačov . Článok spinning dostane vaše webové stránky zakázané pre dobré, nehovoriac o nepriaznivý vyhľadávač poradí.

2. Audity webových stránok

Audit webových stránok v podstate kontroluje celkové zdravie vašich webových stránok a zároveň zhoršuje nedostatky, ktoré môžu mať za následok nízke hodnotenie vyhľadávačov. Webová stránka bude mať vždy nejednotnosť najmä po prepracovaní. Zohľadnenie dôležitosti auditu webových stránok spôsobuje v dlhodobom horizonte značné straty, pretože jeho slabé miesta sa nedajú diagnostikovať bez auditu.

3. Podanie adresára

Adresovanie sa musí vždy uskutočňovať v kontrolovanom prostredí. Princíp "viac je lepší" musí byť vyhodený z okna, aby sa zabránilo podvodom s nízkymi hodnotami spamového adresára, ktoré by mohli poškodiť váš Hodnotenie webových stránok .

4. Spoločnosť Google nedokáže zachrániť jej mentálny prístup

Niekedy SEO firmy podceňujú silu vyhľadávačov, ako je Google. Tech gigant má veľa inžinierov a systémov, ktoré majú na vlajku všetky čierne klobúky SEO taktiky, a cena webových stránok majitelia platia raz odhalil sú nákladné. Webovú stránku možno okamžite deindexovať alebo znehodnotiť.

5. Je to všetko o počte prvých

SEO obchodníci sú príliš posadnutý rebríčkami. Zatiaľ čo tieto rebríčky sú dôležitou súčasťou SEO, konečným cieľom by vždy malo zostať premena webovej návštevnosti na predaj. SEO je investícia a musí priniesť výnosy do podnikania, preto by marketingeri mali uprednostňovať hodnotu kľúčového slova.

6. Zaručené rebríčky

Mnoho spoločností sa stalo obeťou tohto. Existuje túžba získať služby SEO kampane a platiť po dosiahnutí požadovaného výsledku. Napriek tomu sa môže stať obeťou kľúčových slov s nízkou hodnotou, ktoré neprivádzajú cieľový trh na vaše webové stránky. Tieto spoločnosti tiež spam vaše webové stránky pre rýchle rebríčky.

7. Nákup lacných článkov

Nie je potrebné kupovať lacné a pravdepodobne nízkej hodnoty online články, zatiaľ čo sami môžete písať lepšie články. Pamätajte si, že obsah je kráľ a musíte vybudovať vašu značku s presným a kvalitným obsahom. Napíšte obsah sami alebo najmete odborníka, ktorý môže produkovať kvalitný obsah.

8. Stránky dverí

Stránky Doorway umožňujú webovým stránkam optimalizovať každú webovú stránku pomocou konkrétnej vety kľúčového slova. Tieto dvere smerujú používateľov na hlavnú webovú doménu a majú frustrujúce účinky na používateľov webových stránok. Navyše sú to články s nízkou kvalitou a spoločnosť Google nájde najmenej manipulačné stránky dverí. Príliš veľa využitia tejto taktiky vedie k nižším rebríčkom a dokonca sankciám.

November 24, 2017