Back to Question Center
0

Semalt: Ako Email Marketing ovplyvňuje vaše SEO výsledky

1 answers:

Digitálny odborníci často používajú e-mailový marketing ako vplyvvyhľadávač klasifikácia webových stránok nepriamo. Ak na prvý pohľad je ťažké vidieť koreláciu, vykonajte e-mailový marketingkampane pomáha pri:

  • Vykonávanie výzvy na akciu rôznymi spôsobmi,
  • Zhromažďovanie cenných informácií spoločnosti prostredníctvom pripomienok v sekcii blogu
  • E-maily môžu spoločnosť riadiť svojim brandingovým obrazom prostredníctvom zdieľania príspevkov.
  • E-maily môžu prilákať ľudí prostredníctvom iných kanálov sociálnych médií.

SEO a e-mail nie sú preto priamo spojené. VyhľadávačeNepútajte sa na zoznam osôb, na ktoré by ste mohli byť v určitom čase zacielení. Zapojte svoje publikum aktívne prostredníctvom e-mailovje osvedčeným spôsobom, ktorý dokáže zachytiť kvalitnú návštevnosť vašich webových stránok príkladným spôsobom. Artem Abgarian, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt vysvetľuje, ako e-mailové marketingové efekty SEO.

Aktívne zapojenie divákov

Digitálny obsah v e-mailoch, ako sú kľúčové slová, nemáakýkoľvek vplyv na SEO poradie. Správne nastavené e-mailové kampane však priťahujú najlepšie zdroje na podporu konkrétneho kľúčového slovazvyšuje hustotu vyhľadávania vo vyhľadávačoch. E-maily tiež podporujú komentovanie a zdieľanie. Napríklad vynikajúci príspevok blogudostávať pripomienky v dolnej časti. Zdieľanie sa takisto uskutoční pre takýto príspevok na rôznych online platformách, ako sú sociálne médiá. Ako výsledok,počet zobrazení článku zlepšuje rastúce spätné odkazy potrebné na zlepšenie poradia SEO..Niektoré aktivity s výzvou na akciumôže to fungovať so zoznamom e-mailov môže obsahovať:

  • Vyzývam čitateľov, aby v dolnej časti blogu komentovali, ako im pomôže príspevok,
  • Povzbudenie divákov, aby zdieľali charitatívny projekt na šírenie dobrého dôvodu a
  • Rastúci vírusový marketing prostredníctvom sociálnych médií ako je Twitter alebo Facebook

RSS kanály alebo pravidelná spotreba obsahu

Ak chcete, aby publikum kliklo na odkaz na vaše webové stránky, môže to byťľahká úloha. Ak sa však rovnaké publikum zapojí do vášho obsahu, môže to byť problém. Tento rozdiel je výsledkom, pretože človek musí byťjedinečné konkrétnym spôsobom a typom obsahu. Publikum musí vyhľadávať obsah a čítať ho ešte predtým, než sa vyskytne upozorneniena to isté. Napríklad možno:

  • Uistite sa, že ľudia vedia, že môžu zostať aktualizované prostredníctvom RSS kanálov,
  • Poskytnite možnosť prihlásiť sa na e-mailové zoznamy oznámení o niektorých konkrétnych veciach a
  • Umožnite ľuďom prihlásiť sa na odber sociálnych médií, ako je napríklad prihlásenie sa na odber videí v kanáloch YouTube

Kanály sociálnych médií na prístup k vášmu obsahu súskvelým kľúčom k tomu, aby návštevníci zostali aktuálni na blogových príspevkoch.

Opätovný obsah bulletinu

Údaje zozbierané z e-mailov sa môžu opätovne použiť ako obsahblog. Ľudia profitujú z využívania tohto obsahu bulletinu tým, že píšu, ako im pomáha. Dlhé bulletiny sa napríklad môžu stať blogompríspevky, ktoré môžu prilákať priestor na ďalšie pripomienky. Krátke bulletiny môžu prilákať šancu na zdieľanie prostredníctvom sociálnych médií a zvyšujú SEO poradie.Táto situácia umožňuje ľuďom, ktorí nie sú prihlásení do vašej RSS, čítať váš obsah.

Vychádzajúc z vyššie uvedených faktorov, klientov spoločnosti Semalt preukázali, že e-maily môžu zlepšiť SEO rebríčky. Prostredníctvom zapojenia divákov, presúvania obsahu bulletinov a vrátane RSS kanálovautomatizácie oznamovania by platili výsledky techník optimalizácie pre vyhľadávače. Pre každého blogera, ktorý chce získať dobrú návštevnosť,vytvorenie dobrého e-mailového zoznamu by bolo cenným prínosom.

November 22, 2017
Semalt: Ako Email Marketing ovplyvňuje vaše SEO výsledky
Reply