Back to Question Center
0

Semalt: Ako Online Branding zvýši váš individuálny profil

1 answers:

Či už máte sólový podnik, stredne veľké podnikyalebo časť franšízy v rámci väčšej organizácie, povedomie o značke je rovnako dôležité pre váš rast, ako toby bola nevyhnutná pre každú veľkú spoločnosť. Možno si myslíte, že budovanie povedomia o vašej značke práve teraz je odpadzdrojov, pretože ste len podnikateľ alebo vlastník samostatne zárobkovej činnosti, ale toto je úplne naopakpravdy. Michael Brown z Semalt Digitálne služby zdieľajú prehľad o tom, ako bude online brandingzvyšuje viditeľnosť a podporuje rozvoj podnikania.

Vytvorenie značky je dôležité pre vytvorenie spojeniaso zákazníkmi. Ľudia hovoria ostatným o pozitívnej skúsenosti, preto slovo z úst sa šíri a podporuje vašerozvoj podnikania. Bzučanie urobí vašu firmu väčšiu a možno budete dostávať pozornosť médií.

Za všetkým, vy ste. Ako zakladateľ spoločnosti, vysú generálnym riaditeľom a tvárou organizácie. Vaša firma môže byť taká veľká a úspešná, ako chcete. niektoríľudia snívajú o tomto druhu úspechu, zatiaľ čo iní ľudia dávajú prednosť tomu, aby ich spoločnosť bola malá a zvládnuteľná. buďhlavným dôvodom na zavedenie rozpoznateľnej značky je to, že zákazníci spájajú vaše služby alebo produktys Vami, ako jednotlivec.

Premýšľajte o mnohých veľkých osobnostiach, ktoré raz začali malé,sa dostali na vrchol vybudovaním silnej značky. Zamyslite sa nad plukovníkom Harlandom Sandersom z KFC, francúzskou spoločnosťou pre rýchle občerstveniektorá začala v malej kaviarni v Kentucky v U..S. v tridsiatych rokoch minulého storočia a potom v roku 1965 expandoval do Spojeného kráľovstva a Írskačo sa stalo masívnou franšízou. Napriek tomu skutočná osoba za všetkým, "plukovník" je tvár a za spoločnosťou.V dôsledku toho je značka KFC veľmi úspešná, pretože má vynikajúci produkt, charakteristickú osobnosť a dôveryhodnosťsľubov a záruk. Navyše, ich chytľavý "Finger Lickin 'Good" fráza urobil nezabudnuteľný slogan, ktorý nahnal ľudí dovnútra.

Ako môžete zvýšiť svoj individuálny profil vytvorením silnej značky?

Dostaňte sa priamo do bodu s mocnou frázou a logom.Použitím len niekoľkých slov, musíte odovzdať správu o tom, čo vaša firma zastáva.

V týchto dňoch môže niekto vytvoriť webové stránky, ktoré ich robiaSpoločnosť sa zdá byť väčšia, než naozaj je. Niekedy to je dobrá vec, v závislosti od toho, či ponúkate produkty alebo služby.Preskúmajte svojich konkurentov a ich stratégie brandingu a potom napíšte niekoľko spôsobov, ako ich môžete prekonať.

Vytvorenie online značky na zvýšenie vášho profilu je možné vykonať prostredníctvom:

  • Propagácia a reklama
  • Presvedčivé vizuálne pomôcky -buď fotografie alebo umelecké diela, grafika
  • Public relations
  • E-mailové kampane a bulletiny
  • Chytré tagy
  • Najvyššia podpora a komunikácia

Branding je stratégia. Je to spôsob, ako to povedať svojmuzákazníkom, že vaša služba alebo produkty stojí za použitie. Online branding si vyžaduje konzistentný prístup. Kombinácia vizuálnehoa kontextové skúsenosti prezentované on-line odrážajú vašu tvár ako offline. Ako podnikateľ alebo majiteľ malého podniku,zistíte, že je prospešné obchodovať s vašou firmou pod názvom rozoznateľná značka Source .

November 22, 2017