Back to Question Center
0

Semalt: Ako rozpoznať Black Hat SEO Tactics

1 answers:

Čierny klobúk SEO je súbor postupov, ktoré používame na zlepšenie poradia webových stránok v vyhľadávači s. Porušuje podmienky spoločnosti Google, Bing a Yahoo. Namiesto toho, biely klobúk SEO je bezpečný proces a pomáha vám mať väčšiu dôveryhodnosť na internete.

Tento pojem vznikol v hollywoodskych filmoch, aby sa rozlišoval medzi dobrým človekom a zlým človekom. Zlé postavy používali na čierne klobúky, zatiaľ čo dobrí ľudia nosili biele klobúky.

Michael Brown, vedúci špecialista z Semalt , ubezpečuje, že naposledy, čierna klobúk SEO sa stala hlavným problémom pre webmasterov - gonfiabili per bambini da internom. Bežne ho používajú hackeri a spameri počítača. Prostredníctvom tohto procesu vytvárajú problémy pre vlastníkov webových stránok, prenášajú vaše zariadenia a vykonávajú neetické akcie online a offline.

Je dôležité pochopiť, že implementácia technológií a stratégií SEO na čierny klobúk môže mať za následok zablokovanie vašich webových stránok z výsledkov vyhľadávača. To je dôvod, prečo by ste mali dostať len vysoko kvalitnú prevádzku a venovať pozornosť len bielym klobúkom SEO stratégie.


Úvod do Black Hat SEO


Čierny klobúk SEO je technika, ktorá bola zamietnutá vo vyhľadávačoch a je stále používaná množstvom webmasterov na zlepšenie pozície svojich stránok. Tieto postupy nie sú parné podmienky spoločnosti Google, Yahoo a Bing a nemôžu garantovať požadované výsledky počas celého života. Mnoho tipov a nápadov bolo predložených, aby sa zabránilo webmasterom používať čierny klobúk SEO. Mali by ste skontrolovať Pokyny pre správcov webu Google, Pokyny pre správcov webových stránok spoločnosti Bing a Pokyny pre správcov webu spoločnosti Yahoo, aby ste mali predstavu o tom, čo je čierna klobúk SEO a ako ju zbaviť. Mali by ste sa vyhýbať plateným vyhľadávacím postupom motorov, aby ste zaistili bezpečnosť webu na internete.

Ako rozpoznať taktiky čiernej čiapky SEO?

Najbežnejšie SEO postupy, ktoré možno použiť na identifikáciu vašich SEO postupov, sú duplicitné obsahy, automatizácia článkov, stránky dverí, skryté odkazy a ukotvený text, vypchávanie kľúčových slov, negatívna SEO, hlásenie vašich konkurentov bez akýchkoľvek dôvodov, maskovanie, prepojenie, nevhodné hosťovanie a manipulácia s odkazmi. Tiež by ste nemali vykresľovať svoje články, nevyberáte si prepojovacie siete, prepojovacie kolieska a farmy odkazov a nevyhnete sa veľkému rozsahu spamovým značkovacím kódom. Bolo zistené, že spamovanie komentárov, automatizovaný dopyt na Google, náhodne vytváranie subdomén a vytváranie stránok s podozrivým správaním je zakázané vyhľadávačmi. Nemali by ste sa zapájať do aktivít, ako sú vírusy, phishing, malware a trójske kone, pretože všetky sú súčasťou SEO čierneho klobúka.

Nahlásenie čiernej čiapky SEO

Ak sa podieľate na tejto činnosti, nikdy nedostanete požadované výsledky. A ak vidíte, že niekto iný sa zaoberá čiernym klobúkom SEO, možno budete chcieť nahlásiť. Ak nechcete nahlásiť, vaše webové stránky môžu byť napadnuté škodlivými hackami, negatívnymi SEO kampaňami a spammi. Preto je dôležité oznámiť spoločnosti Google, aby zabezpečila dôveryhodnosť vášho webu na internete.

Mali by ste sa vyhnúť čiernej klobúk SEO?

Je pravda, že čierny klobúk SEO dostane vaše stránky dobré miesto vo výsledkoch vyhľadávačov, ale to je nezákonná prax a môže dostať vaše stránky zakázané po celý život. Ak sa vaša návštevnosť zvýši, krátkodobý úspech bude, ale spoločnosť Google uplatňuje na takýchto webových stránkach veľa sankcií a nemusí byť možné čeliť jej ničivým účinkom. To znamená, že čierne klobúky SEO techniky nie sú pre vás správne, ak máte vážne vedenie podniku na celý život.

November 24, 2017
November 24, 2017